דרוש מידע הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

אלה❤

משתמש פעיל
יש כאן מישהי שעושה לייזר בקווין בי וראתה תוצאות?
אני עושה בירושלים.
בטיפול הראשון היתה לי אחת שעשתה לא כ"כ יסודי ,
ולכן ראיתי תוצאות אבל פחות ממה שראיתי כשהייתי בקאר לייזר.
ובשאר הטיפולים פשוט אמרתי למי שעשתה לי לעשות יסודי ולא התביישתי לומר לה לחזור על אותו מקום שוב..
ואני רואה ב"ה תוצאות מעולות!!
בלי עין הרע שימשיך ככה:p

חופש

משתמש רשום
אני צריכה להחליט היום לגביי לייזר , ויש לקווין בי מבצע 3000 לכל החיים.
אפשר המלצות?

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גמני מסתבכת בבירורים עבור הבת שלי
קווין בי כמו שהמליצו פה?
שמעתי גם המלצות על קאר לייזר בירושלים
מי שיכול לעשות לי סדר בדברים אשמח

מליון

משתמש מקצוען
אני צריכה להחליט היום לגביי לייזר , ויש לקווין בי מבצע 3000 לכל החיים.
אפשר המלצות?
לא יודעת מה החלטת אבל אולי הדברים שאני אומר לך יעזרו..
הייתי כבר במכון מפורסם וגם אצל מישהי פרטית, שתיהם התחייבו לי על חבילה של 10 טיפולים ואמרו שתוך 3-4 טיפולים רואים שיפור משמעותי ואח"כ ממשיכים עוד כמה טיפולים עד שנהיה חלק לגמרי.
במציאות כשהגעתי לטיפול מספר 10 ועוד לא התקרב ללהיות חלק, פתאום שתיהם (גם המכון וגם הפרטית) הפכו את עורם ואמרו לי שזה נקרא מצב מצוין, ושאין כזה דבר שיהיה חלק לגמרי, ותמיד יגדל שיער וכו' וכו'
עכשיו בע"ה אני הולכת לסגור חבילה עם קווין בי, זה מחיר ממש משתלם, שמעתי המלצות מלקוחות, מקווה שלא אצטרך עוד הרבה טיפולים, אבל גם אם כן זה ללא הגבלה (עד שיפשטו את הרגל :p...)

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת מה החלטת אבל אולי הדברים שאני אומר לך יעזרו..
הייתי כבר במכון מפורסם וגם אצל מישהי פרטית, שתיהם התחייבו לי על חבילה של 10 טיפולים ואמרו שתוך 3-4 טיפולים רואים שיפור משמעותי ואח"כ ממשיכים עוד כמה טיפולים עד שנהיה חלק לגמרי.
במציאות כשהגעתי לטיפול מספר 10 ועוד לא התקרב ללהיות חלק, פתאום שתיהם (גם המכון וגם הפרטית) הפכו את עורם ואמרו לי שזה נקרא מצב מצוין, ושאין כזה דבר שיהיה חלק לגמרי, ותמיד יגדל שיער וכו' וכו'
עכשיו בע"ה אני הולכת לסגור חבילה עם קווין בי, זה מחיר ממש משתלם, שמעתי המלצות מלקוחות, מקווה שלא אצטרך עוד הרבה טיפולים, אבל גם אם כן זה ללא הגבלה (עד שיפשטו את הרגל :p...)
זה כולל את כל הגוף ? או יש איזורים שלא כלולים?

תות פשוט

משתמש מקצוען
הלכתי בסוף לקווין בי ,והשתמשו בווקטוס ,יחס אדיב ומחיר מצויין, בהצלחה לכולן
גם אני סגרתי איתם אתמול, והיו שם לפחות עוד 10 בחורות ונשים שסגרו
אבל תגידו,
רק לי יש פרפרים בבטן שמישהו שם יפשוט רגל?

בננה77

משתמש רשום
איפה זה קווין בי?
אני עושה אצל מינה מירושלים יש לה קנדלה
אני אחרי 6 טיפולים ורואה שיפור משמעותי
לא יודעת מה יהיה כשאפסיק?? הכל יחזור??

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גמני מסתבכת בבירורים עבור הבת שלי
קווין בי כמו שהמליצו פה?
שמעתי גם המלצות על קאר לייזר בירושלים
מי שיכול לעשות לי סדר בדברים אשמח
אני עושה אצל קייר לייזר וממש נהנית
יש יחס טוב ותוצאות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה