חיצי הצפון הנספח השבועי • שבוע 51

האם ישראל מנסה לגרור את איראן לעימות ישיר?

• כן. כדי לאלץ את ארה''ב לעזור לה מול איראן.

הצבעות: 289 33.6%
  • לא. היא מנסה להילחם בחיזבאללה לבדו.

הצבעות: 571 66.4%

• סה"כ מצביעים
    860

דף גמרא

משתמש מקצוען

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה עם זה?

אמור לעניין את כולנו מאוד לא פחות ממתקפת הטילים מהדקות האחרונות.
כפי שהבנתי ממה שכתבו מדובר בפיצוץ מכרה ובתאונה פנימית.
לא גרעין, אין קשר לישראל והסובל הוא האזרח הפשוט ולמנהיגים זה לא נוגע בקצה הזרת.
כך שאם הבנתי נכון האשכול המיוחד על זה מיותר!

קוויק

משתמש מקצוען
ווואו !
פעם אחר פעם אנחנו נוכחים על השמירה המיוחדת שיש ליהודים בישראל
מטח כבד כל כך ורק פצוע קשה אחד יש והוא גם בכלל לא יהודי !
כמה צריך להודות לה' על כל הניסים !
על ניסיך שבכל יום עימנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהרים
ממש ממש!
בסרטון שרץ עכשיו מטיל שנפל בנצרת, נראים חבורת ערבים שמחים וצוהלים שכנראה יצאו מהבתים לאור לשמע האזעקה, עושים סלפי עם הטיל :ROFLMAO:
גודל חלק הטיל שנפל גבוה הרבה יותר מאדם, ונראה כבד וגדול, וב"ה על השמירה והדיוק איפה זה נופל...

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חיזבאללה חושב שאם הוא יירה טילים לכל האיזור לכל הקריות, לעמקים וכו', אבל לחיפה עצמה לא אז ישראל לא תתקוף בביירות? או שבאמת ישראל לא תתקוף? ואז יצטרכו לצעוק דין חיפה-קרית חיים כדין חיפה-מערב

רינתיה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מישהו יודע באיזה כתובת מדויקת נפל הטיל בקרית ביאליק?
יש לי נכס בשכונה שזה נפל
אני לא חושבת שמותר לפרסם כזה דבר...
אני מאמינה שאם זה היה קשור אליכם הייתם יודעים מזמן

מוייייישה

משתמש פעיל
אני לא חושבת שמותר לפרסם כזה דבר...
אני מאמינה שאם זה היה קשור אליכם הייתם יודעים מזמן
לא נראה לי שזה אסור לפירסום
כי פרסמו כבר תמונות ברורות מהמקום ואני גם מזהה את האזור אבל לא מיקום מדוייק

דיני

משתמש מקצוען
בכיר איראני לרשת R-T: ׳אושר לאחרונה חוק מות נסראללה, החוק הוא שמירה על המזרח התיכון וההתקיימות שלו אחרי מותו או נפילתו כשהיד של מזכ״ל הארגון׳. הסבר החוק שאושר, על פי כתב אמריקני שצוטט בכיר איראני; "במידה והאויב הישראלי יחסל ביום מן הימים את נסראללה הכנו כבר תגובה של 150,000 רקטות וטילים שישוגרו מכל רחבי המזרח התיכון"....
אדרבא, שישאר חי, בודד בצמרת, ויראה את מעשי ידיו טובעים בים

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
ישראל מחכה שהם יהיו ענקיים כמו חיזבלה ואז להתחיל איתם מלחמות
למעשה הם גדולים יותר מחיזבאללה, הם פשוט לא על הגבול....

והמטרה היא לגרום לעולם להבין שזו בעיה עולמית (השליטה בים האדום) ולהלחם בהם.

עובד בינתיים חלקית.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
כלומר?
רמה ד' זה אומר שמוסדות לימוד סגורים, וגם מקומות עבודה.
יש צפי כזה גם בירושלים?
אין לי מושג.

אבל לדעתי אתם מערבבים בין כוננות של מדא לבין פיקוד העורף.
כוננות מדא זה עניין פנימי של מדא.
מדא בכוננות רמה ד בכל הארץ, מיום שישי.

ומוסדות לימודים ומקומות עבודה פתוחים...
יש לי חבר מתנדב במחוז ירושלים, והוא הקריא לי את ההודעה שהם קיבלו, אין פירוט לחשש או משהו כזה. רק עוד הגברת כוננות

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
רק מניח כאן.

יכול להיות שעכשיו שבועיים-שלושה ואולי אפילו יותר, יהיו "רק" הפצצות מהאוויר על חיזבאללה, משמעותיות (אלפי קני שיגור...), אבל בעינינו זה יראה כלום לעומת המטחים שאולי (והלוואי שלא) שלהם.

אני רק מזכיר לכל מי שטוען - כניסה עכשיו, שגם לרצועה חיכו שבועיים לפני כניסה של הפצצות מאסיביות מהאויר.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ורק אני רואה פה מלחמת התשה של החיזבאללה רק הפעם עם טווחים יותר גדולים? כמו שהכילו ירי לצפת, וכמו שהכילו ירי לנהריה, וכמו לקריית שמונה. ככה ישראל תכיל ירי לקריות ולעמקים, הרי חיזבאללה נזהר מלירות לחיפה. וכמה מטחים ועכשיו שקט והם מחכים לתגובה של ישראל, וישראל תגיב משהו ואז עוד פעם מטח כתגובה וכו' וכו'

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
רק מניח כאן.

יכול להיות שעכשיו שבועיים-שלושה ואולי אפילו יותר, יהיו "רק" הפצצות מהאוויר על חיזבאללה, משמעותיות (אלפי קני שיגור...), אבל בעינינו זה יראה כלום לעומת המטחים שאולי (והלוואי שלא) שלהם.

אני רק מזכיר לכל מי שטוען - כניסה עכשיו, שגם לרצועה חיכו שבועיים לפני כניסה של הפצצות מאסיביות מהאויר.
כי ברצועה זה היה מיידי אחרי הטבח והיה צריך זמן להתכונן.
פה כבר חיכו 11 חודשים.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
רק שימו לב, כעת זו מלחמה בקנה מידה מלא, וזה אומר שחייבים להיכנס למרחב מוגן ולא לצלם תמונות וסרטונים של היירוטים, העוצמה ההזויה של הטילים שבינתיים נשלחו היא לא מה שהיינו רגילים בצפון המרוחק, אחד שנכנס למרחב המוגן סיפר שהחלון ברזל נעקר מהמקום, הזכוכית הממוגנת נשברה ובנס הילדה נפצעה רק מהזכוכית, רק לחשוב מה היה קורה אם היו נשארים בחוץ לצלם יירוטים.. תשמרו על החיים שלכם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה