הנספח לאתגר הדו-שבועי ***השראה ומונולוג***

ס

סופרת בדרך

אורח
לאה, את האמת? אני רצינית...

נמשיך באישי :)

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י סופרת בדרך;1751599:
לאה, את ציירת את זה?

אני רוצה את זה. לסלון.
ודאי, ציור שלי אוריגינל!
נכתב ע"י רוצה טוב;1751606:
אני רוצה את זה כדי לתלות באמבטיה.
מי היה מאמין...
אוי, ההיפופוטם יהיה מאושר :)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
רותי, אם אני אשלם ללאה על הדפסה, תסכימי לשמור את ההיפופוטם המתוקי הזה לסוכה? אם כבר, אז עד הסוף!!!!

איפכא, התפעלתי והתרגשתי מהשיר. הוא מיוחד בעיני.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טוב,
תזכורת לכל הדחיינים, אנשי הרגע האחרון, הפרפקציוניסטים, או סתם העצלנים...
האתגר ננעל ביום ראשון בשעה 24:00!
כתבו מהר לפני שייגמר :)

עד אז אשמח לשמוע מכם עוד דעות לגבי תהליך הבחירה.
איך הייתם מעוניינים שהוא יתנהל?
להעמיד רשימת יצירות נבחרות לצלצול נוסף?
לבחור באמצעות סקר?

מחכה לשמוע מכם.

מרמורשטין

משתמש מקצוען
חושבת שכדאי סינון ראשוני שממנו יבחרו. נגיד, כל היצירות שיש להן מעל מס' מסוים של צלצולים יעלו שוב ובינהן תערך בחירה.
זה פשוט לא הגיוני לעבור על מעל 30 יצירות ולקרוא את כולן.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
משום מה יש לי הרגשה שבאופן כללי לא קראו את היצירה שלי :(

ס

סופרת בדרך

אורח
איטה, וכאלו, כמוני :) שיעלו את היצירה שלהן ביום ראשון ב 23:59, מן הסתם לא יהיו הרבה צלצולים מפאת קוצר הזמן, לכן לא נראה לי שנכון יהיה להתבסס על זה.

דעתי היא שבשלב ראשון חישוקים תמפה 10 יצירות נבחרות, ובמשך מספר ימים קצובים יהיה ניתן לצלצל להן.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י סופרת בדרך;1752732:
איטה, וכאלו, כמוני :) שיעלו את היצירה שלהן ביום ראשון ב 23:59, מן הסתם לא יהיו הרבה צלצולים מפאת קוצר הזמן, לכן לא נראה לי שנכון יהיה להתבסס על זה.

דעתי היא שבשלב ראשון חישוקים תמפה 10 יצירות נבחרות, ובמשך מספר ימים קצובים יהיה ניתן לצלצל להן.

מצד שני, אלו שהעלו ראשונים, היה להם קשה יותר- היו פחות כיווני מחשבה, ופחות אפשרויות לקבל השראה ולראות 'מה האחרים כבר כתבו' ולשפץ בהתאם.

נראה לי די ברור שבאתגר הבא, היצירות אמורות להשאר חסויות עד לרגע האחרון, ואז נפתח שלב הבחירה - בהצגתן של כל היצירות יחד.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי קפלר;1752785:
נראה לי די ברור שבאתגר הבא, היצירות אמורות להשאר חסויות עד לרגע האחרון, ואז נפתח שלב הבחירה - בהצגתן של כל היצירות יחד.
כאב ראש לא קטן למנהל האתגר, השיטה נוסתה באתגרים בפורומים שכנים.
כל היצירות נשלחו למייל של מנהל/ת האתגר והועלו אנונימיים/ממוספרים לפורום.
וכך יכלו לקבוע מי זכה לפי מס' הצלצולים.
באתגר הנוכחי גם אני חושבת שהשיפוט נופל בעיקר על חישוקים כשהיא בוחרת 5-10 יצירות,
מעלה אותן שוב, כ"א בנפרד, והיצירה בעלת הצלצולים הרבים יותר זוכה במקום ראשון ואחריה שני ושלישי.
עוד אפשרות-באתגרים שאני ניהלתי בעבר נעזרתי, מאחורי הקלעים, בשנים-שלושה שופטים בלתי תלויים לבחירת המקומות הראשונים, עם נימוקים מקצועיים, זה הלך מצוין.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
או קיי, אז אפשר לקבוע שלא שולחים למנהל האתגר - אלא מכינים את היצירות, שומרים במחשב, ובתאריך מסויים שנקבע - כולם מעלים ביחד, תוך 24 שעות ולא יותר.

ס

סופרת בדרך

אורח
נכתב ע"י רותי קפלר;1752785:
מצד שני, אלו שהעלו ראשונים, היה להם קשה יותר- היו פחות כיווני מחשבה, ופחות אפשרויות לקבל השראה ולראות 'מה האחרים כבר כתבו' ולשפץ בהתאם.

לחלוטין לא מסכימה, ברשותך :) מהרגע שעלו היצירות החלו להתנסח בראשי משפטים ורעיונות שלאט לאט הבשילו. כל היצירות שהועלו במשך הזמן הזה רק הקשו על היצירתיות...

נכתב ע"י רותי קפלר;1752819:
או קיי, אז אפשר לקבוע שלא שולחים למנהל האתגר - אלא מכינים את היצירות, שומרים במחשב, ובתאריך מסויים שנקבע - כולם מעלים ביחד, תוך 24 שעות ולא יותר.

ככה בדיוק עושים בפורום עם הכותרות ;)

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י איטה מרמורש;1752719:
חושבת שכדאי סינון ראשוני שממנו יבחרו. נגיד, כל היצירות שיש להן מעל מס' מסוים של צלצולים יעלו שוב ובינהן תערך בחירה.
זה פשוט לא הגיוני לעבור על מעל 30 יצירות ולקרוא את כולן.

אם א"א לבחור מקום ראשון רק ע"פ צלצולים , ק"ו שא"א לפסול רק ע"פ צלצולים

סוף סוף כתבתי.
ב"ה!
http://www.prog.co.il/showpost.php?p=1754209&postcount=37
(למה זה ממורכז? זה ממש הורס.)

בהתחלה שראיתי את האתגר, התבוננתי בתמונות המיוחדות, ופשוט לא היתה לי שום השראה, שום רעיון, כלום!
היום התבוננתי שוב, ובחסדי השם האצבעות התחילו לרוץ על המקלדת.

יישר כח גדול ללאה!

זה היה ממש טוב!

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י חישוקים;1735949:
ד. האתגר יהיה הפעם דו-שבועי, (כדי לאפשר לכל הלומי בין הזמנים להתאושש ולהתאפס...) ויינעל ביום ראשון ט"ו באלול, בשעה 24:00 בדיוק. התוצאות תפורסמנה אי"ה ביום -יומיים הסמוכים.

[[/IMG]

הלילה הלילה הלילה, שמחה גדולה הלילה

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
די ברור לי שהשיטה לפיה מנהלת האתגר תעמיד מספר יצירות לבחירה ותפסול את האחרים היא שיטה מעוותת שלא תשקף כלל וכלל את המציאות.

שהרי כתיבה היא ענין של טעם, והוא מהדברים, כידוע, שאין להתווכח עליהם כלל.
תשאלו, אם כך, מה ענין לאתגר כתיבה? אלא שהצלחתו של סופר תלויה בכך, שהוא הצליח לקלוע לטעמם של כמה שיותר אנשים.

ואם כן, מה הרבותא בכך שההוא הצליח לקלוע לטעמה/ו של חישוקים, ברגע שלא ברור לנו שהוא קלע לטעמם של רבים ככל האפשר.

משכך, שיש למצוא דרך כלשהי, בו כל אחד [ממשתתפי האתגר] יוכל להצביע על 3 יצירות, נניח, שהוא הכי נהנה מהם. מתוכם נבחר את ה-3 שקבלו הכי הרבה מצביעים, והם יעלו להצבעה סופית.

כך הנלענ"ד

אסתיג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שכמות הצלצולים לעת עתה לא משקפת את המציאות כלל, מפני שביצירות הראשונות כולם עוד טרחו וקראו ועם התקדמות הנושא, למי היתה סבלנות לקרוא את של כולם ועוד לזכור גם לצלצל.
בנוסף, לפחות אני לא קראתי שום יצירה לפני שפרסמתי את שלי, כי לא רציתי להיות מושפעת בשום צורה גם לא בהשראה וברעיונות, כך שאין כזה דירוג של מי שהעלה ראשון או אחרון.
לי נראה כזה דבר:
כל אחד יערוך את הודעתו - אתגרו מחדש ע"י לחיצה על "ערוך הודעה". אם אינני טועה כך נעלמים הצלצולים, מרגע זה ואילך יתחיל באמת מירוץ הצלצולים ע"י משתתפי האתגר בלבד. אח"כ תבוא הספירה לאחור ולפנים.

מרמורשטין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסתיג;1754680:
אני חושבת שכמות הצלצולים לעת עתה לא משקפת את המציאות כלל, מפני שביצירות הראשונות כולם עוד טרחו וקראו ועם התקדמות הנושא, למי היתה סבלנות לקרוא את של כולם ועוד לזכור גם לצלצל.
בנוסף, לפחות אני לא קראתי שום יצירה לפני שפרסמתי את שלי, כי לא רציתי להיות מושפעת בשום צורה גם לא בהשראה וברעיונות, כך שאין כזה דירוג של מי שהעלה ראשון או אחרון.
לי נראה כזה דבר:
כל אחד יערוך את הודעתו - אתגרו מחדש ע"י לחיצה על "ערוך הודעה". אם אינני טועה כך נעלמים הצלצולים, מרגע זה ואילך יתחיל באמת מירוץ הצלצולים ע"י משתתפי האתגר בלבד. אח"כ תבוא הספירה לאחור ולפנים.

זה עדיין לא ימצה את הבחירה.
אני בפרוש קראתי בתחילה עם כל העיון ואת האחרונים הרבה פחות. בטוחה שעוד כמוני.
עדיף שיהיה מיון בסיסי, גם אם כואב לחלק גדול מהמשתתפים שלא יעלו לשלב הזה ומתוכו נבחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה