דרוש מידע הפתעה חיובית: המדד עלה רק ב-0.2 אחוז

ברברוג

משתמש פעיל
הפתעה חיובית: המדד עלה רק ב-0.2 אחוז, הציפיות היו שיעלה בשיעור כפול עד משולש.

האם עליית מחירי הדירות בפתח?

פפרר

משתמש מקצוען
עליית מחירי דירות ? לא נראה לי שיש עוד מי שישלם
גם כששני בני הזוג עובדים ויש הון עצמי של כמה מאות אלפים המשכנתא מגיעה לסכום בלתי אפשרי

ברברוג

משתמש פעיל
עליית מחירי דירות ? לא נראה לי שיש עוד מי שישלם
גם כששני בני הזוג עובדים ויש הון עצמי של כמה מאות אלפים המשכנתא מגיעה לסכום בלתי אפשרי
מליון שקל משכנתא יש עליה של 2000 ש''ח חודשי וגם זה זמני

ברברוג

משתמש פעיל
במשכנתא עם פריסה ל 30 שנה יש על מיליון שח החזר חודשי של כ 4200 -4300 ש"ח וכעת עם הרביות שעלו יכול להגיע ל 4700-4800
אתה רק מחזק את הטענה שאנשים לא קונים עכשיו רק בגלל החלום שאולי ירדו המחירים ולא בגלל כמה מאות שקלים שהמשכנתא התיקרה

פפרר

משתמש מקצוען
אתה רק מחזק את הטענה שאנשים לא קונים עכשיו רק בגלל החלום שאולי ירדו המחירים ולא בגלל כמה מאות שקלים שהמשכנתא התיקרה
לא אמרתי שהמחירים ירדו אמרתי שלא נראה לי סביר שיעלה יותר ממה שעכשיו , כי אין מי שיכול לשלם משכנתאות בסכומים הזויים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה