השקעות הסוף של פינדרלה? בזק משיקה את 'מי פנוי'

נעמונת

משתמש צעיר
כשאתם כותבים על פינדרלה אתם יודעים במה מדובר או שסתם כי איצה הסתבך איתם ומוציא את דיבתם רעה בכל הזדמנות שיכול ...... מענין מאד
למיטב הבנתי זוהי הודעתך הראשונה בפורום הזה מאז שהצטרפת
הקפצת אשכול שנדון בו לאחרונה לפני יותר משבועיים...
אולי תנדב לנו איזה גילוי נאות?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
קודם כל הם אומרים זאת בפירוש שהם התחילו בהתחלה עם פיתוחים אחרים כגון כרטיסי אשראי וכדומ" ובהמשך ראו שאין ביקוש אז הוא לאט לאט הבין את הצורך שאנשים צריכים ואז הוא פיתח את האפליקציה .
לגבי הפיתוח הוא הסביר פעם אחת והראה לנו שיש חברת יד שניה שמתווכת על דירות בתל אביב והשקעה שהכניסו שמה היא עשרות מיליונים אז כל מי שיודע קצת יותר ולא סתם אנשים שלמדו איזה קורס של שבועים אז הם כבר מבינים גדולים !!!! ואתה יודע למה אני מתכוין וד"ל.
שלש שגיב הוא מאד מחושב הוא לא רוצה לשווק את המוצר לפני שהוא לא בדק ופיתח את כל המוצר הן מצד לוקח שרוצה להזמין בעל עסק והן בעל העסק שמקבל פניות ואיך לעשות שאנשים ירצו להשתמש ולא סתם להוציא זאת לציבור הרחב ולבקש כסף על מוצר שזה לא מושלם וכל מי שמבין קצת בשיווק ולא רק בתיכנות מבין זאת . אני מקווה שאתה מכיר את התוכנה והשתמשת בה ולא רק שמעת מלמעלה ומהקווים שדואגים לנו. וכל כמה חודשים הוא עושה כנס ומראה במפורט מה הוא פיתח ומה התקדם .
וכן לגבי דובאי הוא אומר שיש לו משקיע שהשקיע 10.000.000 ש"ח והוא לאם סתם ברח ורוצה לפתח את יחסי החוץ של ישראל.......... . אולי אתה לא מאמין למה שהוא מוציא מהפה אבל במציאות זה לא נראה כמו בקווים ותשאל כמעט כל אחד שהשקיע שמה .
שאלתי 6 שאלות שרק מי שהיה שם יודע את התשובה עליהן
למרבה הפלא לא ענית אפילו על אחת!

הפיתוח של פינדרלה הוא לא הגלגול הראשון של המוצר -
קדמה לו אפליקציית מייסמארטי (רעיון דומה של חיפוש עסקים, מתחרה לגוגל...)
הם גייסו מאות אלפי שקלים אבל המוצר לא הצליח להניב רווחים שיצדיקו את קיומו
בשנת 2018 המיזם נסגר וכל משרדי מייסמארטי קיבלו את השם טודובום

מה זה טודובום ומה הצורך בזה?
שיווק שותפים ברשתות חברתיות -
חברות מסחריות פונות לטודובום כדי שישווקו אותם ברשתות החברתיות
טודובום מגייסת צעירים שיפעילו פרופילים מזויפים (בוטים)
ויכתבו פוסטים חיוביים בעד החברות ויתוגמלו בהתאם.
הרווח לטודובום - הגדלת מעגל העסקים במאגר לצורך השלב הבא - פינדרלה.

רוצים לעבוד בטודובום? זה חינמי לחלוטין
חוץ מקורס בעלות כ-20,000 ש"ח - 30,000 ש"ח
שאותו אינכם חייבים לרכוש (אבל לא יגלו לכם את זה)

אגב, לחרדי ממוצע עם סינון שחוסם רשתות חברתיות
אין אפשרות להרוויח מטודובום אלא אם כן יוותר על הסינון...

בשנת 2019 משיקים את פינדרלה -
לקוח ממלא טופס פשוט, הקריאה שלו נשלחת לבעלי מקצוע מהתחום
ו-5 הראשונים ש'תופסים' את הבקשה יכולים להגיש הצעת מחיר ללקוח כדי שיבחר מביניהם.

אני הייתי במשרדים של פינדרלה כבר לפני כמה שנים וראיתי אב טיפוס פעיל.
מי שמבין בתכנות יודע שפרויקט כזה אפשר להרים תוך 3 חודשים
למרות זאת הפיתוח נמשך במשך כמה שנים
מה שאומר שהמתכנתים מורחים את הזמן מחוסר פיקוח והבנה של היזם
או שליזם יש אינטרס בזמן פיתוח ארוך יותר...

לשם השוואה - לפינדרלה יש מתחרים ענקיים כמו גוגל
שזמן הפיתוח שלהם קטן בהרבה, ומשאבי הפיתוח שלהם גדולים הרבה יותר.
כך שגם אם פינדרלה תפרוץ לשוק ותתחיל להתחרות אתם - הם ידביקו את הקצב מהר מאוד
ולפינדרלה ידרשו עוד 4 שנים כדי ליצור יתרון חדש
כאשר במהלך השנים האלו המוצר שלהם שוב לא יהיה רווחי...

אם ניקח לדוגמא את הסטראטאפ הישראלי - אלמנטור, עם מעל 5 מיליון התקנות ברחבי העולם
הם מוציאים עדכון גירסה בממוצע של פעם בחודש
אני בדקתי את קוד המקור של אלמנטור, והתנסיתי במוצר של פינדרלה
ואני מוכרח לציין שהמוצר של פינדרלה פשטני יחסית מבחינת תכנות
ואם לוקח להם 4 שנים כדי לייצר מוצר עובד אחרי שהקודם (מייסמארטי) נכשל
גם אם זה לא היה עוקץ - זו פשוט השקעה בצוות שזורק כסף לפח...

נערך לאחרונה ב:

אלעזר שטרן

משתמש רשום
כן השקעתי סכום מסוים ואני שומע את כל הפיתוחים ואת כל התקדמויות למשל ב2023\09\01 הם הפסיקו לקחת משקיעים חדשים ואני יודע בבירור שמישהו רצה לקנות והם דחו אותו . והיה להם תוכנית שיווק חזקה מאד לחורף ובגלל המלחמה הוא דחה זאת וכל בר דעת מבין זאת ולא סתם תירוצים כפי שהקווים אומרים כל הזמן.
אני חוזר ברור שזה השקעה של סטארטפ ולא נדל"ן וברור שזה פחות בטוח מנדל"ן אבל התשואות שלה בהתאם ולאין ערוך מנדל"ן . ואשמח לשמוע עוד טענות ולהבין מה באמת הבעיות ולא סתם טיעונים ששומעים בקווים ולא עומדים בכלל על דיוק הדברים ורק משמיצים כל הזמן בלי להיכנס לעומקן של דברים.

אלעזר שטרן

משתמש רשום
אני לא ממומן ואני לא מקבל שקל....... רק רוצה להבין אני לא אומר שאתה צריך להשקיע . יש שמה אלף משקיעים ואולי 10% הם חרדים ולא כפי שאומרים שהחרדים אפשר למכור להם לוקשים ולחילונים לא!!!

אלעזר שטרן

משתמש רשום
ברור שמי שיש לו כסף לחתן ילדים אז ישקיע רק בנדל"ן ולא יקח סיכון אפי" של אחוז אחד ואפי" במניות שספק גדול אם מותר לו להשקיע ועל זה מדברים בקווים וזה דבר מובן. אבל מפה ועד להשמיץ זה משהו אחר ואני באמת לא מבין
וזה שאני עונה רק עכשיו שזה לא במכוון אלא התחלתי לשמוע את הקווים ולא מבין מה הם רוצים וראיתי שאנשים בפרוג מבינים ויודעים במה מדובר אז רציתי להגיב.

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
כשאתם כותבים על פינדרלה אתם יודעים במה מדובר או שסתם כי איצה הסתבך איתם ומוציא את דיבתם רעה בכל הזדמנות שיכול ...... מענין מאד

בל מפה ועד להשמיץ זה משהו אחר

אלא התחלתי לשמוע את הקווים ולא מבין מה הם רוצים
אני שמח מאוד שאתה לא מחובר למדיה אבל אולי תנסה להשיג את כל הכתבות והתחקירים שנעשו עליהם בתקשורת הכללית כמעט בכל הערוצים
אם אתה לא מאמין לקווים אולי תאמין להם, או שגם לא...
ודרך אגב אי אפשר לטעון שהם שונאי חרדים כי למיטב ידיעתי שגיב לא היימיש

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי כדאי לספר כאן כמה פרטי מידע על פינדרלה למען המשקיע הצעיר.

1) פינדרלה החלה את פעילותה בארץ על ידי חברת סייבוואי. חברת סייבוואי הזו מקורה בגיאורגיה, והשלטון הגיאורגי הגדיר אותה כפירמידה והגביל אותה בחוק.

בלינק הזה שגיב קורן מנכל פינדרלה - מתאר יפה מאד שפינדרלה היא המשך סייבוואי -ראו תמונה של שגיב שמספר על כך.
1717071756389.png

והנה צילום המסך מהצו שניתן נגד סייבוואי בגיאורגיה [בתרגום של נוטריון].
1717071778642.jpeg

2) בית המשפט בישראל אישר למעשה כי ניתן להגדיר את שגיב קורן כ"נוכל". בתביעת לשון הרע ששגיב הגיש נגד אדם שהגדיר אותו כנוכל, בית המשפט דחה אותה ואישר כי אכן שגיב הינו "נוכל".

3) שגיב קורן הוא מנכ"ל פינדרלה? מוזר מאד - במשפט נגד איצ'ה דז'לובסקי מקו המידע - החברה שלחה הצהרה כי לשגיב קורן אין קשר לחברות כבר 7 שנים. קצת מוזר לאור זה שרק שלשום שגיב הצהיג את עצמו כמנכ"ל החברה - והנה ההזמנה עם שמו.

1717071836746.jpeg

4) אנשי שגיב מצהירים בכל מקום על כך שיש להם 25 מתכנתים בבולגריה. לפעמים הם אומרים שהם עובדים בחברות שלו [טודובום/פינדרלה/ וכו'] לפעמים בחברת פתוח בשם גיאו אפס. מאד מוזר לגלות שבלינדאקין אין אף מתכנת שעובד באף חברה משלל החברות של שגיב. יתירה מכך: שגיב לא מוכן לגלות מי הוא מנהל הטכנולוגיות הראשי של החברה, מי מנהל המוצר של החברה, וכו' וכו'.

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
אולי כדאי לספר כאן כמה פרטי מידע על פינדרלה למען המשקיע הצעיר.

1) פינדרלה החלה את פעילותה בארץ על ידי חברת סייבוואי. חברת סייבוואי הזו מקורה בגיאורגיה, והשלטון הגיאורגי הגדיר אותה כפירמידה והגביל אותה בחוק.

בלינק הזה שגיב קורן מנכל פינדרלה - מתאר יפה מאד שפינדרלה היא המשך סייבוואי -ראו תמונה של שגיב שמספר על כך.
צפה בקובץ המצורף 1667357

והנה צילום המסך מהצו שניתן נגד סייבוואי בגיאורגיה [בתרגום של נוטריון].
צפה בקובץ המצורף 1667359

2) בית המשפט בישראל אישר למעשה כי ניתן להגדיר את שגיב קורן כ"נוכל". בתביעת לשון הרע ששגיב הגיש נגד אדם שהגדיר אותו כנוכל, בית המשפט דחה אותה ואישר כי אכן שגיב הינו "נוכל".

3) שגיב קורן הוא מנכ"ל פינדרלה? מוזר מאד - במשפט נגד איצ'ה דז'לובסקי מקו המידע - החברה שלחה הצהרה כי לשגיב קורן אין קשר לחברות כבר 7 שנים. קצת מוזר לאור זה שרק שלשום שגיב הצהיג את עצמו כמנכ"ל החברה - והנה ההזמנה עם שמו.

צפה בקובץ המצורף 1667360

4) אנשי שגיב מצהירים בכל מקום על כך שיש להם 25 מתכנתים בבולגריה. לפעמים הם אומרים שהם עובדים בחברות שלו [טודובום/פינדרלה/ וכו'] לפעמים בחברת פתוח בשם גיאו אפס. מאד מוזר לגלות שבלינדאקין אין אף מתכנת שעובד באף חברה משלל החברות של שגיב. יתירה מכך: שגיב לא מוכן לגלות מי הוא מנהל הטכנולוגיות הראשי של החברה, מי מנהל המוצר של החברה, וכו' וכו'.
תודה לך שאתה מתייחס. סוף סוף מישהו עם ידע מקצועי עשה סדר, ומסביר את הנוכלות.
אגב גם אני סבור כך וגם לי זה עשה סדר.
אגב בתמונה השלישית לא מופיע השם פינדרלה.

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כן, פינדרלה שינתה את שמה לדונט-סרג', וכל האברכים והערבים משווקי ומשקיעי פינדרלה/ טודובום / סייבוואי, מי סמארטי מקבלים מתנה טוקנים :love::love::love::love::love::love::love:

אלעזר שטרן

משתמש רשום
אני לא יודע בדיוק מאיפה יש לך את כל הידע שהבאת
אני יכול לברר את מה שאתה אומר אבל מה שברור שיש פיתוח רציני ושגיב לא בורח מאף אחד ומדבר ומוציא פיתוחים כל הזמן ולא נח וכן הוא לא לוקח משקיעים חדשים ואם הוא כזה נוכל אז למה הוא הפסיק לקחת משקיעים ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אלעזר שטרן

משתמש רשום
מה האינטרס ששלך לצאת כ"כ נגד אתה כן יכול להסביר לי. תגיד לי מה עכשיו איפה הוא נוכל הוא לא לוקח משקיעים אתה לא יכול לענות לי על זה ומביא לי סיפורים של לפני שבע שמונה שנים ומה שהתקשורת מגיבה בנינו אנחנו החרדים יודעים איזה אמת מסתובבת בתקשורת ובבית משפט ...

איש פנינים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אתה רוצה לצלול עוד יותר לעומק,
כדאי לך לקרוא את כתב ההגנה של איצ'ה.
התפרסם פה אני חושב באשכול שעסק בפורום שלו.

מעצמת הנוכלות שנפרסת שם על פני עשרות עמודים מגובים במסמכים ובראיות,
השאירה אותי בהלם כמה שעות טובות אחרי הקריאה.

אבי ג -

משתמש פעיל
אחרי שאני רואה שעדיין פינדרלה מצליחה לשכנע אברכים, אני מבין שהנס שלנו שכל נוכלי ורמאי הקריפטו נשארים רק במדיות החברתיות ולא הגיעו לחדרי הקפה בבתי הכנסת, או למודעות גדולות ביתד נאמן

אלעזר שטרן

משתמש רשום
דבר אחד אני לא מקבל מענה למה הוא הפסיק לקחת משקיעים חדשים אם הוא נוכל ...
וכן קראתי את כתב ההגנה וסתם ככה מה אמור להיות כל התמונות שהוא מביא שמה מדובאי בגלל שהוא עשה כמה טיולים בדובאי לכן מה...
בחברה הם טוענים שיש להם משקיע מדובאי שהשקיע שמה מליונים ועליו הם גם עבדו....

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למה הוא הפסיק לקחת משקיעים חדשים אם הוא נוכל
איך זה מסתדר עם מה שאתה כותב -
בחברה הם טוענים שיש להם משקיע מדובאי

האם אתה מודע לכך שיש עדויות מוסרטות לכך שהחברה ממשיכה לגייס כספים?
או שאתה קונה כל מילה של פינדרלה בעצימת עיניים?

אני לא יודע בדיוק מאיפה יש לך את כל הידע שהבאת
כתבתי למעלה - הייתי במשרדים של פינדלרה יותר מפעם אחת
המידע מבוסס על דברים שקיבלתי מהם בעצמם

אני יכול לברר את מה שאתה אומר
אדרבה, הבאתי לך למעלה 6 שאלות פשוטות
אשמח לשמוע מה התשובות שאתה מכיר עליהן

אבל מה שברור שיש פיתוח רציני
ברור שיש פיתוח, השאלה כמה זמן הוא לוקח
וכמה זמן לוקח פיתוח מקביל בחברות אחרות

המיזם של מיי סמארטי נכשל כבר ב-2018
המוצר של פינדרלה עדיין לא מניב רווחים למשקיעים (ביררתי עם משקיע)
זה אומר שעברו 6 שנים של שיווק (טודובום...) ופיתוח והמוצר עדיין לא הצליח להפוך לרווחי

בשוק הטכנולוגיה התחרותי שבו קצב הפיתוח מהיר בהרבה
זה אומר שפינדרלה פשוט לא עומדת בתחרות...

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה