דרוש מידע הנחה בארנונה תוך כמה זמן?

איש ירושלמי

משתמש חדש
אני העברתי את כל המסמכים להנחה בארנונה לאתר המקוון של עירית ירושלים כבר לפני כמה חודשים ועדיין לא קבלתי תשובה בנוגע להנחה.
האם יש מי שקיבל תשובה????
אגב התאריך האחרון להגיש הוא ב31.7
בברכה

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וודאי.
מכירה הרבה שהגישו וקיבלו הנחה תוך שבועיים.
בטוח שלחת?

תאריך אחרון להגשה לא באוגוסט?
מתי התעדכן לסוף יולי?

מנחם ט

משתמש פעיל
אני העברתי את כל המסמכים להנחה בארנונה לאתר המקוון של עירית ירושלים כבר לפני כמה חודשים ועדיין לא קבלתי תשובה בנוגע להנחה.
האם יש מי שקיבל תשובה????
אגב התאריך האחרון להגיש הוא ב31.7
בברכה
אני ממליץ לפנות לחברי מועצה.
לי היה סיפור כזה בעיריית בני ברק שחיכו 3 חודשים ואמרו שצריך לשלוח פקח לראות שהדירה לא מפוצלת, ובאחד מן הימים שלחתי מייל לאחד מדגל התורה, אחרי דקה חזרו אליי ואישרו לי במקום את ההנחה רטרואקטיבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה