עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
נראה שאתה באמת מוכשר:)
יודע האם דרגה להורה עצמאי מחושה עפ"י הכנסות או רווחים?
כי נראה בנספחים שצריך למלא הכנסות החייבות במס, נשמע מוזר שלא מכירים בהוצאות של העסק
תודה מראש
הכנסה החייבת במס זה הכנסה לאחר קיזוז הוצאות

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
הכנסות הכולל נחשבות כהכנסות?
במובן שזה מתחשב בנוסחה של הכנסה לנפש?

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
ואגב גם השירות שיחה חוזרת שלהם לא עובד....
אף אחד לא חזר אלי עד לרגע זה

ובאמת אנסה פה.
ואלו הנתונים:
שנינו עצמאים. (שומה אחת לשנינו)
שנינו שכירים (זה גם כמובן מופיע בשומה)
עוד לא הוגש דוח שנתי של 2022
הייתה חופשת לידה מתחילת פברואר 2023

מה חובה עלי להגיש??
אשמח מאוד מאוד לכל עזרה גם באישי ברוב יאוש. (לא יודעת מאיפה להתחיל)

ושאלת השאלות- אם למישהו פה יש מידע מהימן מה בנוגע להכנסה משכר דירה שמדווחת בשומה בתור הכנסה פטורה.

דוד שוורץ

משתמש רשום
למשהו קרה???
@המוכשר !!! (מנהג המקום לתייג אותך בהודעות כנראה שאתה המאסטר פה)
כשהגעתי למקום בטופס בו הוא מראה לי את הנתונים שהתקבלו מביטוח לאומי הוא מראה לי רק שתי הכנסות מתוך שלש....
משהו מכיר?
נכון שהסכומים שכתוב שם זה ס"ה ולא ממוצע?

אימא של מלכות

משתמש פעיל
יש כאן למישהו את הטופס שצריך להעביר לרואה חשבון שיחתום על ההכנסות?? (נראה לי טופס 4)
בנוסף אנחנו הסגנו היום מענה טלפוני מהתמ"ת מאוד בקלות חזרו אלינו אחרי חצי שעה!!!!!!!!! הייתי בהלם!

דוד שוורץ

משתמש רשום
כשאני מאשר את הנתונים מביטוח לאומי אני מאשר את הנתונים שהם מראים לי או את הנתונים הקיימים בביטוח לאומי גם במדה ואם שונים מהנתונים שמוצגים לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה