השקעות הסוף של פינדרלה? בזק משיקה את 'מי פנוי'

הדסים בגן

משתמש חדש
זה לא נקרא שמחפשים משקיעים?
את מה הם משווקים ולמי?
1717098925812.png

מישהו מאיפשהו

משתמש רשום
בתור משקיע שהשתתף כמה פעמים בכנסים ושהה זמן לא מבוטל במשרדי החברה, לי ברור ב100% שלהגיד שזה נוכלות זה בדיחה תפלה, מדובר באנשים רציניים שיש להם יעד ברור - הצלחה בעז"ה של האפליקציה שכמה שיותר אנשים ישתמשו בה וכך החברה תהיה יותר רווחית ושכל המשקיעים יראו רווחים [לפחות מינימליים ובעז"ה הרבה יותר]. אישית דיברתי עם שגיב וגם ראיתי אותו מדבר עם אנשים ותמיד הוא מדבר ענייני ומסביר את השיקולים לכאן ולשם, יש מושג של 'ניכרים דברי אמת', ואת זה אף אחד לא יכול להוריד לי את הרושם. וגם אם אי פעם נוצר רושם שהוא 'נוכל', בעולם הביזנס לא תמיד מתנהלים בכפפות של משי.
וזה לא משנה לי (ולכל מי שמכיר את המערכת מבפנים מספיק טוב) כל המצקצקים למיניהם - 'הכלבים נובחים והשיירה ממשיכה לנסוע'. [גם אם יש אי אלו אי הבנות מסביב].

ושוב כמה נתונים - החברה הפסיקה לגייס משקיעים כבר באלול האחרון.
יש מעל 180000 נותני שירות במערכת, עם שאלונים מפורטים לפרטי פרטים (כזאת השקעה בשביל כלום... נו באמת)

חברת 'INTEROCO' שמתמחה בקביעת שווי שוק של חברות קבעה את השווי שוק של החברה [-עוד לפני שהחברה רווחית!] ב 164 מיליון דולר. (הערכת השווי ניתנה על החברה בדובאי - דונט סרץ', שזה פינדרלה בישראל (אפשר לבדוק באתר של דונט סרץ דובאי, כשגוללים למטה יש את המילה ISRAEL וכשלוחצים מגיעים לפינדרלה ישראל)).

לגבי אורך זמן הפיתוח - אין לי ידע מקצועי להתווכח על זה בדיוק, (וגם צריך לקחת בחשבון שלא היה לפינדרלה משאבים בלתי מוגבלים כמו שיש לחברות הגדולות,) אבל אחת הדוגמאות שהוא הביא בכנסים זה כתבה מהתקשורת על הרובוט 'דורון' שהיה באתר יד 2 שהוא עשה עבודה דומה לבוט של פינדרלה (לסנן דירות מתוך היצע,
ומשום מה לי זה נראה יותר פשוט, אבל אני לא מייבין גדול) ולקח שלוש שנים לפתח אותו בהשקעה של 20 מליון דולר (אני לא בטוח שאני מדייק ממש אבל זכור לי שזה בערך המספרים). והפיתוח של פינדרלה הוא לא רק רובוט פשוט אלא הרבה יותר מזה.

ולאיצ'ה ייאמר - איישר חילך בהצלת אנ"ש מנוכלויות אמיתיות, אבל בנושא של פינדרלה יצא שכרך בהפסדך כיון שכל גרימת נזק לפינדרלה משמעותה גרימת נזק למשקיעים שחלקם (נראה לי יותר מ10%, כ30%) חרדים.

(והאמת לא נראה לי שזה נזק מהותי כיון שכשהחברה תפרוץ לשוק בעז"ה ביולי הקרוב אנשים לא יעניין אותם מה איצ'ה אמר ומה אויבערחוכם אחר אמר, יעניין אותם ההטבות שיקבלו במערכת (300 ש"ח לשימוש ראשוני ועוד), ויעניין אותם עצם המהות - להזמין נותני שירות במחיר הכי זול והכי מהר. (חוצמזה שסתם כך יש לשער שעיקר הפעילות באפליקציה תהיה מהמגזר הכללי ופחות מהחרדי)

ושוב לגבי שאלת פותח האשכול האם 'מי פנוי' יקבור את ההשקעה הארוכה של פינדרלה, הגבתי בהתחלה שיש פלוס עיקרי שבאפליקציית פינדרלה אין צורך לבזבז זמן בלנהל שיחות [שבדר"כ הם] חוזרות ונשנות עם נותני שירות להסביר בדיוק מה צריך, אלא נשאר לך רק לבחור איזה נותן שירות נראה זול והגון, ללחוץ (אפשר גם להתכתב איתו) ולהמתין בשלווה שהבעל מקצוע יבוא.

[ושוב - גם אם בעיניכם זה 'נוכלות' - מבחינת המוצר שקיים כעת יש לו עדיפות על 'מי פנוי' ועל ספץ' ו'איזי' וכמו שכתבתי מקודם]
נסו והווכחו

סיכומו של דבר: 'נחיה ונראה'.

דרך אגב עדיין לא צפיתי בכנס האחרון, ויכול להיות שאי אלו מהפרטים השתנו
אני מצרף קבצים על הקביעת שווי שוק
נ.ב. אני לא זמין מספיק על המחשב

קבצים מצורפים

• Screenshot_20240311-200822_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240311-200822_Samsung Internet.jpg
    KB 586.1 · צפיות: 38
  • Screenshot_20240311-200809_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240311-200809_Samsung Internet.jpg
    KB 540.9 · צפיות: 32
  • Screenshot_20240311-200817_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240311-200817_Samsung Internet.jpg
    KB 774.1 · צפיות: 31
נערך לאחרונה ב:

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
בתור משקיע שהשתתף כמה פעמים בכנסים ושהה זמן לא מבוטל במשרדי החברה, לי ברור ב100% שלהגיד שזה נוכלות זה בדיחה תפלה, מדובר באנשים רציניים שיש להם יעד ברור - הצלחה בעז"ה של האפליקציה שכמה שיותר אנשים ישתמשו בה וכך החברה תהיה יותר רווחית ושכל המשקיעים יראו רווחים [לפחות מינימליים ובעז"ה הרבה יותר]. אישית דיברתי עם שגיב וגם ראיתי אותו מדבר עם אנשים ותמיד הוא מדבר ענייני ומסביר את השיקולים לכאן ולשם, יש מושג של 'ניכרים דברי אמת', ואת זה אף אחד לא יכול להוריד לי את הרושם. וגם אם אי פעם נוצר רושם שהוא 'נוכל', בעולם הביזנס לא תמיד מתנהלים בכפפות של משי.
וזה לא משנה לי (ולכל מי שמכיר את המערכת מבפנים מספיק טוב) כל המצקצקים למיניהם - 'הכלבים נובחים והשיירה ממשיכה לנסוע'. [גם אם יש אי אלו אי הבנות מסביב].

יש מעל 180000 נותני שירות במערכת, עם שאלונים מפורטים לפרטי פרטים (כזאת השקעה בשביל כלום... נו באמת)

חברת 'INTEROCO' שמתמחה בקביעת שווי שוק של חברות קבעה את השווי שוק של החברה [-עוד לפני שהחברה רווחית!] ב 164 מיליון דולר. (הערכת השווי ניתנה על החברה בדובאי - דונט סרץ', שזה פינדרלה בישראל (אפשר לבדוק באתר של דונט סרץ דובאי, כשגוללים למטה יש את המילה ISRAEL וכשלוחצים מגיעים לפינדרלה ישראל)).

לגבי אורך זמן הפיתוח - אין לי ידע מקצועי להתווכח על זה בדיוק, (וגם צריך לקחת בחשבון שלא היה לפינדרלה משאבים בלתי מוגבלים כמו שיש לחברות הגדולות,) אבל אחת הדוגמאות שהוא הביא בכנסים זה כתבה מהתקשורת על הרובוט 'דורון' שהיה באתר יד 2 שהוא עשה עבודה דומה לבוט של פינדרלה (לסנן דירות מתוך היצע,
ומשום מה לי זה נראה יותר פשוט, אבל אני לא מייבין גדול) ולקח שלוש שנים לפתח אותו בהשקעה של 20 מליון דולר (אני לא בטוח שאני מדייק ממש אבל זכור לי שזה בערך המספרים). והפיתוח של פינדרלה הוא לא רק רובוט פשוט אלא הרבה יותר מזה.

ולאיצ'ה ייאמר - איישר חילך בהצלת אנ"ש מנוכלויות אמיתיות, אבל בנושא של פינדרלה יצא שכרך בהפסדך כיון שכל גרימת נזק לפינדרלה משמעותה גרימת נזק למשקיעים שחלקם (נראה לי יותר מ10%, כ30%) חרדים.

(והאמת לא נראה לי שזה נזק מהותי כיון שכשהחברה תפרוץ לשוק בעז"ה ביולי הקרוב אנשים לא יעניין אותם מה איצ'ה אמר ומה אויבערחוכם אחר אמר, יעניין אותם ההטבות שיקבלו במערכת (300 ש"ח לשימוש ראשוני ועוד), ויעניין אותם עצם המהות - להזמין נותני שירות במחיר הכי זול והכי מהר. (חוצמזה שסתם כך יש לשער שעיקר הפעילות באפליקציה תהיה מהמגזר הכללי ופחות מהחרדי)

ושוב לגבי שאלת פותח האשכול האם 'מי פנוי' יקבור את ההשקעה הארוכה של פינדרלה, הגבתי בהתחלה שיש פלוס עיקרי שבאפליקציית פינדרלה אין צורך לבזבז זמן בלנהל שיחות [שבדר"כ הם] חוזרות ונשנות עם נותני שירות להסביר בדיוק מה צריך, אלא נשאר לך רק לבחור איזה נותן שירות נראה זול והגון, ללחוץ (אפשר גם להתכתב איתו) ולהמתין בשלווה שהבעל מקצוע יבוא.

[ושוב - גם אם בעיניכם זה 'נוכלות' - מבחינת המוצר שקיים כעת יש לו עדיפות על 'מי פנוי' ועל ספץ' ו'איזי' וכמו שכתבתי מקודם]
נסו והווכחו

נעים להכיר
יש מצב שזה עוד שתול שההודעה הראשונה שלו בפרום היא בנושא הזה
כבוד לפרוג שהם כ"כ משקיעים בו

מישהו מאיפשהו

משתמש רשום
אתם יכולים להמשיך לדמיין כמה שאתם רוצים שאני שתול, זה לא נפק"מ. (אדרבה המליצו לי לא להתווכח עם אנשים ברשת.)
לגבי הפריצה לשוק ביולי הקרוב הבנתי שזאת התוכנית כעת, ואני מקווה שבאמת לא יהיו עיכובים נוספים (אולי מלחמה בצפון?)
צירוף מקרים משעשע
זה לא צירוף מקרים, בזמנו כתבתי את ההודעה דלעיל, וכשהראיתי לאחד מחבריי המשקיעים הוא המליץ לי לא להגיב יותר, אבל עכשו אחרי ההודעות של שטרן והבליץ עליו אני מנסה קצת לאזן את המצב.
בקיצער, @איצ'ה קו המידע בבקשה ממך, הוא תעשה סדר, ואולי תציל או תמזער את נזקם של שני האנשים הללו.

איזה נזקים יכולים להיות - גם אם תלך לפינדרלה ותבקש להשקיע, תסורב. (וגם לקנות ממישהו שרוצה למכור, לא נראה לי שמישהו יכריע על פי ניקים אנונימיים באינטרנט)

ושוב - הויכוח הוא עקר, השנה הקרובה (לכאו') תקבע.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
חברת 'INTEROCO' שמתמחה בקביעת שווי שוק של חברות
אני לא יודע מאיפה המקור לקביעה הזו
לפי מה שכתוב במסמך שהעלית ולפי מה שמופיע ברשת זו חברה שעוסקת בזכויות יוצרים
וזה עוד לפני תגובות שליליות ברשת על החברה הזו
הכתבה שהבאת מדברת על הערכת שווי הקניין הרוחני (המותג)

ברשת אפשר למצוא אנשים שמציעים תמורת תשלום
כתיבת כתבות ממומנות באתר שממנו הבאת את צילומי המסך (ritzherald)

נערך לאחרונה ב:

משקיע חרוץ

משתמש פעיל

נסו והווכחו

תגיד
אתה ממליץ לי להשקיע אצל שגיב קורן(במידה והוא יקבל אותי ביחד עם הדובאי)???

מישהו מאיפשהו

משתמש רשום
'המליצו לי' התכוונתי על חבר, לא על החברה,
לגבי השווי שוק - הצילומי מסך זה מה שחבר שלח לי בחורף, אני לא מכיר מספיק ואני אשתדל לבדוק בעז"ה

אני שוב מדגיש - הויכוח הוא עקר, והשנה הקרובה (לכאו') היא תכריע.

עד מתי

משתמש מקצוען
לגבי השווי שוק - הצילומי מסך זה מה שחבר שלח לי בחורף, אני לא מכיר מספיק ואני אשתדל לבדוק בעז"ה

צודק
ויכוח עקר לגמרי

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

עומדים אלפי מקצוענים והוכיחו מעל לכל ספק שאין שום היתכנות כלכלית לאפליקציה הזאת!
עומדים מאות מתכנתים ואומרים בצורה ברורה שלפתח אפליקציה כזאת לוקח גג 5 חדשים, בעלות של גג חצי מליון שקל!
עומדים ערימות של חברות ז"ל ומעידים לכל מי שחפץ לחפור במסמכיהם ששגיב קורן נוכל!
אבל אתה מתרשם משגיב קורן שניכרים דברי אמת....
נו שוין...................

נ.ב. יש לי קרקע חקלאית למכור לך אם אתה מעוניין

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אתם טוענים שהם ממשיכים לגייס משקיעים ואני טועה . השאלה שלי בה נאמר שאולי הם לא מגייסים אז מה זה אומר?
שאתה מוזמן להיכנס לאתר של טודובום ולראות שהם עדיין משווקים את המוצר שלהם - קורס שיווק דיגיטלי בעלות של 30,000 - 49,000 ש"ח

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
קודם כל אני יודע טוב במה מדובר .
שנית על פינדרלה הם עובדים שנתיים שלש ואם אתה יודע איזה מוצר זה בקשה תבדוק ותעיין בשאלון המפורט לכל נושא ונושא איך שהוא נכנס לפרטי פרטים .
שלש . החברה היום לא מחפשת משקיעים חדשים והיא לא מוכרת כלל. ואם יש מכירות זה רק אנשים מבפנים שמוכרים חלק ממה שהם קנו .ואני יודע זאת בבירור ואם הם היו מוכרים סתם אויר הם היו מחפשים עוד פרייארים וד"ל.
זה באמת לא השקעה כמו נדל"ן אבל התשואות שלה אם היא מצליחה זה ג"כ לא כנדל"ן......
בלת"ק
בד"כ אני לא נכנס לפורום השקעות אבל אולי משמיים.
ידידי היקר אני לא מכיר אותך אבל אני יכול לספר לך שהם רדפו אחרי ברמה של הטרדות (קבעו לי פגישה, היה לי שכל להגיד מייד שאני לא מתחייב על שום דבר אלא אני יחשוב על זה,כשהתחילו הטלפונים המציקים אמרתי לעצמי שאם מה שיש להם זה לרדוף אחרי אברך דלפון כנראה שזו לא ההשקעה הכי מוצלחת תפסתי אומץ ואמרתי להוא שהתקשר {זה כבר היה מישהוא בדרג יותר גבוה כי הרגישו שאני נשמט להם... אני מבקש לא להתקשר אילי יותר בעניין זה זה לא מעניין אותי וזהו. זה עבד יופי) וברוך השם שלא נתנני טרף לשיניהם
ולפי איך שרדפו אחרי אז אני יכול להבטיח שאם אני יתקשר היום הם ישמחו לצרף אותי(בפרוטקציה כמובן....)

אלעזר שטרן

משתמש רשום
אני ממש שמח שמישהו קצת אמר עוד צד בנושא אני שוב חוזר ואומר אני שומע את הקו שלו על בסיס יומי איצה הוא צדיק שרוצה לעזור לאנשים שישקיעו על בטוח בלי שום סיכון אשרי לו וטוב חלקו .
לגופו של ענין זה שהוא לו לוקח משקיעים חדשים כבר יותר מחצי שנה זה שמעתי לא מבן אדם אחד אלא משורה של אנשים לא פעם ולא פעמים וכלפי המחירים שאתם מביאים לי פה זה המחיר שהחברה מביאה לקניון כפי שהם קוראיןם לזה והחברה עצמה לא מוכרית רק עוזרת למי מהמשקיעים שמביא קונה מבחוץ כדי שידע ויקבל את כל הידע והעזרה והם עצמם לא מוכרים שגיב עצמו אמר את זה בכנס שאני השתתפתי לפני אלף איש אבל אולי הוא שקרן?!!!!!!!!!!
אותי שפציפי הם לא רדפו בשום שלב ישבתי איתם כמה מפגשים בלי שיכנועים והטרדות לשם השוואה חודש לפני ישבתי עם מישהו שמוחר קרקעות בעפולה גם באיזה מגדל גבוה בתל אביב והוא הלחיץ אותי והתקשר אלי עשרות פעמים אז הבנתי מה זה נקרא שלא מריח טוב אבל פה אף אחד לא רדף אחרי!!!!!!!!!

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה