דרוש מידע הספר להי נאאר

kali770

משתמש רשום
אני חושב שיש אפשרות שאמא של לינאר היא מביאת הגאולה לשעבר כי אביה הוא מאמץ והיא גם מאד התרגשה לפני החתונה ואמרה שהיא נזכרת בחתונה שלה וגם פיאגרו אמר שהכלה ברחה ועל הבעל הוא לא אמר כלום (כי היא לא רצתה לדעת

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הבנתי מהספר שמביאת הגאולה לשעבר זה האחות מהתמונה של האחים מראשל(ככה קןראים להם,נכון?)
אבל לדעתי סבתא דוריאן היא מביאת הגאולה הקודמת,כי היא נזכרת בימים שהיא התחתנה
אבל בעלה בכלל לא מוזכר.

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
היי, אני מודעת לזה שהאשכול הזה ממש ישן... :rolleyes:
ובכל זאת, אני פשוט קראתי את זה עכשיו לאחר שיכנועים רבים, ואני לא מצטערת לשניה!!
נשאבתי פנימה בצורה לא נורמליייייית.
ספר מרתקקקקקקק

ולשאלת השאלות, יש למשהו מושג מה קורה עם הספר הבא 'רזי ניהר'???
או שיש משהו שהצליח להשיג דרך לתקשר עם אביגיל גדולד הסופרת??
יש לי אלף ואחת שאלות שאני חייבת לדעת שיבוא להם בסוף תשובה, כי אם הספר הבא יהיה גם על נאמני הזמן אבל לא לינאר, אני אתאכזב ברמה הזויה!!!!

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
היי, אני מודעת לזה שהאשכול הזה ממש ישן... :rolleyes:
ובכל זאת, אני פשוט קראתי את זה עכשיו לאחר שיכנועים רבים, ואני לא מצטערת לשניה!!
נשאבתי פנימה בצורה לא נורמליייייית.
ספר מרתקקקקקקק

ולשאלת השאלות, יש למשהו מושג מה קורה עם הספר הבא 'רזי ניהר'???
או שיש משהו שהצליח להשיג דרך לתקשר עם אביגיל גדולד הסופרת??
יש לי אלף ואחת שאלות שאני חייבת לדעת שיבוא להם בסוף תשובה, כי אם הספר הבא יהיה גם על נאמני הזמן אבל לא לינאר, אני אתאכזב ברמה הזויה!!!!
למרות שהאשכול הזה ישן הוא מתעורר מידי פעם לחיים....
אשמח גם לדעת מתי יוצא רזי ניהר- לפי ההשערה שלי נראה לי שזה יצא באזור פסח (הקודמים יצאו בסוכות ובפסח)
אבל אולי יש כאן מישהו שיודע פרטים ולא משער אותם כמוני ;):p

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האמת שאני לא עומדת בזה.... :(
אני חייבתתתתתתת לדעת מתי יוצא הספר ומה קורה.
אין פה לאף אחד כתובת מייל שאפשר לתקשר עם אביגיל גדולד דרכה?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אני שמעתי מהעורכת של לבית שכנראה ואני מדגישה כנראה הוא יוצא לפסח
דדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדי!!!
לא עומדים בזה כבר!!!
נ.ב. גם אתם הרגשתם בסוף הספר שהוא נהיה יהודי מידי?

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נ.ב. גם אתם הרגשתם בסוף הספר שהוא נהיה יהודי מידי?
כי אז נודע להם על חגים שלפני כן הם לא יכלו בכלל לשמור אותם ובגלל זה גם לא ידעו עליהם.
אם לזה התכוונת.

ועד פסח זה המוווון זמן...
מענין אותי רצח אם היא רואה את החסידים הנלהבים של הספרים שלה... ;):p

sasasa

משתמש פעיל
קשה לי מאודד להאמין שהוא לא יהיה על לינאר... היא הרי מביאת הגאולה ואני מניחה שזה הכיוון
ואבוי לה אם הוא לא יהיה ארוווווך ארוווווך כאורך ההמתנה!!!

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קשה לי מאודד להאמין שהוא לא יהיה על לינאר... היא הרי מביאת הגאולה ואני מניחה שזה הכיוון
הלוואיייייייייי אבל אין כ"כ דרך לדעת... היא יכולה להפתיע פתאום...
ואבוי לה אם הוא לא יהיה ארוווווך ארוווווך כאורך ההמתנה!!!
לגמרי...!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור שזה יהיה על לינאר,אין כאן שאלה בכלל.
בספר הראשון הנערה הבהונית מהפונדק של דולי קוראת ללינאר רזי ניהר,
ולספר הבא יקראו רזי ניהר.
חוץ מזה שזו סדרה,ומי סוגר ככה סדרה?
יש מלא דברים לא פתורים- שזה ברור לי לחלוטין שיהיה עוד כמה וכמה ספרים.
והלוואיייייייייייייייייייייייייייייי מהר!!!!!!!וארוךךךךךך!!!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי....
ככה זכור לי.
היא שואלת את לינאר אם היא רזי ניהר,ולינאר עוד לא יודעת את זה,אז היא עונה לא שלא
ואם היא תראה את רזי ניהר היא תגיד לה שהבהוניות מחפשות אותה
הבהונית אמרה ללינאר שהם צריכים לתת לרזי ניהר מתנה מהירח והכוכבים,משהו כזה...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
איזה יופי!!!
לא נפרדים מלינאר!!!!
ובבקשה, אם היא רואה את זה, אנחנו רוצים לדעת למה לינאר מאומצת ומי ההורים האמתיים שלה!!!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רחלינה היא אמא שלה.
בתחילת הספר הראשון איסאפל מבטיח לרחלינה שהוא יגדל את לינאר כאילו היא בתו,ומובן שם שהיא אמא שלה.
אבל-עוד לא קראו לה שם והם מקבלים איזה נבואה או משהו כזה על השם לינאר.

sasasa

משתמש פעיל
נראה לי....
ככה זכור לי.
היא שואלת את לינאר אם היא רזי ניהר,ולינאר עוד לא יודעת את זה,אז היא עונה לא שלא
ואם היא תראה את רזי ניהר היא תגיד לה שהבהוניות מחפשות אותה
הבהונית אמרה ללינאר שהם צריכים לתת לרזי ניהר מתנה מהירח והכוכבים,משהו כזה...
עד כמה שזכור לי הבהונית שאלה אותה אם היא להי נאאר שזהו שמה של לינאר מהנבואה ובשפת הממלכות העתיקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה