דרוש מידע הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

מאמושקה

משתמש פעיל
מתלבטת בין פרופורציה לבין נאטורפיל למשהי יש המלצה מנסיון על המכונים הנ"ל?

אני ממש ממש ממליצה על קוין בי יש להם אחלה מחיר ואחלה שרות
ראיתי תוצאות כבר מהטיפול הראשון (אני לא מדומינת) ממש ממש ממליצה
יש להם עכשיו את כל סוגי המכשירים
אני עשיתי בליזר קר ממש בלי כאבים וטיפול ממש זורם ממליצה...
המיקום שלהם זה אבן ישראל 3 בירושלים

נערך לאחרונה ב:

RUTUSH

משתמש צעיר
ממליצה מאד על דרמה קליניק .
יש להם כמה סניפים
גדלו מאד עכשיו...
יש לה טור בקטיפה אם מישהי שמה לב...
יש להם שירות מצויין ומחירים טובים.

נועה מ

משתמש מקצוען
בקשר לקווין בי ביררתי שם יש להם מכונה טובה אבל לייזר קר זה לייזר לעובד בהתחלה שיש שיערות עבות ואחרי טיפול חמישי בערך קשה לראות תוצאות חברה שלי עושה ודי מרוצה שם אבל זה בגלל שהיא ממש רגישה לכאב ואני מקווה שלכל החיים זה היה פתוח והיה יותר מ10 טיפולים (לא נראה לי רוב המכונים שהתחייבו ללא הגבלה נסגרו או שירות לקוחות פשוט לא טוב)

(:chavi:)

משתמש פעיל
אני נמצאת באמריקן לייזר
ולא כואב לי בכלל!!!! לפעמים כמה עיקצוצים וזהו. והם אומרות לי שאני מטופלת ברמה די גבוהה
אממה, חברה שלי יצאה מהתור כמה דקות נאנחת וכאובה שהיא לא יכולה יותר וזה כאבי רצחחח

זה תלוי בגוף של כל אחת, ברמת הסבל שלה ואולי בעוד דברים (עובי הבשר, השורש, יכול להיות? לא יודעת)

אני ממליצה עליהם מאד
ממש ממש רואה תוצאות!!!
אממה, עמדה לפני בתור בחורה שעשתה כבר 10 טיפולים ולא רואה שום תוצאה

שוב, זה תלוי כל אחת בגוף שלה, בתגובה ללייזר ובעוד דברים....

בקשר לזמינות תורים באמת צריך לחכות אבל בכל מקרה מחכים בין תור לתור כחודש וחצי חודשיים ולא יצא לי שקבעו לי תור הרבה מעבר לזה אולי כמה ימים...
חשוב לקבוע תור מיד בסיום הטיפול הנוכחי כך זה הטווח זמן שבכל מקרה נדרש.

המטפלות שם אדיבות, נחמדות (סניף איילון) ובגדול אני ממש ממליצה

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רונית בפתח תקווה! שווה נסיעה של פעם ב3 חודשים...
המכשיר הכי מתקדם! אחריות לכל החיים!!! ללא הגבלה בטיפולים!-אין את זה בשום מקום!
והתוצאות ואוווו!!
ממליצה!

ממינה

משתמש חדש
אני כרגע אצל אחת חדשה יחסית, למרות שאני רואה שהעומס שם הולך וגדל, כנראה אני לא היחידה המרוצה...
ממליצה מאוד! פחדתי מאוד מטיפולי לייזר בגלל שיש לי עור רגיש וסף סבל נמוך, ואני מרוצה מהכל:
- מכשיר ללא כאבים כמעט בכלל. לא האמנתי עד שלא ניסיתי.
- עד כה, כל מי שטיפלה בי הייתה נעימה, עדינה ורגישה.
- רואה תוצאות.
- אורך טיפול קצר משמעותית מאצל אחרות. (זה תלוי בסוג המכשיר, כמה קרניים שולח בכל פעימה)
קוראים לה ציפי סנדירמובסקי וזה המספר שלה:050-49071224
מה שכן, צריך לקבוע תורות מראש כי יש הרבה שנרשמות כל הזמן.
היא מקבלת בבני ברק, ברחוב ראב"ד.
ואגב, לא רוצה לנקוב בשמות מפורשים אבל כמה מההמלצות כאן אני יודעת ממקורות אישיים שהטיפולים שם כואבים מאוד וזה נתון שכדאי מאוד לקחת גם כן בחשבון.
נראה לי את מתכוונת לציפי סנדומירסקי. היא באמת מקסימה
יש לה גם לייזר וגם אפילציה
לא התנסיתי אצלה אישית בלייזר, האפילציה די כואבת אבל זה תמיד ככה.
עשיתי לייזר אצל דרמה קליניק בשרי ישראל בירושלים
שירות טוב, קליניקה יפה ונעימה, מחירים בינוניים (ציפי זולה יותר אבל היא בבני ברק)
עוד לא סיימתי אז אני לא יכולה לומר עד כמה זה אפקטיבי אבל זה כן מיעט את השיער משמעותית ועשה את מה שצמח רך ודק יותר

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נראה לי את מתכוונת לציפי סנדומירסקי. היא באמת מקסימה
יש לה גם לייזר וגם אפילציה
לא התנסיתי אצלה אישית בלייזר, האפילציה די כואבת אבל זה תמיד ככה.
עשיתי לייזר אצל דרמה קליניק בשרי ישראל בירושלים
שירות טוב, קליניקה יפה ונעימה, מחירים בינוניים (ציפי זולה יותר אבל היא בבני ברק)
עוד לא סיימתי אז אני לא יכולה לומר עד כמה זה אפקטיבי אבל זה כן מיעט את השיער משמעותית ועשה את מה שצמח רך ודק יותר
אכן, התכוונתי אליה...
תמיד אני מסתבכת עם השם הארוך שלה:)

אבי12345679

משתמש רשום
מתלבטת בין פרופורציה לבין נאטורפיל למשהי יש המלצה מנסיון על המכונים הנ"ל?
מכירה 2 שהולכות לפרופורציה קבוע כבר שנים, רואות תוצאות ומרוצות מאאד
אני הייתי שם ונבהלתי מהמחיר, אבל הטיפול שלהם מעולה, המכשירים הכי טובים ועבודה מקצועית.
הם עושים לייזר ללא כאב כלל.
מה שכן, צריך להגיע מראש עם הידע בדיוק מה רוצים לעשות כי הם יודעים לשכנע מצויין לקנות חבילות גדולות...

שולחן ערוך

משתמש חדש
אני הייתי שם ונבהלתי מהמחיר, אבל הטיפול שלהם מעולה, המכשירים הכי טובים ועבודה מקצועית.
מה שכן, צריך להגיע מראש עם הידע בדיוק מה רוצים לעשות כי הם יודעים לשכנע מצויין לקנות חבילות גדולות...
מזה אומר שהם שנים כבר שם?
זה לא נשמע טוב..
עדיין גודל להם?
אמור לקחת שנתיים בערך..

שולחן ערוך

משתמש חדש
ויש לך מושג לגבי בחבילה שלהם לכל החיים?
נם טוענים שאת יכולה לקנות חביה לא לכל החיים ואם ממשיך לך מידי הרבה טיפולים להמיר לחבילה עם האחריות,
וההפך
זה נכון? הם עומדים בהתחייבות?

מליון

משתמש מקצוען
בקשר לקווין בי ביררתי שם יש להם מכונה טובה אבל לייזר קר זה לייזר לעובד בהתחלה שיש שיערות עבות ואחרי טיפול חמישי בערך קשה לראות תוצאות חברה שלי עושה ודי מרוצה שם אבל זה בגלל שהיא ממש רגישה לכאב ואני מקווה שלכל החיים זה היה פתוח והיה יותר מ10 טיפולים (לא נראה לי רוב המכונים שהתחייבו ללא הגבלה נסגרו או שירות לקוחות פשוט לא טוב)
אם החברה לא רואה תוצאות היא יכולה לבקש לעבור למכשיר אחר (לוקטוס או הקנדלה)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה