דרוש מידע הסרת שומות בשיטת ד"ר תל-אורן

• פותח הנושא st12
  • פורסם בתאריך

st12

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת מידע לגבי השיטה הנ"ל.
המלצות או דיס ממי שהתנסה בהסרת שומה באיזור הפנים.
תודה!

MRF

משתמש מקצוען
הורדנו בהצלחה בשערי העיר אצל רופאה [שכחתי את שמה] ב350 שח. לכללית זה חינם עכשיו עברו לבנין אחר במרכז העיר. ממליצה,
אם את רוצה מספר אוכל לברר לך בערב.

st12

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
תודה!
זה היה באיזור הפנים?

מאיר יהודה

משתמש צעיר
אם אתם תושבי מודיעין עילית
הרבה לא יודעים אבל יש אחד בשם אילן משהו..
שמפרסם כאן הרבה
להתרחק כמו מהאש
משרד הבריאות שלל לו את הרישיון פעמיים
והנוכל ממשיך
אני מפרסם כדי שיזהרו מהאיש...

ללושקה

משתמש מקצוען
באופן כללי, תמיד כדאי לבדוק אצל כל אחד אם מאושר ע"י משרד הבריאות!!

זה הזמן

משתמש רשום
אני הורדתי באזור הפנים אצל דר זמיר
יש לו שיטה משלו שהצליחה מעל ומעבר לא נשאר לי זכר
לעומת זאת הורדתי אחת מהרגל בניתוח אצל פלסטיקאי חינם מטעם הקופה ונשארה לי צלקת:(

kadima

משתמש מקצוען
אפשר לקבל גם פרטי התקשרות ומחירים?( וכמובן גם חוות דעת..)
אני בעבר שלמתי 1500 שח על הסרת שומה אחת- ופשוט חזר. - כמובן שהחתימו אותי שאין אחריות וכו'- כך שלא היה לי מה לעשות.
תודה מראש

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הורדנו בהצלחה בשערי העיר אצל רופאה [שכחתי את שמה] ב350 שח. לכללית זה חינם עכשיו עברו לבנין אחר במרכז העיר. ממליצה,
אם את רוצה מספר אוכל לברר לך בערב.
אם אפשר יותר פרטים נשמח מאד.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני הורדתי באזור הפנים אצל דר זמיר
יש לו שיטה משלו שהצליחה מעל ומעבר לא נשאר לי זכר
לעומת זאת הורדתי אחת מהרגל בניתוח אצל פלסטיקאי חינם מטעם הקופה ונשארה לי צלקת:(
אם אתם תושבי מודיעין עילית
הרבה לא יודעים אבל יש אחד בשם אילן משהו..
שמפרסם כאן הרבה
להתרחק כמו מהאש
משרד הבריאות שלל לו את הרישיון פעמיים
והנוכל ממשיך
אני מפרסם כדי שיזהרו מהאיש...
זה לא אותו אחד?

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה לא אותו אחד?
כנראה שזה אותו אחד, ישר חשבתי
גם אני הייתי אצלו וזה היה קצת לא בסדר שהוא לא אמר לי את האמת
היו לי 2 סוגי שומות: שטוח ובולט ותכלס זה עבד רק על הבולט וירד באמת מאד מהר אבל הנקודות חן השטוחות רק התבהרו והוא לא אמר לי את זה מהתחלה למרות שאני בטוחה שהוא ידע את זה, יש לו הרבה נסיון וזה מאד מאד הפריע לי במיוחד שבאתי המון!! פעמים מחוץ לעיר למרות שמראש ואמר שזה יהיה פעמים בודדות, ושילמתי יקר שיהיה לכם ברור... כפרת עוונות

st12

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה לא מריחה חד פעמית של חומר?? מקס' פעמיים?

הראשון

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• 2351122140.jpg
    2351122140.jpg
    KB 106.3 · צפיות: 48

תרגי

משתמש צעיר
עדיאל תל אורן קיבל שלילת רשיון רפואה ואינו מורשה להיות רופא.
אזהרת משרד הבריאות!!!

יש לכם מושג ממתי הוא לא עובד?
כי אני הסרתי כמה נקודות במרפאה שלו והייתי מרוצה מאוד מאוד,
ועכשיו חברות רוצות ללכת גם,
השאלה היא- האם הוא עובד? השיטה שלו לא טובה? אין לו רישיון?

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
אני הורדתי והייתי מאד מאד מרוצה.
כבר חלפו 9 שנים ואין זכר/צלקת ולא חזר.....

#מילכה

משתמש רשום
למשהו יש טלפון / מייל ליצרת קשר,
למשהו שעובד בשיטת תל אורן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה