חרבות ברזל הנספח השבועי • שבוע 45

אם זה היה תלוי בכם כמה זמן הייתם מוכנים להמשך המלחמה

• ככל שיידרש

• לא מוכנים להמשך המלחמה

• עוד כמה שבועות או חודשים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אשכול נספח לשבוע ה45 למלחמה,
קראו בעיון את כללי האשכול, הם מחייבים.

האשכול מיועד עבור שאלות ובירורים בענייני המלחמה.
ציטוטים להרחבות ותגובות על הודעות מאשכול העדכונים או אשכול התיעוד.
כתבות נרחבות ופרשנויות אודות חרבות ברזל.

❌
האשכול אינו מקום לפטפוטים, בדיחות, דיוני השקפה, פוליטיקה חרדית ורבנים, הצעות למטכ"ל, רץ ברשת, וויכוחים וכו'.

❗
חשוב להבין, זה לא אשכול פטפטת, הפורום הוא פורום חדשות ועדכונים, ורק כדי לשמור על האשכולות האחרים נקיים לחלוטין, אנו מאפשרים אשכול נספח, אבל עדיין בגדר עדכונים, כל שיח פטפוטים יביא להרחקת המשתמש מהאשכול לצמיתות. כמובן כללי פורום חדשות ועדכונים וכללי האתר חלים גם באשכול זה.

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אחרי שלא נשמע בשבועות האחרונים ובצל חרושת השמועות - דובר הזרוע הצבאית של חמאס אבו עוביידה פרסם אמש מסר כתוב: "נשבעים אמונים ליחיא סינוואר ומצהירים על הנכונות המלאה ליישם את החלטותיו"
גם אני יכול לכתוב בשמו, זה לא אומר כלום לגבי מצבו

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לדעתי כל אלו שבחרו בסקר באופציה ככל שידרש (ואני בתוכם) אינם מפונים מביתם, והמלחמה לא פגעה בהם בכלום (אולי חוץ מזה שהם לא יכולים לנסוע לבין הזמנים לצימר בצפון.....)
לדעתי כל אלו בחרו בסקר באופציה לא מוכנים להמשך המלחמה אינם מפונים מביתם, ולא יצטרכו לחזור לגור שם עם מנהרות מתחת לבית, חיזבאלה במרחק יריקה ו- "הסכם שלום"

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
לדעתי כל אלו שבחרו בסקר באופציה ככל שידרש (ואני בתוכם) אינם מפונים מביתם, והמלחמה לא פגעה בהם בכלום (אולי חוץ מזה שהם לא יכולים לנסוע לבין הזמנים לצימר בצפון.....
א. מפונה זה לא צורת הפגיעה היחידה.
גם אב משפחה ש10 חודשים במילואים זה פגיעה במשפחה.
ב. זה לא טיעון, זה רגש.
את הניתוח השכלי של המצב אני יכול לעשות תמיד.
זה שאם הייתי במצב אחר היה אולי מטה את השיקולים שלי, זה נכון, אבל זה אנושי, צריך לנסות להתנקות מזה כמה שאפשר.

אני אציב את הטענה שלך בדיוק הפוך, ואני לא מתכוון לפגוע באף אחד, זה רק תרגיל מחשבתי, ואני גם לא באמת טוען את זה.

מי שבחר לסיים כמה שיותר מהר הוא מפונה שלא אכפת לו מהמדינה ורק רוצה שיהיה לו נוח (לטווח הקצר, בארוך גם הוא יפגע מזה).

mickey mouse

משתמש מקצוען
לדעתי כל אלו שבחרו בסקר באופציה ככל שידרש (ואני בתוכם) אינם מפונים מביתם, והמלחמה לא פגעה בהם בכלום (אולי חוץ מזה שהם לא יכולים לנסוע לבין הזמנים לצימר בצפון.....)
מי שבחר באופציה הזו (בלב כבד תאמת) הוא מישהו שרוצה שהחטופים יחזרו כבר, שחיילים יפסיקו להיהרג ושאנשים כבר יחזרו לביתם..
אה והוא גם אגואיסט, הוא גם לא רוצה שהטיסה שלו תתבטל כי זה יעלה לו הון... (ולשם זה הולך כנראה 😞)
ובכל זאת הוא בחר באופציה ככל שידרש.

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מי לא נוסע לצימר לצפון?

כולם יסעו בסוף...

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מפקד אוגדה 98 היוצא אמר בראיון לדבורי בערוץ התועמלה 12
כי במהלך התמרון ברצועה כוחות צה''ל נכנסו למתחם השהיה במנהרות של סינוואר
בהפרש של כמה דקות אחר שסינוואר ברח מהמתחם עד כדי כך שהקפה היה חם.

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
‏הודעה חריגה הלילה של דובר צה"ל: "בעקבות הפרסומים האחרונים בנוגע לתוכניותיה של איראן, אנחנו מבהירים כי בשלב זה אין כל שינוי בהנחיות פיקוד העורף
צה״ל ומערכת הביטחון עוקבים אחר האויבים שלנו וההתפתחויות במזרח התיכון, בדגש על איראן וחיזבאללה, ומקיימים הערכת מצב כל העת. כוחות צה״ל פרוסים וערוכים במוכנות גבוהה. במידה ויהיה צורך בשינוי ההנחיות, נעדכן על כך בהודעה מסודרת בערוצים הרשמיים"

איתי בלומנטל
ההכחשה של דו''צ יוצאת לפי ניר דבורי בעקבות בהלה בהרבה מרשתות חברתיות בישראל שהמתקפה האיראנית
יצאה בשעה האחרונה לפועל

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-08-11 211655.png
    צילום מסך 2024-08-11 211655.png
    KB 335.3 · צפיות: 23

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
אין לי מושג אם ומתי תהיה תקיפה איראנית.

אבל קחו בחשבון שהלילה (וכמה לילות הבאים) יש מטר מטאורים, שסביר להניח שלא תראו בערים - אבל למי שבאיזורים מבודדים, יתכן.
אז תמונות\סרטונים של נקודות אור טסות בשמיים, לא מעיד על תקיפה.

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
קרוב לוודאי שפייק!!
אבל בערוצים הערביים בלבנון רצה שמועה שמזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה שרד נסיון התנקשות ושוהה בטיפול נמרץ...
שוב, כנראה פייק, ולכן לא שמתי בעדכונים,
בכל אופן, משהו שמסתובב.

חסוי 7

משתמש מקצוען
קרוב לוודאי שפייק!!
אבל בערוצים הערביים בלבנון רצה שמועה שמזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה שרד נסיון התנקשות ושוהה בטיפול נמרץ...
בכל אופן, משהו שמסתובב.
לא הבנתי מה המקור לזה

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
חבר'ה,
כל עוד אין דיווח אמין, זה פייק גמור.
הסיבה שהבאתי זה סתם כי זה משהו שמסתובב בלבנון,
לא הבאתי בעדכונים..

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נערך לאחרונה ב:

חסוי 7

משתמש מקצוען
מה המשמעות של הודעת חמאס בנוגע לשיחות
מה ההשלכות שלה לגבי הפסגה ביום חמישי
והאם יש לה קשר לשינוי בהערכות בנוגע לתקיפה האיראנית ?

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קרוב לוודאי שפייק!!
בכל אופן, משהו שמסתובב.

קבצים מצורפים

• 6e4aaf7d-3d83-46f6-b849-c4162f54bf5e.png
    6e4aaf7d-3d83-46f6-b849-c4162f54bf5e.png
    KB 258.6 · צפיות: 29
  • IMG_20240811_143616_155.jpg
    IMG_20240811_143616_155.jpg
    KB 114.7 · צפיות: 27

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תגידו שאני קונספירטורית, אבל יכול להיות שכל הסיפור עם הכור באוקראינה נועד כדי להסיט את תשומת הלב העולמית לאוקראינה, כדי שאיראן תוכל לתקוף בלי הפרעות?
בין איראן לרוסיה יש שיתוף פעולה. ולרוסיה יש כאן אינטרס להגדיל את הכוח שלה מול ארצות הברית...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה