חיצי הצפון הנספח השבועי • שבוע 52

למה חיזבאללה כמעט לא יורה

• הוא איבד את רוב כח האש שלו

• הוא כבול ע’’י איראן

• הוא מבולבל

• הוא מכין משהו גדול ממש

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

י.הץ

משתמש פעיל
מניח שיש כללי צנזורה ונבדק מתי ניתן להעביר מידע ומתי לא, המידע כולו לא לפנינו, וקשה להחליט לבד...
במקרה הזה למשל, נראה שפשוט יש צורך הן בלהזהיר אנשים לא להתקרב למקום, והן במידע שמבקשים לקבל מאנשים שאולי יכול להציל חיים.
במידה ונוכל להעביר מדיה ומידע נוסף אעביר בהתאם.

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
"במידה ונוכל", פירושו במידה ונראה שאין כעת סכנת חיים בעדכון.

חיעיחע

משתמש מקצוען
אפשר גם את ההודעות עם 10% הדירוגים הכי גבוהים (כנראה הם הכי מעניינים) יעברו אוטומטי מדי כמה שעות לאשכול אחר
או משהו בסגנות עם סינון אוטומטי
מצד שני אני מפחד שהאשכול הזה יהרס כי הרי בינינו אין על הדיווחים האלה כל ערב ובפרט בלילה ככל שמתעייפים. כגון דיווח דרמטי מאיראן, תקיפה חריגה בדאחיה, פיצוצים שלא נשמעו מתחילת המלחמה, לא זוכר כאלה בומים, ולא חסר דוגמאות.
לכן מי שרוצה להיות בעניינים ולדעת מה היה היום או שיפתח גי די אן או שיקרא את "יתד" של מחר.
באשכול הזה יש "נעייססססס"

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
והעברת מידע לאויב
אני מדבר כהדיוט בתחום, אבל למשל אם החוליה היורה הספציפית חוסלה והמשגר הושמד, לכאורה כבר אין חשש של שיגור נוסף תוך כיוונון מחדש, ולכן באופן זה אין חשש.

י.הץ

משתמש פעיל
אני מדבר כהדיוט בתחום, אבל למשל אם החוליה היורה הספציפית חוסלה והמשגר הושמד, לכאורה כבר אין חשש של שיגור נוסף תוך כיוונון מחדש, ולכן באופן זה אין חשש.
יש תמיד שדרת פיקוד שיכולים לספק עוד משגר לאותו אזור עם פעילים אחרים

מאירלה

משתמש מקצוען
מיד אחרי נפילת הרקטה במג׳דל שמס הצהיר דובר צה״ל בערבית:
אני יכול לעדכן כי מפקד השטח בחיזבאללה שהכווין את הירי לעבר מג׳דל שמס הוא עלי מחמד יחיא - מפקד מתחם הירי בשבעא.
השבוע צהל טען כי חד'ר אלשאהביה . מפקד גזרת הר דב . שחוסל הוא האחראי
אני גם זוכר שפעם גלנט גם טען שפואד שוכר הוא נותן ההוראה
אבו עלי: אבו עבידה, דובר הזרוע הצבאית של חמאס, שוב פרסם הודעה בטלגרם, הפעם הוא בירך על הפיגוע היום בבאר שבע אותו ביצע מחבל ערבי ישראלי. מאז תחילת יולי כל "הופעותיו" של אבו עבידה מסתכמות בהודעות בערוץ הטלגרם שלו. אין יותר הקלטות קוליות, אין סרטוני וידיאו. במילים אחרות אין אינדיקציה אמיתית שהוא עדיין חי.
צ"ל אינדיקציה אמיתית שאינו חי כי אז היה נראה בפניו בערך כמו המכתב שלא כתב סינוואר בשבתו כמנהיג המדיני לנשיא אלג'יריה על נצחונו בבחירות ולנסרלה על עמידתו האיתנה

יש תמיד שדרת פיקוד שיכולים לספק עוד משגר לאותו אזור עם פעילים אחרים
צנזורה או שתחול על כולללללללם
או שתיעלם מהמילון העברי.
כי אין צד אחד שלא יכול לפרסם ואז פתאום(לרוב זה צד שמאל פוליטי) מישהו מפר צנזורה אז מותר

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
חייל צה"ל במילואים תועד כשהוא לומד גמרא בעת שמירה בבסיס צה"ל ביהודה ושומרון כשלרגליו מוטלים על הקרקע עצורים פלסטינים הקשורים בידיהם וברגליהם כשעיניהם מכוסות.

בתיעוד הוא נראה מקריא להם את דברי הגמרא בטוב טעם, אולם היו מי שהמחזה היה לצנינים בעיניהם והגיבו בזעם ברשתות החברתיות.

יצוין כי חיילים באותו בסיס הם אלה שתיעדו את המקרה, והתיעוד הופץ ברשתות החברתיות.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "התנהגות החייל בסרטון חמורה ואינה עומדת בקנה אחד עם ערכי צה"ל והמצופה מחיילי צה״ל. שני החיילים, המצלם והמצולם, הושעו מתפקידם וצפויים לעמוד לדין משמעתי".

(אמס)

בן מיכאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
אהה סליחה(שאני כל פעם צריך להסביר את עצמי) אבל אם לא שמתם לב הוא כתב מיקום מדויק בהודעה כמה שורות לפני זה על המדיה לא התרגשתי.
ב
צנזורה או שתחול על כולללללללם
או שתיעלם מהמילון העברי.
כי אין צד אחד שלא יכול לפרסם ואז פתאום(לרוב זה צד שמאל פוליטי) מישהו מפר צנזורה אז מותר
פשוט מאד! יש דברים שנבדקים, ומותרים לפרסום, ואילו אזרח סתם על דעת עצמו, אינו יכול לקבוע מה מותר ומה אסור.
לא כל דבר קשור להטיה (הקיימת כמובן) לצד שמאל.

ב

פשוט מאד! יש דברים שנבדקים, ומותרים לפרסום, ואילו אזרח סתם על דעת עצמו, אינו יכול לקבוע מה מותר ומה אסור.
לא כל דבר קשור להטיה (הקיימת כמובן) לצד שמאל.
ממש לא!
ודיברתי על העיתונות ולא עלינו כאן בפרוג שאף אחד לא יודע את כללי הצנזורה
ולכן נוטים להחמיר בכל דבר.(וכך נכון שיהיה)

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מה הסיפור?
שאננות של היירוטים??
טילים חדשים?
היו המון הרבה נפילות שהיירוטים לא הצליחו להם..

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בטבריה מפונה צעיר בן 22 לביה"ח פורייה במצב קשה,
מדובר בנפילה בכביש ראשי,
כנראה יצא מהרכב בדרך להתמגנות.
שמתי לב שיש נפילות בכבישים יותר מיחסם הפרופורציונלי.
זה נכון? אולי לא מיירטים בכבישים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה