דרוש מידע הספר להי נאאר

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איש המלח...
Leonardo_Diffusion_XL_A_little_man_made_of_glowing_blue_salt_0.jpg

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לכם רעיון לעוד משהו שאפשר לג'נרט בבינה מלאכותית?
אני ממש נהנית מהעניין :)
(ניסיתי לעשות ילד חולה באנטילוהקיוס אבל זה יצא ממש מעורר חלחלה שמחקתי את זה ישר...)

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מידע חדש לגבי רזי נהר?
אני מתחילה לחשוד שמא השמועה נכונה ומחקו את זה בטענה שזה פייק רק כדי שאנשים ימשיכו לקנות את 2 החלקים הראשונים
זה די מרגיז חוסר הידיעה הזו
אני יכולה גם לבוא בסוד השמועה?
השארתם אותי במתח!

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני יכולה גם לבוא בסוד השמועה?
השארתם אותי במתח!
@seven up התמונות מקסימות, ממש מחייה את הספר, הגם שלפעמים היופי הוא שהתיאורים נשארים רק במילים, זה די חוויה לנסות לראות איך זה נראה אילו זה היה מציאות.
לגבי הטענה את יכולה לפנות אלי באישי ואכתוב לך על מה הסער...

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@seven up אין מילים!!!
פשוט יפהפה וכל כך דומה למה שדמיינתי...

ממש מחייה את הספר!!
אביגיל גדולד ממש אמנית בנופך תיאוריה ועל כל תיאור משתמשת באלף מילים, אך כידוע תמונה אחת שווה אלף מילים...

חזק וברוך!
כה לחי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה