השקעות הסוף של פינדרלה? בזק משיקה את 'מי פנוי'

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
זה לא נקרא שמחפשים משקיעים?
את מה הם משווקים ולמי?
צפה בקובץ המצורף 1667772

לגופו של ענין זה שהוא לו לוקח משקיעים חדשים כבר יותר מחצי שנה זה שמעתי לא מבן אדם אחד אלא משורה של אנשים לא פעם ולא פעמים
נשמח שתסביר את המודעה
זה בעברית

איש גמזו

משתמש מקצוען
עומדים אלפי מקצוענים והוכיחו מעל לכל ספק שאין שום היתכנות כלכלית לאפליקציה הזאת!
עומדים מאות מתכנתים ואומרים בצורה ברורה שלפתח אפליקציה כזאת לוקח גג 5 חדשים, בעלות של גג חצי מליון שקל!
עומדים ערימות של חברות ז"ל ומעידים לכל מי שחפץ לחפור במסמכיהם ששגיב קורן נוכל!
אבל אתה מתרשם משגיב קורן שניכרים דברי אמת....
נו שוין...................

נ.ב. יש לי קרקע חקלאית למכור לך אם אתה מעוניין

בדיוק,
ועוד הוא מדגיש שהוא לא כל כך מבין...

שורה התחתונה אף אחד לא אומר לא להשקיע, אלא לבדוק היטיב עם מומחים ואנשי מקצוע
ובמקרה הזה כל אנשי המקצוע (מלבד שגיב קורן...) נגד 'ההשקעה' המפוקפקת הזו.

אלעזר שטרן

משתמש רשום
זה שאתם מתקיפים וכל אחד רוצה להראות יותר חוש הומור וחריפות לא מצדיק כל מילה שלכם .
לגבי הנוכלות הסברתי שוב ושוב לפי הנראה לעין הם לא לוקחים משקיעים חדשים .אבל אולי הם משקרים?
תבינו אני גם אברך שיושב ולומד כל היום אני לא עובד אצלהם רק השקעתי סכום .רק אני שומע את הקו של איצה ושומע דברים הפוכים כל הזמן במקום שהם אומרים בדיוק להיפך אז ראיתי שאנשים פה מאד מבינים אז הגבתי אז בקשה יש כאן חלק שעונים לי כל הזמן אבל אולי .... זה לא מספיק תירוץ והסבר . אני גם רוצה לדעת את האמת כמובן לכן אני רוצה מישהו שבאמת מונח בפנים כהיום ויודע מה שקורה ולךא סתם מקרירים לי פה מה שהבית משפט אומר עליו וד"ל
אז אני אומר את מה אני יודע ומישהו מאפישהו הסביר את זה יותר נכון השנה הקרובה תכריע ?!

מישהו מאיפשהו

משתמש רשום
כמה הבהרות:
שגיב במהלך השנים תמיד נזהר מלקבוע מתי יפרצו לשוק ומתי יתחילו לראות כסף, הפעם הראשונה שהוא הודיע על יעד ברור היה בכנס בקיץ הקודם שהיעד היה לפרוץ אחרי סוכות, ואז פרצה המלחמה וטרפה את התוכניות.
מה שהוא אמר במהלך השנים זה מה יקרה בשנה הקרובה (אז) האתר יעלה לאויר, יירשמו כך וכך נותני שירות או כל התפתחות אחרת, אבל למיטב זכרוני הוא אף פעם לא אמר בוודאות תאריך מוגדר.
לא הבנתי איזה 'אלפי מקצוענים' קובעים ש'אין לזה היתכנות כלכלית' ולמה. יש הגיון בריא שאנשים ישתמשו באפליקציה כיון שזה חוסך זמן וכסף, מה לא נכון בזה?
לגבי הקורסים של טודובום ידוע לי על אנשים ששיווקו בפלטפורמת טודובום באמת ראו כסף, ואין לערבב את זה עם פינדרלה שבינתיים באמת החברה עדיין לא גובה כסף מהנותני שירות וממילא גם המשקיעים עדיין לא מרויחים, אבל בהמשך בעז"ה החברה תגבה כסף (כי חוץ מזה ששגיב קורן 'עוקץ משקיעים' יש לו אפשרות גם להרויח כסף גדול דרך האפליקציה שהוא בנה), ובעז"ה גם המשקיעים יראו כסף.
'כנס משווקים' אני חושב שהכוונה שהמשקיעים ואוהדי החברה יעזרו לשווק את האפליקציה.

אין להתעלם באמת שהיו מעובדי החברה (שהרויחו לפי תוצאות ולא לפי שעות) שהתנהגו לא בחכמה, ובאמת חלקם פוטרו, אבל זה לא מהווה פירכה מהותית על עצם פעילות החברה.
שורה תחתונה - אם מישהו מכם זקוק לנותן שירות ורוצה לחסוך זמן וכסף מוזמן להכנס לפינדרלה והוא היחיד שירויח מזה (גם אם ברור לו ב100 אחוז ש'פינדרלה זה עוקץ')

אלעזר שטרן

משתמש רשום
בקשה תענו עיניני .איצה הרי יש לו פורום להגנת הצרכן שדואג לאנשים להשקיע נכון ההוא שעונה לא מקריא שום דף מסרים אלא אני מזדהה עם כל מילה שהוא אומר כי אני גם שמעתי את אותם דברים . אז כל אלו שרוצים להתקיף אז אל תשקיעו בפינדרלה . אני השקעתי שמה ורוצה להבין באמת מה הנוכלות {פורום להגנת הצרכן} תודה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
כמה הבהרות:
שגיב במהלך השנים תמיד נזהר מלקבוע מתי יפרצו לשוק ומתי יתחילו לראות כסף, הפעם הראשונה שהוא הודיע על יעד ברור היה בכנס בקיץ הקודם שהיעד היה לפרוץ אחרי סוכות, ואז פרצה המלחמה וטרפה את התוכניות.
מה שהוא אמר במהלך השנים זה מה יקרה בשנה הקרובה (אז) האתר יעלה לאויר, יירשמו כך וכך נותני שירות או כל התפתחות אחרת, אבל למיטב זכרוני הוא אף פעם לא אמר בוודאות תאריך מוגדר.
אני דווקא זוכרת לפני כמה שנים שנאמר שהאפליקציה תפרוץ ב1 באפריל
איך ששמעתי את זה (מחבר תמים תמים של בעלי שהשקיע שם) פרצתי בצחוק
הומור יש

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה שאתם מתקיפים וכל אחד רוצה להראות יותר חוש הומור וחריפות לא מצדיק כל מילה שלכם .
לגבי הנוכלות הסברתי שוב ושוב לפי הנראה לעין הם לא לוקחים משקיעים חדשים .אבל אולי הם משקרים?
תבינו אני גם אברך שיושב ולומד כל היום אני לא עובד אצלהם רק השקעתי סכום .רק אני שומע את הקו של איצה ושומע דברים הפוכים כל הזמן במקום שהם אומרים בדיוק להיפך אז ראיתי שאנשים פה מאד מבינים אז הגבתי אז בקשה יש כאן חלק שעונים לי כל הזמן אבל אולי .... זה לא מספיק תירוץ והסבר . אני גם רוצה לדעת את האמת כמובן לכן אני רוצה מישהו שבאמת מונח בפנים כהיום ויודע מה שקורה ולךא סתם מקרירים לי פה מה שהבית משפט אומר עליו וד"ל
אז אני אומר את מה אני יודע ומישהו מאפישהו הסביר את זה יותר נכון השנה הקרובה תכריע ?!
רק מזכיר שעוד לא ענית על השאלות שנשאלת עליהן בעמוד הראשון של האשכול -
נסה לבדוק אם אתה יודע את התשובות לשאלות הבאות -
  • אלו רכיבים כוללת התוכנה?
  • כמה מפתחים נמצאים בצוות ובאיזו מדינה הם מתגוררים?
  • כמה שנים נמשך הפיתוח?
  • כמה זמן אורך פיתוח מקביל בחברות אחרות?
  • מי הם המתחרים הראשיים של פינדרלה ומה המוצר שהם מציגים?
  • כמה זמן לקח לאפליקציות מתחרות להדביק פערים טכנולוגיים וכמה זמן זה לקח לפינדרלה?
כתבת שאין לך ידע טכנולוגי ואתה מסתמך על ההסברים הטכנולוגיים של שגיב קורן
  • איך אתה יכול לאמת שהמידע הטכנולוגי שהוא מוסר אמין?
  • האם בדקת את נכונות העובדות שהוא מוסר?
  • האם חקרת את שוק האפליקציות ואת תהליך הפיתוח הסטנדרטי?

אני ממליץ לך לקחת איש מקצוע שמתמחה בבניית אתרים ויישומים
ולבדוק אתו את כדאיות ההשקעה שלך

אגב, זו המלצה שנכונה לכל סוג השקעה
אם אתם לא מבינים במוצר -
שבו עם איש מקצוע שמבין בתחום הפיתוח של המוצר
בדרך כלל תגלו הרבה דברים שלא חשבתם עליהם

אלעזר שטרן

משתמש רשום
יש מושג טענו בחיטים והודה לו בשעורים אתה מדבר מהפיתוח את זה אני אברר בעזהי"ת .
אבל לגבי שהוא לא לוקח משקיעים חדשים זה ברור אצלי ואם הוא לא לוקח משקיעים חדשים אז הוא לא כזה נוכל שא"א להאמין אפי" למילה אחת שלו כפי שאתם מנסים להסביר לי כל אחד ואחד עם ההברקות שלכם.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
אייי
זה כבר מתחיל להיות מתיש
הלב נחמץ ששומעים את זה
תבינו אני גם אברך שיושב ולומד כל היום אני לא עובד אצלהם רק השקעתי סכום .
וזה בדיוק הסיבה שאני ועוד רבים וטובים ממשיכים פה בסבב הבלתי נגמר עם הנעקצים התורניים
שמודים שהם פשוט לא מבינים בתחום והדבר המדהים שזה בדיוק כמו בסיפורים
מי שיעקוב פה מהתחלה יראה את כל ההוכחות והטענות שמגובות בכל אנשי המקצוע
את כל התחקירים ,את כל עדויות הנעקצים, את החלטות בתי המשפט, ואת ההגיון הכל כך ברור שצריך להפעיל
אבל כמו מגרדי לוטו מנוסים שכל הזמן אומרים אולי הפעם נזכה במליון הנכסף זה ממשיך וממשיך
הטענות מתפתלות סביב עצמם והטרגדיה היא שבנסיון להציל אולי את עצמם (או בגלל "צרת רבים חצי נחמה")
ישנם כאלו שמנסים לפתות עוד תמימים איתם
אבל אני שם לכם אתגר -
אחרי שבית המשפט הם סתם ממציאים
גופי התקשורת הם סתם אנטישמים
הקווים סתם מלכלכים
החבר'ה פה בפרוג הם סתם מקנאים בכם
הנעקצים הם סתם מתוסכלים
ואנשי המקצוע הם אינטרסנטים
וכל שאלותינו נותרו ללא מענה
מה ישכנע אותכם שהוא נוכל ??? רק הרגע שבוא תבואו הביתה ותגידו שהלך הכסף???
תתנו כל טענה שלשיטתכם זה יוכיח שהוא נוכל ושוב פעם לשיטתכם
(כמובן חוץ מהטענה הנבובה שהנה אוטוטו ביוני או באוגוסט האקזיט הגדול)
בואו ננסה ביחד לעזור לכם לצאת מזה
תנסו לחשוב מה ישכנע אותכם, נשמח לשמוע את דעתכם
תאמינו אנחנו מתכונים לטובתכם, לא יכול להיות לנו שום אינטרס פה!

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בתור משקיע שהשתתף כמה פעמים בכנסים ושהה זמן לא מבוטל במשרדי החברה, לי ברור ב100% שלהגיד שזה נוכלות זה בדיחה תפלה, מדובר באנשים רציניים שיש להם יעד ברור - הצלחה בעז"ה של האפליקציה שכמה שיותר אנשים ישתמשו בה וכך החברה תהיה יותר רווחית ושכל המשקיעים יראו רווחים [לפחות מינימליים ובעז"ה הרבה יותר]. אישית דיברתי עם שגיב וגם ראיתי אותו מדבר עם אנשים ותמיד הוא מדבר ענייני ומסביר את השיקולים לכאן ולשם, יש מושג של 'ניכרים דברי אמת', ואת זה אף אחד לא יכול להוריד לי את הרושם. וגם אם אי פעם נוצר רושם שהוא 'נוכל', בעולם הביזנס לא תמיד מתנהלים בכפפות של משי.
וזה לא משנה לי (ולכל מי שמכיר את המערכת מבפנים מספיק טוב) כל המצקצקים למיניהם - 'הכלבים נובחים והשיירה ממשיכה לנסוע'. [גם אם יש אי אלו אי הבנות מסביב].

ושוב כמה נתונים - החברה הפסיקה לגייס משקיעים כבר באלול האחרון.
יש מעל 180000 נותני שירות במערכת, עם שאלונים מפורטים לפרטי פרטים (כזאת השקעה בשביל כלום... נו באמת)

חברת 'INTEROCO' שמתמחה בקביעת שווי שוק של חברות קבעה את השווי שוק של החברה [-עוד לפני שהחברה רווחית!] ב 164 מיליון דולר. (הערכת השווי ניתנה על החברה בדובאי - דונט סרץ', שזה פינדרלה בישראל (אפשר לבדוק באתר של דונט סרץ דובאי, כשגוללים למטה יש את המילה ISRAEL וכשלוחצים מגיעים לפינדרלה ישראל)).

לגבי אורך זמן הפיתוח - אין לי ידע מקצועי להתווכח על זה בדיוק, (וגם צריך לקחת בחשבון שלא היה לפינדרלה משאבים בלתי מוגבלים כמו שיש לחברות הגדולות,) אבל אחת הדוגמאות שהוא הביא בכנסים זה כתבה מהתקשורת על הרובוט 'דורון' שהיה באתר יד 2 שהוא עשה עבודה דומה לבוט של פינדרלה (לסנן דירות מתוך היצע,
ומשום מה לי זה נראה יותר פשוט, אבל אני לא מייבין גדול) ולקח שלוש שנים לפתח אותו בהשקעה של 20 מליון דולר (אני לא בטוח שאני מדייק ממש אבל זכור לי שזה בערך המספרים). והפיתוח של פינדרלה הוא לא רק רובוט פשוט אלא הרבה יותר מזה.

ולאיצ'ה ייאמר - איישר חילך בהצלת אנ"ש מנוכלויות אמיתיות, אבל בנושא של פינדרלה יצא שכרך בהפסדך כיון שכל גרימת נזק לפינדרלה משמעותה גרימת נזק למשקיעים שחלקם (נראה לי יותר מ10%, כ30%) חרדים.

(והאמת לא נראה לי שזה נזק מהותי כיון שכשהחברה תפרוץ לשוק בעז"ה ביולי הקרוב אנשים לא יעניין אותם מה איצ'ה אמר ומה אויבערחוכם אחר אמר, יעניין אותם ההטבות שיקבלו במערכת (300 ש"ח לשימוש ראשוני ועוד), ויעניין אותם עצם המהות - להזמין נותני שירות במחיר הכי זול והכי מהר. (חוצמזה שסתם כך יש לשער שעיקר הפעילות באפליקציה תהיה מהמגזר הכללי ופחות מהחרדי)

ושוב לגבי שאלת פותח האשכול האם 'מי פנוי' יקבור את ההשקעה הארוכה של פינדרלה, הגבתי בהתחלה שיש פלוס עיקרי שבאפליקציית פינדרלה אין צורך לבזבז זמן בלנהל שיחות [שבדר"כ הם] חוזרות ונשנות עם נותני שירות להסביר בדיוק מה צריך, אלא נשאר לך רק לבחור איזה נותן שירות נראה זול והגון, ללחוץ (אפשר גם להתכתב איתו) ולהמתין בשלווה שהבעל מקצוע יבוא.

[ושוב - גם אם בעיניכם זה 'נוכלות' - מבחינת המוצר שקיים כעת יש לו עדיפות על 'מי פנוי' ועל ספץ' ו'איזי' וכמו שכתבתי מקודם]
נסו והווכחו

סיכומו של דבר: 'נחיה ונראה'.

דרך אגב עדיין לא צפיתי בכנס האחרון, ויכול להיות שאי אלו מהפרטים השתנו
אני מצרף קבצים על הקביעת שווי שוק
נ.ב. אני לא זמין מספיק על המחשב
קראתי בצער אדיר את עיוות המציאות שגורמת לדמעות בלי סוף של מעוטי יכולת ששמו את כספם על נוכלות זו. קורע לב כמה רשעות צריך אדם כדי להוליך שולל מעבר לים בדובאי, ולספר לאלפי חסרי ידע בסיסי, סיפורי חלומות 13 שנה! כדי להוציא מכסם את אלפי השקלים רק מכאלה שאין להם מושג אין לברר על כדאיות סטארט-אפים או סמרטוטי נוכלים.

"נחיה ונראה" היא סיומת גרועה מאוד לשורת חלומות ודמיונות כשכל מגדל הקלפים מלא שקרים ומצגי שווא.

רק כדי להבהיר מי מדייק ומי מעוות את המציאות: אני מציע שיחת בירור שאשדר ב'קו המידע'/ 'קול חי'/ 'קול ברמה'/ 'כיכר השבת'/ מול נציג החברה שאתם תבחרו, ובשידור חי להעלות את המומחים הגדולים מכל אחד התחומים שנקבת כאן.
אניח מראש 20,000 ש"ח אצל איזה דיין מפורסם שתרצה!
אם המומחים והדיין נותן להם צד של צדק, הכסף שלך. מתנה!
מנגד, אתה לא צריך להפקיד מראש כסף, מרחם על משפחתך על השעות הרבות והכסף שהכנסת בסמארטי/ מיי סמארטי/ טודובום/ פינדרלה ו-Don'tSearch (החברה החדשה למריחת אלפי תמימים).

תעביר מיידית את ההודעה לבכירי החברה, ותוכל לשכנע אחת ולתמיד בצדקת דרכם. (יש להם את הפרטים שלי...)

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קראתי בצער אדיר את עיוות המציאות שגורמת לדמעות בלי סוף של מעוטי יכולת ששמו את כספם על נוכלות זו. קורע לב כמה רשעות צריך אדם כדי להוליך שולל מעבר לים בדובאי, ולספר לאלפי חסרי ידע בסיסי, סיפורי חלומות 13 שנה! כדי להוציא מכסם את אלפי השקלים רק מכאלה שאין להם מושג אין לברר על כדאיות סטארט-אפים או סמרטוטי נוכלים.

"נחיה ונראה" היא סיומת גרועה מאוד לשורת חלומות ודמיונות כשכל מגדל הקלפים מלא שקרים ומצגי שווא.

רק כדי להבהיר מי מדייק ומי מעוות את המציאות: אני מציע שיחת בירור שאשדר ב'קו המידע'/ 'קול חי'/ 'קול ברמה'/ 'כיכר השבת'/ מול נציג החברה שאתם תבחרו, ובשידור חי להעלות את המומחים הגדולים מכל אחד התחומים שנקבת כאן.
אניח מראש 20,000 ש"ח אצל איזה דיין מפורסם שתרצה!
אם המומחים והדיין נותן להם צד של צדק, הכסף שלך. מתנה!
מנגד, אתה לא צריך להפקיד מראש כסף, מרחם על משפחתך על השעות הרבות והכסף שהכנסת בסמארטי/ מיי סמארטי/ טודובום/ פינדרלה ו-Don'tSearch (החברה החדשה למריחת אלפי תמימים).

תעביר מיידית את ההודעה לבכירי החברה, ותוכל לשכנע אחת ולתמיד בצדקת דרכם. (יש להם את הפרטים שלי...)
אתה עושה עבודת קודש בעניין, לשם שמים, ללא שום כוונות רווח. העם איתך.

עצוב שישנם עדיין אברכים משלנו שנמצאים במלכודת הזו.

איש גמזו

משתמש מקצוען
@אלעזר שטרן @מישהו מאיפשהו מבין שאתם לא רוצים לסמוך על כל אלו שכותבים פה
אכן, אל תסמכו! אבל גם אל תסמכו על נציגי המכירות של החברה!

תשאלו אנשים אובייקטיביים מבחוץ!

ומה שמעניין שהרבה מאוד ארגוני רווחה קהילתיים יצאו חוצץ נגד ההשקעות בחברה הזו.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה