עוגות/עוגיות העוגה הכי מהירה וטעימה שאכלתי!!

אורגינלית

משתמש פעיל
חייבת לשתף בעוגה מטורפת שהכנתי השבוע. (הכנתי מאז ה'גילוי' עוד 3 פעמים..)
את המתכון מצאתי באתר כל רגע, כשהייתי חייבת עוגה תוך 30 דקות.
העיסה לקחה לי 4 וחצי דקות, ועוד 22 דקות בתנור... זה שיא השיאים!! כי תוך 27 דקות עמדה מולי העוגה הכי טעימה וקלה שאי פעם הכנתי!!!
אז בעצם העוגה היא בראוניס שוקולד עם לוטוס, וזה המתכון:
*מפאת קוצר הזמן אני לא שמתי עוגיות לוטוס (לא היה את מי לשלוח למכולת...) ויצא חלומי גם בלי זה.

המצרכים:

המידות בכוס קרטון ח"פ
  • 200 גרם שוקולד מריר
  • 1/2 חצי כוס שמן
  • 1 כוס סוכר
  • 1/4 כפית מלח
  • 1 כוס קורנפלור
  • 1 כף קקאו
  • 4 ביצים
  • 2 כפות שוקולד צ'יפס
  • 3 כפות ממרח לוטוס

אופן הכנה :

1. בקערה מכניסים שמן ושוקולד מריר, ממיסים במיקרוגל בפולסים עד להמסה ומערבבים היטב .
  2. מוסיפים את הסוכר, הקורנפלור, הקקאו והביצים ומערבבים היטב במטרפה ידנית .
  3. מוסיפים לעיסה שוקולד צ'יפס ומערבבים קלות .
  4. מסדרים בתבנית בינונית מרובעת עוגיות לוטוס בצורה אחידה ויוצקים את בלילת השוקולד מעל העוגיות
  5. מחממים במיקרוגל 3 כפות גדושות ממרח לוטוס ומזלפים מעל תערובת השוקולד שבתבנית ויוצרים קישוט שיש.
  6. מכניסים את הבראוניז לתנור שחומם מראש על 180 מעלות ואופים במשך 25 עד 28 דקות (לא מעבר כדי למנוע התייבשות העוגה)
  7. מוציאים מהתנור מקררים היטב וחותכים לקוביות
  8. מגישים ומתענגים על כל ביס.

בהצלחה ובתיאבון ושתפו איך יצא לכם!!

(התמונה באדיבות כל רגע...)
1724549861963.png

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מישהי יודעת אם אפשר להמיר את הקורנפלור לקמח?

ינאב

משתמש פעיל
בהכנה כתוב שצריך עוגיות לוטוס וברשימת המצרכים לא...

אורגינלית

משתמש פעיל
בהכנה כתוב שצריך עוגיות לוטוס וברשימת המצרכים לא...
נכון..
אבל זה באמת לא חושב, אני לא שמתי ויצא לי ממש טעים גם בלי..
לא רואה צורך להשקיע בעוגיות לוטוס בשביל זה (העוגיות האלה יותר טעימות בלי עוגה מלמעלה....)

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכון..
אבל זה באמת לא חושב, אני לא שמתי ויצא לי ממש טעים גם בלי..
לא רואה צורך להשקיע בעוגיות לוטוס בשביל זה (העוגיות האלה יותר טעימות בלי עוגה מלמעלה....)
לא השתמשת בעוגיות וגם לא בממרח לוטוס?

אורגינלית

משתמש פעיל
לא ניסיתי אבל אני חושבת שאם לא שמים את העוגיות מלמטה אפשר לשים מלמעלה כל קרם שהוא, אם זה חלווה, נוגט, קפוצ'ינו, וניל, ועד שוקולד לבן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה