הסכם שכר חדש - ארגון המורים

יערי

משתמש מקצוען
מה דעתכם על החרפה בהתנהלות של ארגון המורים??
גם אכלו את הדגים המסריחים וגם סולקו מהעיר,
היתה הצעה סבירה/מצוינת ששר החינוך הציע בנוגע לתוספות השכר, שהשכר יעלה במדרגות, וגם ישלמו 9000 ש"ח רטוארקטיבית על השנה החולפת. ורן ארז המשיך להתעקש ולא קיבל את ההצעה הזו.
ובסוף הוא גם ביטל את השביתה וגם לא חתם על שום הסכם, ורק פקידי האוצר צוחקים כל הדרך אל הבנק.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מה דעתכם על החרפה בהתנהלות של ארגון המורים??
גם אכלו את הדגים המסריחים וגם סולקו מהעיר,
היתה הצעה סבירה/מצוינת ששר החינוך הציע בנוגע לתוספות השכר, שהשכר יעלה במדרגות, וגם ישלמו 9000 ש"ח רטוארקטיבית על השנה החולפת. ורן ארז המשיך להתעקש ולא קיבל את ההצעה הזו.
ובסוף הוא גם ביטל את השביתה וגם לא חתם על שום הסכם, ורק פקידי האוצר צוחקים כל הדרך אל הבנק.
עד כמה שהבנתי, הטענה שלו היא שהתוספת היא בעצם הורדה, כי זה לא צמוד למדד, אז הוא לא מוכן, כלומר שההעלאה היא לא ראלית.
חוץ מזה, שוב עד כמה שהצלחתי להבין, יש למשרד החינוך הצעה לרפורמה. הוא טוען שהרפורמה תפגע במורים, אני לא כל כך בטוחה בזה, ועל זה הוא שובת. אני חושבת שיש לו עניין פוליטי מול הממשלה, כי הוא שמאלן כמובן (כל כך כעסתי על המיילים שלו נגד הממשלה לאורך השנתיים האחרונות, נגד הרפורמה וגם נגד ביבי, פשוט מקומם!) ולכן הוא מתנגד אפילו לשבת עם שר החינוך ושר האוצר ולבחון את הרפורמה בכובד ראש.
לצערי אני לא מעורה בפרטים, אולי כי לא ממש פרסמו אותם, או אולי כן? אשמח אם מישהו יעזור לי להבין את כל התמונה.

יערי

משתמש מקצוען
עד כמה שהבנתי, הטענה שלו היא שהתוספת היא בעצם הורדה, כי זה לא צמוד למדד, אז הוא לא מוכן, כלומר שההעלאה היא לא ראלית.
חוץ מזה, שוב עד כמה שהצלחתי להבין, יש למשרד החינוך הצעה לרפורמה. הוא טוען שהרפורמה תפגע במורים, אני לא כל כך בטוחה בזה, ועל זה הוא שובת. אני חושבת שיש לו עניין פוליטי מול הממשלה, כי הוא שמאלן כמובן (כל כך כעסתי על המיילים שלו נגד הממשלה לאורך השנתיים האחרונות, נגד הרפורמה וגם נגד ביבי, פשוט מקומם!) ולכן הוא מתנגד אפילו לשבת עם שר החינוך ושר האוצר ולבחון את הרפורמה בכובד ראש.
לצערי אני לא מעורה בפרטים, אולי כי לא ממש פרסמו אותם, או אולי כן? אשמח אם מישהו יעזור לי להבין את כל התמונה.
מספיק לראות את המכתב שהם הביאו באתר של ארגון מורים בקשר לשביתה, שרצוף בשנאה כלפי החינוך החרדי.
לא ברור למה כל עובדי התיכון צריכים להיות שבויים בידי ארגון שמאגד רק חלק מהמורים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
יואוו מרגישה תמימה. וגם נבגדת.
היו לי הרבה שאלות שפתאום נפתרות עם ההקשר הפוליטי שהעלית כאן.
פשוט לא חשבתי על זה. לא ייאמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה