הסרת נקודת חן בפנים - מי יודע?

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כואב כל בסיפור הזה?

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הייתי אצל רופא כירורג לגבי נקודה שעמדה בסמיכות לאף והציקה לי מאוד
היא צמחה לה מתישהו ,
הכירורג טען שלא מומלץ להוריד אותה מאחר ובמקום זה אין שומן ויתכן שאם נוריד בלייזר ישאר חור
לבסוף הורדתי אותה עם נקודה קטנה נוספת אצל תל אורן ואני מרוצה מאודדד מאוד
וכל פעם שאני נפגשת עם מישהי עם נקודה כלשהי בפנים
אני רוצה לומר לה למה את לא מורידה את הדבר הזה תוכלי להיראות הרבה יותר נחמד (אני ממליצה להרבה ולעיתים אני חוששת להציע למי שאני לא מכירה כי אינני יודעת מה היא נושאת ואיך היא תגיב ע"א שיש לי רצון לסייע אחרי שאני נהניתי מאוד)
ממליצה בחום
אני גם מחפשת את מס' הטלפון שלהם (לידידה) מאחר והם נודדים וכל פעם מגיעים לעיר אחרת
אם יש למישהי אשמח אם לא אנסה להשיג דרך קרובת משפחה שאף היא היתה מרוצה מאוד
לא מדוייק.
יש נקודות שחייבים לבדוק אותן לאחר ההסרה, אבל אי אפשר להסיר בצורה מלאה ע"י חיתוך וכיון שאין אפשרות לבדוק את הנקודה אח"כ לא מומלץ, ואפילו אסור, להוריד.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
פעם בררתי על תל אורן, וראיתי שמשרד הבריאות יצא נגדו.
מתברר שהוא לא למד רפואה בארץ בכלל, ויש לו איזה רשיון פיקטיבי מאוניברסיטה באוקראינה או משהו כזה.
אתן בטוחות שהשיטה שלו יעילה ובטוחה?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הורדתי 2 נקודות חן לא בפנים
1 על ידי לייזר שלא נשלח לביופסיה ולקח זמן לצלקת להעלם
2 על ידי כירוג - דר שינדלר (לא הייתי צריכה פלסטיקאי כי זה לא היה במקום בולט) היו תפרים שהוסרו אחרי שבוע, הצלקת נעלמה מהר יותר יחסית והיתה גם ביופסיה

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
עם תפרים לבערך שבוע
יותר מסובך זה אומר עם פצעון ליד שהסתבך עם שערות, בקיצור לא נקודה קלאסית
אצלי הנקודות עצמן שעירות, זה לא המקרה?
עלה כסף ? פלסטיקאית פרטית?
הרדמה קלה במקום על האזור והוא הסיר את הנקודות
נשארה צלקת לתקופה של כמה חודשים ולאט לאט נעלמה
זה כאב? עם תפרים?

מישהו יודע על הסרה ללא תפרים?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
1 על ידי לייזר שלא נשלח לביופסיה ולקח זמן לצלקת להעלם
2 על ידי כירוג - דר שינדלר (לא הייתי צריכה פלסטיקאי כי זה לא היה במקום בולט) היו תפרים שהוסרו אחרי שבוע, הצלקת נעלמה מהר יותר יחסית והיתה גם ביופסיה
מה ההבדלים בין ליזר לכירורג? בשניהם לא נשארה צלקת?
מה המחיר של ליזר?

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה כאב? עם תפרים?

מישהו יודע על הסרה ללא תפרים?[/QUOTE]

לא כאב בכלל כי הייתה הרדמה מקומית
וזה 2 תפרים פיציים ממש בקטנה לא מורגש

ריקלין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אחד שמגיע לארץ 3 -4 פעמים בשנה ומסיר את הנקודות עם חומר מיוחד
שלא נישאר סימן וצלקות
אני הסרתי אצלו ויצא מדהים מדהים!!
הפנתה אותי אליו הקוסמטקאית רינה בן שבת
פני אליה ובקשי ממנה מספר איך להגיע אליו שווה מאוד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה