הנה זה בא!!!!! כל הפרטים על הכנס כאן >>>>>>>>>

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
full

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
נראה מרשים, מושך ומרתק!
תודה על ההשקעה הרבה!!!

רגע לפני הרישום, ואני מאמינה שזו שאלה שמעסיקה רבות - האם יש הוראה מסודרת לגבי הכנסת תינוקות ועגלות / שמרטפיה?

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה שבחרתם את המרצים אחד אחד בפינצטה!
תהיה איזו דרך לזהות את הניקים?? :)

sr design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לוח ההרצאות לא עובד...
איך מגיעים אליו?!

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא רוצה להישמע מהחמוצים... :rolleyes:
וחס וחלילה אינני בא בטרוניה, ואדרבא אני מלא הערכה להשקעה המרובה.

אבל....

ראשית, זה נראה שאצל הנשים יש הרבה יותר הרצאות, מאצל הגברים [ממש פי 2]. האם פשוט טרם סיימו לעדכן את ההרצאות?

בנוסף, למי שבא מתחום העיצוב הגרפי והעימוד, אני לא רואה אצל הגברים שום הרצאה שקשורה.... בשעות הבוקר בוודאי... האם גם בנושא זה יכול להיות שטרם סיימו לעדכן את ההרצאות?

חוץ מזה אשמח לשמוע קצת יותר מה הכוונה במה שכתוב:
מגוון ענק של הרצאות העשרה באולמות התוכן במיוחד בשבילכם:
יוצרים | מעצבים | מאיירים | אמנים | צלמים | אנשי וידאו | בוני אתרים
מתכנתים | קופירייטרים | פרסומאים | אדריכלים ומעצבי פנים | יזמים ובעלי עסקים

האם יש הרצאות נוספות חוץ מן המפורט כרגע? ואם כן האם יש איזה פירוט לעניין זה

תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
דווקא עובד אצלי מצויין

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לא רוצה להישמע מהחמוצים... :rolleyes:
וחס וחלילה אינני בא בטרוניה, ואדרבא אני מלא הערכה להשקעה המרובה.

אבל....

ראשית, זה נראה שאצל הנשים יש הרבה יותר הרצאות, מאצל הגברים. האם פשוט טרם סיימו לעדכן את ההרצאות?

בנוסף, למי שבא מתחום העיצוב הגרפי והעימוד, אני לא רואה אצל הגברים שום הרצאה שקשורה.... בשעות הבוקר בוודאי... האם גם בנושא זה יכול להיות שטרם סיימו לעדכן את ההרצאות?

חוץ מזה אשמח לשמוע קצת יותר מה הכוונה במה שכתוב:
מגוון ענק של הרצאות העשרה באולמות התוכן במיוחד בשבילכם:
יוצרים | מעצבים | מאיירים | אמנים | צלמים | אנשי וידאו | בוני אתרים
מתכנתים | קופירייטרים | פרסומאים | אדריכלים ומעצבי פנים | יזמים ובעלי עסקים

האם יש הרצאות נוספות חוץ מן המפורט כרגע? ואם כן האם יש איזה פירוט לעניין זה

תודה מראש

טוב שאלת, ואפשר להבין את ההתלבטויות שלך
לא יודע אם השתתפת בכנסים הקודמים של פרוג
אבל על היום הזה לא מסתכלים לפי הרצאה כזו או שניים, אלא כמכלול שלם

ביום כזה אתה לא מסתכל על עצמך רק כגרפיקאי, אתה חושב יותר גדול ונחשף לעוד המון דברים שעם הזמן אתה מגלה כמה שזה עזר לך, זה זמן למלאות את הארסנל המקצועי שלך בעוד המון כלים

אם זה בתערוכה המקצועית שאתה יכול לגלות שם גם בדוכנים דברים שמאוד יסייעו לך מעולם הפרינט / העיצוב / הדיגיטל / פונטים או כל מיני חבילות סביב התחום שאתה עוסק

כמו כן יש דבר נוסף חשוב שאתה מרוויח כשאתה נמצא במקום כזה שהוא "נטוורקינג" בין מאות יוצרים, המון אנשים מוצאים שם את "האנשים הנכונים" ןלומדים להסתייע בעתיד או להפנות אחד לשני עבודות ושיתו"פ, גרפיקאי לא פעם צריך לאיזה פרויקט צלם או בונה אתרים או כל מיני אנשים בתחום - וזה המקום למצוא ולקשור קשרים

אודה ולא אבוש שבמפגשים הקודמים של פרוג הגעתי כ'בוסר' עם אותם שאלות שלך, ואחרי שהייתי שם פשוט גיליתי עולם של יוצרים שעם חלקם המשכתי לעסוק עם הזמן

עוד דבר שגיליתי שלא חייבים להגיע למקום כזה ממקום נעול של "אני גרפיקאי וזהו" כי פתאום שמעתי שם הרצאה כזו או אחרת גם מתחום שסמוך לתחום הגרפיקה אם זה לדוגמה הרצאה כללית שלא הולכת לעסוק רק בצילום מאחד כמו 'אריאל רבינסקי' זה יכול לפתוח לך בהמשך הרבה דלתות, זה מלמד אותך טיפים, טריקים איך לעשות / מה לעשות / התנהלות מול לקוחות או כל מיני דרכים להגיש דברים

ככה שמבחינתנו היוצרים זה לא צריך להיות מוטל בספק בכלל שביום כזה, יהיה מה שיהיה סוגרים מחשב ועולים לירושלים

תבין דבר אחד
עזרה בתחום לא תקבל מאינסטולטור או מטרקטוריסט, תקבל אותו רק ממישהו שבקי בתחומים הללו - וזה שווה את המאמץ:)

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
טוב שאלת, ואפשר להבין את ההתלבטויות שלך
לא יודע אם השתתפת בכנסים הקודמים של פרוג
אבל על היום הזה לא מסתכלים לפי הרצאה כזו או שניים, אלא כמכלול שלם

ביום כזה אתה לא מסתכל על עצמך רק כגרפיקאי, אתה חושב יותר גדול ונחשף לעוד המון דברים שעם הזמן אתה מגלה כמה שזה עזר לך, זה זמן למלאות את הארסנל המקצועי שלך בעוד המון כלים

אם זה בתערוכה המקצועית שאתה יכול לגלות שם גם בדוכנים דברים שמאוד יסייעו לך מעולם הפרינט / העיצוב / הדיגיטל / פונטים או כל מיני חבילות סביב התחום שאתה עוסק

כמו כן יש דבר נוסף חשוב שאתה מרוויח כשאתה נמצא במקום כזה שהוא "נטוורקינג" בין מאות יוצרים, המון אנשים מוצאים שם את "האנשים הנכונים" ןלומדים להסתייע בעתיד או להפנות אחד לשני עבודות ושיתו"פ, גרפיקאי לא פעם צריך לאיזה פרויקט צלם או בונה אתרים או כל מיני אנשים בתחום - וזה המקום למצוא ולקשור קשרים

אודה ולא אבוש שבמפגשים הקודמים של פרוג הגעתי כ'בוסר' עם אותם שאלות שלך, ואחרי שהייתי שם פשוט גיליתי עולם של יוצרים שעם חלקם המשכתי לעסוק עם הזמן

עוד דבר שגיליתי שלא חייבים להגיע למקום כזה ממקום נעול של "אני גרפיקאי וזהו" כי פתאום שמעתי שם הרצאה כזו או אחרת גם מתחום שסמוך לתחום הגרפיקה אם זה לדוגמה הרצאה כללית שלא הולכת לעסוק רק בצילום מאחד כמו 'אריאל רבינסקי' זה יכול לפתוח לך בהמשך הרבה דלתות, זה מלמד אותך טיפים, טריקים איך לעשות / מה לעשות / התנהלות מול לקוחות או כל מיני דרכים להגיש דברים

ככה שמבחינתנו היוצרים זה לא צריך להיות מוטל בספק בכלל שביום כזה, יהיה מה שיהיה סוגרים מחשב ועולים לירושלים

תבין דבר אחד
עזרה בתחום לא תקבל מאינסטולטור או מטרקטוריסט, תקבל אותו רק ממישהו שבקי בתחומים הללו - וזה שווה את המאמץ:)

כתבת דברי טעם, ואני אכן מודע לכל הנ"ל היטב, וגם נהנה מכך עד היום.
ובכוונתי להגיע לכנס גם אם לא יתייחסו לכל דברי בהמשך.

ועדיין נראה לי שכדאי לתת את הדעת על נושא זה, בוודאי על ההפרש העצום שבין כמות ההרצאות של הנשים והגברים [וכשנותנים את הדעת על כך מסתמא אפשר גם להשחיל הרצאה שתתאים לתחום העיצוב הגרפי].
נא לשים לב גם שמתוך 4 הרצאות בלבד שיש לגברים [לעומת 9 אצל הנשים] 2 עוסקות בצילום [ואני מודע לזה שעל אחת מהם רשום שהיא לא רק לצלמים]... זה פשוט נראה לי קצת לא פרופרציונאלי...

בכל מקרה אני מדגיש שאני מלא הערכה לכל העוסקים בנושא, איש איש בשמו הטוב יבורך!

אני פשוט כותב כמה דברים לתשומת לבכם!

נערך לאחרונה ב:

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, נפתלי כתב מעולה, אוסיף ואתייחס בהמשך. אבל לגבי ההרצאות, צריך להבין שיש קהל יעד גדול יותר בצד הנשי
ואין אצל גברים הרצאות בתחום האיור, ובתחום העיצוב פנים.

ההרצאות הפעם יותר כלליות וגבוהות יותר לדוגמא על השראה, על יצירתיות, ועוד. אנו מאמינים שאנשים מגיעים בשביל לפתוח את הראש ולהעשיר. כי כדי ללמוד טוטריאלס מגניבים בפוטושופ אפשר היום להסתדר גם בלי כנס.

כמעצב גרפי אני חושב שתהיה לך תעסוקה מרתקת מעשר בבוקר ועד לעשר בלילה ללא הפסקה.

בהצלחה רבה, חיים

דגאיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ללא לחץ... תנשום אוויר...
כמה שאלות.

1. אשמח לדעת מה הן האטרקציות המעניינות שיתקיימו בין הדוכנים בשעות 10-12?
2. מה בקשר לשמות הניקים שבפורום?
3. יהיה אוכל בהמשך היום?
4. יחלקו סיכומים וחוברות זכרונות מהאירוע ומההרצאות?
5. איזה חידושים יתקיימו השנה יותר מהעבר?​
---
לפני ואחרי הכל,
רציתי,
ועדיין רוצה לומר תודה ענקנקית למנהלים של פרוג,
לזוג המצליח, שהצליח ומצליח לאחד חלק ניכר מעם ישראל,
מתוך מערכת המשובשת והמבולגנת הקרוי 'שוק העבודה הישראלי',
ובנו לנו פלטפורמה פרטית, מיוחדת, מרוממת שמתנשא בכבוד מעל שאר .... למיניהם.
---
ערפל רגשי, המסתתר בליבי, לוחש ואומר: 'הם עוד יגיעו רחוק'
אולי מנבא, אולי רואה, כן, מול עיני אני רואה... כן רואה!
'הגיעו רחוק, שברו שיאים'
חושך, ... אה..., שקט, ל א ט, הקול מלחשש מנסה לעוררני,
ובשימת לב, שומע ברור וצלול: 'הם עוד יגיעו מ א ו ד רחוק'.
---

בקיצער, תודה רבה - מ א ו ד.
- פרוגי

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
האמת שמה שכתב @GOLDRING קצת הפריע לי, אך התשובות של @NG ושל @prog בהחלט מספקות
אבל מה שבאמת הפריע לי זה זה:
הכנס הזה הוא כנס חרדי, ומיועד לחרדים ולדתיים, המתאפיינים בכך שהם מצהירים על עצמם שהם לפחות ברצון, מעוניינים לשמור על קלה כחמורה, ולכן הכנס הזה בהפרדה מלאה (כפי שראוי להיות)
אך האם בזה מסתכמת חרדיותנו ואמונתנו?
שני גורמים מעיבים על הצטרפותי לחגיגות:
א. המצווה הראשונה בתורה שנצטווינו בה כעם היא "החודש הזה לכם ראש חדשים", ואמרו חז"ל "הוא ראשון ואין אחר ראשון" ולכן פסקו הפוסקים שאסור להשתמש בתאריכים לועזיים שלא בשעת הצורך. בפרט שמדובר במניין שנים (גם אם לא נכון) להולדת אותו האיש יש"ו, ויש בכך בעיה של "ושם אלהים אחרים לא תזכירו" וחשש איסור ע"ז (כך כותב המהר"ם שיק יו"ד סי' קעא). אם מישהו כותב תאריך לועזי בצ'קים כי זה יותר נוח לו בגלל שבעשירי הוא מקבל משכורת וכו', את זה התירו (למרות שבוודאי עדיף לכתוב תאריך עברי, והבנק מקבל זאת) אולם סתם כך לציין "כנס פרוג 2018" זה לדעתי ממש טעם לפגם. הח"כים החרדים מנסים בתקופה זו לחייב ע"פ חוק את יצרני המזון לציין גם תאריך תפוגה בתאריך עברי. אבל אם החרדים בעצמם משתמשים בתאריך לועזי למרות שאין בדבר כל הכרח, מה לנו כי נלין על חברות המזון?
ב. הדבר השני שהפריע לי הפרס הגדול בתחרות. טיסה לאירופה לשם טיול גרידא. הדבר אסור לפי רוב מוחלט של הפוסקים, וגם אלו שהתירו התירו בשעת הדחק, למי שחייב להתאוורר וחייב מסיבות נפשיות להחליף אווירה וכו'. אם הכרטיסי טיסה היו לליזנסק, מז'יבוז' או אומן, לא הייתי פוצה פה, למרות שגם על ההיתר לצאת לחו"ל לצורך השתטחות בקברי צדיקים יש חולקים, אולם מכיוון שרבים המתירים, בוודאי יש על מי לסמוך לצורך זה. אולם סתם לשם טיול? בתור פרס המוצע לכל זוכה? לא רק ל"מי שחייב להפסיק לשמוע עברית ולראות ישראלים לכמה זמן"? תמיהיני על משמרת הקודש המלווה את הכנס שהתירו את שני הדברים החמורים הללו

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל מה שבאמת הפריע לי זה זה:
הכנס הזה הוא כנס חרדי, ומיועד לחרדים ולדתיים, המתאפיינים בכך שהם מצהירים על עצמם שהם לפחות ברצון, מעוניינים לשמור על קלה כחמורה, ולכן הכנס הזה בהפרדה מלאה (כפי שראוי להיות)
אך האם בזה מסתכמת חרדיותנו ואמונתנו?
שני גורמים מעיבים על הצטרפותי לחגיגות:
א. המצווה הראשונה בתורה שנצטווינו בה כעם היא "החודש הזה לכם ראש חדשים", ואמרו חז"ל "הוא ראשון ואין אחר ראשון" ולכן פסקו הפוסקים שאסור להשתמש בתאריכים לועזיים שלא בשעת הצורך. בפרט שמדובר במניין שנים (גם אם לא נכון) להולדת אותו האיש יש"ו, ויש בכך בעיה של "ושם אלהים אחרים לא תזכירו" וחשש איסור ע"ז (כך כותב המהר"ם שיק יו"ד סי' קעא). אם מישהו כותב תאריך לועזי בצ'קים כי זה יותר נוח לו בגלל שבעשירי הוא מקבל משכורת וכו', את זה התירו (למרות שבוודאי עדיף לכתוב תאריך עברי, והבנק מקבל זאת) אולם סתם כך לציין "כנס פרוג 2018" זה לדעתי ממש טעם לפגם. הח"כים החרדים מנסים בתקופה זו לחייב ע"פ חוק את יצרני המזון לציין גם תאריך תפוגה בתאריך עברי. אבל אם החרדים בעצמם משתמשים בתאריך לועזי למרות שאין בדבר כל הכרח, מה לנו כי נלין על חברות המזון?
ב. הדבר השני שהפריע לי הפרס הגדול בתחרות. טיסה לאירופה לשם טיול גרידא. הדבר אסור לפי רוב מוחלט של הפוסקים, וגם אלו שהתירו התירו בשעת הדחק, למי שחייב להתאוורר וחייב מסיבות נפשיות להחליף אווירה וכו'. אם הכרטיסי טיסה היו לליזנסק, מז'יבוז' או אומן, לא הייתי פוצה פה, למרות שגם על ההיתר לצאת לחו"ל לצורך השתטחות בקברי צדיקים יש חולקים, אולם מכיוון שרבים המתירים, בוודאי יש על מי לסמוך לצורך זה. אולם סתם לשם טיול? בתור פרס המוצע לכל זוכה? לא רק ל"מי שחייב להפסיק לשמוע עברית ולראות ישראלים לכמה זמן"? תמיהיני על משמרת הקודש המלווה את הכנס שהתירו את שני הדברים החמורים הללו
תודה על תשומת הלב. חשוב היה לשמוע גם את הקול הזה. לעתים לפי הביקורת (הבאמת נכונה) ניתן להסיק כמה חוץ מזה הכל בהחלט טוב.

אגב, העירו לי שאסור לאדם לקרוא עצמו בשם של אדם רשע. ואובמה לא היה מדמויות ההוד שלנו.

בהצלחה

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
תודה על תשומת הלב. חשוב היה לשמוע גם את הקול הזה. לעתים לפי הביקורת (הבאמת נכונה) ניתן להסיק כמה חוץ מזה הכל בהחלט טוב.

אגב, העירו לי שאסור לאדם לקרוא עצמו בשם של אדם רשע. ואובמה לא היה מדמויות ההוד שלנו.

בהצלחה
קיבלתי את הביקורת והחלפתי את שמי לשם של אחד האמוראים

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני כבר כמה ימים מנסה לחשוב איך נשים - אמהות לילדים - (או לפחות אני) אמורות להסתדר עם השעות בלי לגרום לבעל הלומד להשאר בבית....ואני לא מצליחה!

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דוקא אני חושב שהשאלות יותר טובות מהתשובות.
נעזוב רגע את הנקודות שאתה העלית, כי @prog כבר אישר את קבלת הדברים ברוחם הנבון, ואקווה גם שיהיה להם את האומץ לשנות. בפרט בנוגע לתאריכים הלועזיים שהשתרבבו לכאן והשינוי יכול להיות בלחיצת כפתור. אבל ההרגשה שהדברים התקבלו בהבנה, ונקווה שנראה שהם גם באים לידי ביטוי.

אחזור לנקודות שהעלה @GOLDRING, ובעצם, בתשובות שהוא קיבל, יש אישור עקרוני להבנה הזו, שלכאורה זה מיועד יותר לנשים. יש כאן קהל יעד גדול יותר שלהם, ואפשר לראות זאת גם בלוח הזמנים.
מה שמופיע בצד ימין ובלוח הברירת מחדל, זה הזמנים לנשים. וכדי לראות את הזמנים המשניים הכחולים, בשביל זה יש את האפשרות ללחוץ ולשנות את ברירת המחדל.

אך מלבד זאת: האם גרפיקאי שיגיע לכזה מקום, נכון שיש 'אחוזים' מסויימים שיהיה 'נטוורקינג' וגם אפשר 'לגלות' עוד כמה 'טיפים' ו'תובנות'. אולם השאלה אם זה מצדיק את ההשקעה הכלכלית (ה'זמן') של ההשתתפות?

איני מדבר על הצד שנסתכל על זה בזווית של התרעננות מוצלחת, או כחוויה גרפית וכו' וכדו'. אם אני רוצה לשלם ולהשתתף במשהו משחרר וחוויתי ומעניין, בסדר, הבנתי, זה המקום.

השאלה היא מהצד הכלכלי נטו. בסוף יום. מה ישאר לי מזה כ'שווי' באמתחתי?

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: bbr

NG

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
דוקא אני חושב שהשאלות יותר טובות מהתשובות.
נעזוב רגע את הנקודות שאתה העלית, כי @prog כבר אישר את קבלת הדברים ברוחם הנבון, ואקווה גם שיהיה להם את האומץ לשנות. בפרט בנוגע לתאריכים הלועזיים שהשתרבבו לכאן והשינוי יכול להיות בלחיצת כפתור. אבל ההרגשה שהדברים התקבלו בהבנה, ונקווה שנראה שהם גם באים לידי ביטוי.

אחזור לנקודות שהעלה @GOLDRING, ובעצם, בתשובות שהוא קיבל, יש אישור עקרוני להבנה הזו, שלכאורה זה מיועד יותר לנשים. יש כאן קהל יעד גדול יותר שלהם, ואפשר לראות זאת גם בלוח הזמנים.
מה שמופיע בצד ימין ובלוח הברירת מחדל, זה הזמנים לנשים. וכדי לראות את הזמנים המשניים הכחולים, בשביל זה יש את האפשרות ללחוץ ולשנות את ברירת המחדל.

אך מלבד זאת: האם גרפיקאי שיגיע לכזה מקום, נכון שיש 'אחוזים' מסויימים שיהיה 'נטוורקינג' וגם אפשר 'לגלות' עוד כמה 'טיפים' ו'תובנות'. אולם השאלה אם זה מצדיק את ההשקעה הכלכלית (ה'זמן') של ההשתתפות?

איני מדבר על הצד שנסתכל על זה בזווית של התרעננות מוצלחת, או כחוויה גרפית וכו' וכדו'. אם אני רוצה לשלם ולהשתתף במשהו משחרר וחוויתי ומעניין, בסדר, הבנתי, זה המקום.

השאלה היא מהצד הכלכלי נטו. בסוף יום. מה ישאר לי מזה כ'שווי' באמתחתי?

יש לי תחושה שזה 'ניק עלום' של חיים דיקמן:)
אתה ממש רוצה שנתחנן אליך שתבוא להשתתף חיים?

אתה שואל ברצינות את השאלה אם זה יהיה כלכלי
כרטיס לכנס עולה 90 ש"ח (או 75 אם אתה קונה יחד עם חבר)
לך תבדוק כמה עולים כנסים מקצועיים כאלו (באיזור ה 500)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה