המדריך היומי הפתרון לבריחת העכבר באמצע הקלדה: תוכנת נעילה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בלי סוף פעמים אנשים שואלים אותי, מה לעשות שכשהם באמצע ההקלדה בורח להם העכבר (במחשב נייד), ומתנחל במיקום אחר במסמך, ואחרי כמה שורות של הקלדה, מבינים שהקלידו בכלל במיקום הלא נכון.
לאחרונה גיליתי תוכנה קטנטונת (רבע מגה!!!), שפותרת את הבעיה. היא קולטת מתי המשתמש באמצע ההקלדה, והיא נועלת את לחיצות העכבר בזמן זה (להזיז אפשר רק ללחוץ לא). (לשנייה+ מזמן גמר ההקלדה, לא מפריע לעבודה השוטפת בכלל).
התוכנה חינמית לחלוטין.
מתקינים וזהו.
להורדה:

קבצים מצורפים

• TouchFreeze-1.0.2 נעילת עכבר במחשב נייד.rar
    KB 59.7 · צפיות: 16

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בווינדוס אין מנגנון מובנה לזה?
בלינוקס אני יודע שכן אבל זכור לי שגם לווינדוס יש כלי כזה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י trew;1084916:
בווינדוס אין מנגנון מובנה לזה?
בלינוקס אני יודע שכן אבל זכור לי שגם לווינדוס יש כלי כזה.
אין מנגנון מובנה. יש חברות כמו HP, שלאחרונה הכניסו בגדמים שלהם כפתור כזה ליד הטאצ'פד.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;1084939:
יש חברות כמו HP, שלאחרונה הכניסו בגדמים שלהם כפתור כזה ליד הטאצ'פד.

תוסיף לרשימה גם את LG ,DELL ולנובו..
וזה דיי ישן..

בכל אופן מה שאני נתקלתי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י פרסומון;1084939:
אין מנגנון מובנה. יש חברות כמו HP, שלאחרונה הכניסו בגדמים שלהם כפתור כזה ליד הטאצ'פד.
לא אני מדבר דווקא על תוכנה שמזהה את הכתיבה, אולי מה שנתקלתי בו זה משהו שהגיע כחלק מהדרייבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה