דרוש מידע הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

חופש

משתמש רשום
קיבלתי השבוע הצעת מחיר ב8000!!איך המחיר? היא עם ווקטוס וטוענת שאם כואב זה סימן שזה עובד טוב וכו' ויש לה מכשיר שמראה את מספר צבע העור ולפי זה היא מכוונת את הווקטוס

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קיבלתי השבוע הצעת מחיר ב8000!!איך המחיר? היא עם ווקטוס וטוענת שאם כואב זה סימן שזה עובד טוב וכו' ויש לה מכשיר שמראה את מספר צבע העור ולפי זה היא מכוונת את הווקטוס
לכל החיים?
באופן כללי 8000 זה יקר לסדרה של 10 טיפולים

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אחותי נרשמה לקווין בי עם כמה חברות במבצע של ה3000, אחת החברות הלכה ואמרה שזה נראה שם ממש לא מקצועי כולם שם ילדות....
וגם כשהיא ביקשה לראות אישור ממשרד הבריאות על המכשירים וכו' הם התחמקו....
מיד היא ביטלה...
לא יודעת מה האמת אבל אותם זה החשיד...
תבדקו טוב לפני שאתם הולכת למקומות חדשים...ולדעתי גם לכל מקום...

reish

משתמש מקצוען
אני הגעתי לשם למכשיר וקטוס
אחרי שעשיתי כמה טיפולים ב"קאר לייזר"
גם כן בוקטוס,
מי שעשתה לי את הטיפול היתה נראת בערך בת 18 -
ישר כשראיתי אותה נבהלתי שאחת שהיא כמה שנים מתחתיי תעשה לי את הטיפול.
ואין אפס רואים שהיא עם הרבההה פחות ניסיון
מאלו שבקאר לייזר.
היא גם עשתה לי לא יסודי כמו שבקאר
מצד שני זה מחיר כזה זול שזה שווה לעשות קצת יותר טיפולים בגלל שזה פחות יסודי
אבל במחיר נמוך משמעותית!!!

ובקשר למספר בסוף השגתי אותו כי זה היה כבר מזמן..
אבל תודה בכל זאת:love:
אפשר לשאול מה את אומרת על קאר לייזר?

אושר עד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממש ממש ממליצה על קוין בי יש להם אחלה מחיר ואחלה שרות
ראיתי תוצאות כבר מהטיפול הראשון (אני לא מדומינת) ממש ממש ממליצה
יש להם עכשיו את כל סוגי המכשירים
אני עשיתי בליזר קר ממש בלי כאבים וטיפול ממש זורם ממליצה...
המיקום שלהם זה אבן ישראל 3 בירושלים
ממליצה עליהם גם !!

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סתם שתדעו ש-ווקטוס הוא מכשיר מכאיב
יש היום מכשירים מתקדמים הרבה יותר כמו קנדלה.

AAYALAA

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
ממש ממליצה על קאר לייזר

עושות לך נשים מקצועיות, מבוגרות, מקום נעים,

מליון

משתמש מקצוען
אחותי נרשמה לקווין בי עם כמה חברות במבצע של ה3000, אחת החברות הלכה ואמרה שזה נראה שם ממש לא מקצועי כולם שם ילדות....
וגם כשהיא ביקשה לראות אישור ממשרד הבריאות על המכשירים וכו' הם התחמקו....
מיד היא ביטלה...
לא יודעת מה האמת אבל אותם זה החשיד...
תבדקו טוב לפני שאתם הולכת למקומות חדשים...ולדעתי גם לכל מקום...
לא בטוח שהם באמת יודעות איפה כל הרשיונות, לא נראה לי שזו התחמקות.

כולם שם צעירות בנות 20-25. ולא צריך להילחץ,היה להם הכשרה של כמה חודשים במכון בראשון לציון (לא זוכרת מה שמו...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה