הנה זה בא!!!!! כל הפרטים על הכנס כאן >>>>>>>>>

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, נפתלי כתב מעולה, אוסיף ואתייחס בהמשך. אבל לגבי ההרצאות, צריך להבין שיש קהל יעד גדול יותר בצד הנשי
ואין אצל גברים הרצאות בתחום האיור, ובתחום העיצוב פנים.
מעניין מאוד...
עד כמה שזכור לי, למדתי אצלכם עיצוב פנים, אהה אולי אני טועה ולמדתי אצלכם עיצוב פנים...

מאסטרפיס

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין מאוד...
עד כמה שזכור לי, למדתי אצלכם עיצוב פנים, אהה אולי אני טועה ולמדתי אצלכם עיצוב פנים...

אולי נתאגד - מעצבי הפנים הגברים ונדרוש התייחסות בלוח ההרצאות של הכנס או לחילופין נחרים אותו :(

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי תחושה שזה 'ניק עלום' של חיים דיקמן:)
אתה ממש רוצה שנתחנן אליך שתבוא להשתתף חיים?

אתה שואל ברצינות את השאלה אם זה יהיה כלכלי
כרטיס לכנס עולה 90 ש"ח (או 75 אם אתה קונה יחד עם חבר)
לך תבדוק כמה עולים כנסים מקצועיים כאלו (באיזור ה 500)
לא התכוונתי להוצאה של הכרטיס כניסה, אלא ליום עבודה ששווה כמה וכמה כרטיסי כניסה.
לא הבנתי מדוע אתה תופס נקודה ספציפית בשאלה, ומתחמק מהנקודה המרכזית:
השאלה היא מהצד הכלכלי נטו. בסוף יום. מה ישאר לי מזה כ'שווי' באמתחתי?

elchanank3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדגאיש, יום גדול. כולנו רוצים לשמח לשמוח ולהרבות שלום אהבה ורעות
לכולנו.

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
האמת שמה שכתב @GOLDRING קצת הפריע לי, אך התשובות של @NG ושל @prog בהחלט מספקות
אבל מה שבאמת הפריע לי זה זה:
הכנס הזה הוא כנס חרדי, ומיועד לחרדים ולדתיים, המתאפיינים בכך שהם מצהירים על עצמם שהם לפחות ברצון, מעוניינים לשמור על קלה כחמורה, ולכן הכנס הזה בהפרדה מלאה (כפי שראוי להיות)
אך האם בזה מסתכמת חרדיותנו ואמונתנו?
שני גורמים מעיבים על הצטרפותי לחגיגות:
א. המצווה הראשונה בתורה שנצטווינו בה כעם היא "החודש הזה לכם ראש חדשים", ואמרו חז"ל "הוא ראשון ואין אחר ראשון" ולכן פסקו הפוסקים שאסור להשתמש בתאריכים לועזיים שלא בשעת הצורך. בפרט שמדובר במניין שנים (גם אם לא נכון) להולדת אותו האיש יש"ו, ויש בכך בעיה של "ושם אלהים אחרים לא תזכירו" וחשש איסור ע"ז (כך כותב המהר"ם שיק יו"ד סי' קעא). אם מישהו כותב תאריך לועזי בצ'קים כי זה יותר נוח לו בגלל שבעשירי הוא מקבל משכורת וכו', את זה התירו (למרות שבוודאי עדיף לכתוב תאריך עברי, והבנק מקבל זאת) אולם סתם כך לציין "כנס פרוג 2018" זה לדעתי ממש טעם לפגם. הח"כים החרדים מנסים בתקופה זו לחייב ע"פ חוק את יצרני המזון לציין גם תאריך תפוגה בתאריך עברי. אבל אם החרדים בעצמם משתמשים בתאריך לועזי למרות שאין בדבר כל הכרח, מה לנו כי נלין על חברות המזון?
ב. הדבר השני שהפריע לי הפרס הגדול בתחרות. טיסה לאירופה לשם טיול גרידא. הדבר אסור לפי רוב מוחלט של הפוסקים, וגם אלו שהתירו התירו בשעת הדחק, למי שחייב להתאוורר וחייב מסיבות נפשיות להחליף אווירה וכו'. אם הכרטיסי טיסה היו לליזנסק, מז'יבוז' או אומן, לא הייתי פוצה פה, למרות שגם על ההיתר לצאת לחו"ל לצורך השתטחות בקברי צדיקים יש חולקים, אולם מכיוון שרבים המתירים, בוודאי יש על מי לסמוך לצורך זה. אולם סתם לשם טיול? בתור פרס המוצע לכל זוכה? לא רק ל"מי שחייב להפסיק לשמוע עברית ולראות ישראלים לכמה זמן"? תמיהיני על משמרת הקודש המלווה את הכנס שהתירו את שני הדברים החמורים הללו
קיבלתי את הביקורת והחלפתי את שמי לשם של אחד האמוראים
ממש נראה שכתב את זה אחד האמוראים...
מי שלא אוחז בלטוס לנפוש שלא ירשם לתחרות הכרזות
אגב, מקובל מאד שגדולי עולם היו נוסעים לעירות מרפא ועוסקים בתורה ורוחצים במעינות המרפא דשם לבריאותם...

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני כבר כמה ימים מנסה לחשוב איך נשים - אמהות לילדים - (או לפחות אני) אמורות להסתדר עם השעות בלי לגרום לבעל הלומד להשאר בבית....ואני לא מצליחה!

אני מבינה שאת מצפה שחיים דיקמן ידאוג לך לבייביסיטר או משהו…

קצת רמה, רבותי!
ההנהלה כאן מפיקה ארוע ענק,
אני בטוחה שעומדים מאחורי זה המון המון המון עבודה, מחשבה, רצון לא לפספס אף פרט
לדאוג שיהיה הכי מקצועי, הכי יהודי, ואנשים כאן במקום להעריך, מתבכיינים על הקטנות..
אתם אנשים מספיק גדולים כדי לדאוג לילדים שלכם בעצמכם / לבעל, ואם אתם זוכים בהגרלה אתם לא חייבים לנצל אותה. מסכימים לכם להישאר בארץ. תפסיקו!

תגידו תודה ותבואו, או שלא.

נ.ב.
התגובה היא לאו דווקא למצוטטת כאן, אלא על כל רוח התגובות כאן
פשוט זה הקש ששבר את גב הגמל
וסליחה אם הייתי חריפה מדי, אבל קצת הערכה וכבוד למארגנים לא יזיקו כאן
ואם יש לכם משהו חשוב להעיר, אתם יכולים גם לעשות זאת בפרטי.

ניפגש!

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
השאלה היא מהצד הכלכלי נטו. בסוף יום. מה ישאר לי מזה כ'שווי' באמתחתי?

אני חושבת שזאת שאלה שצריך לעקור מעיקרה, כי כנסים ומפגשים מקצועיים לא מודדים ב'שווי' כלכלי.

מעצב בנשמה שומע כל הזמן, לומד כל הזמן, מכל מקום שהוא רק יכול, ולצורך העניין גם מתחומים שונים או נושקים.

לשמוע על דברים שאתה עוסק בהם כבר ביום יום, לא עשינו כלום. למדנו וגדלנו כששמענו על משהו חדש, שונה, מעורר חשיבה או השראה.
מי שחושב על 'מה יוצא לי מזה כלכלית מחר בבוקר' יישאר בגבולות יצירה והכנסה מצומצמים מאד.
השמחה היצירתית תיעלם, תישחק, ונרגיש כמו מכונה שלחוצה לייצר כסף, ולא כיוצרים שנהנים בכל בוקר מפרנסתם, ועל הדרך - גם דואגים לפרנסת בני משפחתם.

צאו מהריבוע -
שמעצבים ישמעו על עיצוב פנים - זה מבורך
שצלם ישמע על עולם ה UX זה נהדר
שמעצב פנים ישמע על עולם הרובוטים - זה מגדיל ראש.

בסיבוב, זה תמיד ישרת אתכם, ואין לי לכם מושג איפה וכמה.

מעל לכל, המרצים שנבחרו הם מעולים בכל קנה מידה, ההשקעה ניכרת בכל מקום. אז יאללה, להגדיל ראש, לחשוב כמו גדולים, ולחזור הביתה עם הרבה השראה וחומר לחשיבה.

ככה הופכים להיות יוצרים חדשניים שמתרגשים כל בוקר מחדש מהעבודה!

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אמנם אישה אבל גם אני תמהה למה אין גם הרצאות למאיירים (גברים)
אולי אני לא המדבר הנכון, אבל מדיונים שעלו כמה וכמה פעמים בפורום המאיירים
יש תחושה קשה של קיפוח.
אני לא באה להאשים אף אחד, ובטח לא להתלונן, רק לקבל הסבר (בוגר) על פשר הדבר.
כי אם הייתי מאייר זה בהחלט היה מפריע לי, שכבר חודשים מותחים פה את כולם ועוד כתוב שזה לכולם (כולל מאיירים) ופתאום מסתבר שלא...
לתשומת ליבכם.

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איזה אינטרס יכול להיות לפרוג לקפח את המאיירים דווקא?
תמהני..

ולגבי זה שאולי לא לכל אחד אין את ההרצאה הספציפית עליה הוא חלם - ממולץ לקרוא את מה שנעמי. כתבה ^^ למעלה, על נושאים משיקים ועוד.

איזו מקפצה אדירה כזה כנס יכול לתת, מבחינה מקצועית וכן (!) מבחינה כלכלית...

בקיצור ממתינים בקוצר רוח.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@נעמי. כתבה על נושאים משיקים, והיא צודקת מאד,
אבל גם @sweetpanda1 צודקת לגמרי.
כל אחד שמגיע מצפה לשמוע לפחות מילה אחת בתחום שלו. התייחסות מגבוה כאילו נותנת לו לגיטימציה ומאפשרת לו להפתח לחלקים נוספים ומעשירים.

ועדיין, אני חושבת שההשקעה היא אדירה ומתגמלת.
מי שרוצה להשאר בריבוע שלו, להתבכיין שאין בייביסיטר במקום ושאין תנאים ושאין ושאין, חבל. חבל לי עליו, הוא מפסיד.
יש הרבה מאד שבוחרים לראות את הטוב מההפקה הענקית הזו. לראות שיש מי שדואג לנו ומביא לנו כנסים ותוכן שלא נגישים לנו בציבור הכללי. יש מי שדואג לנו ליום מעשיר, וגם אם זה לא ממש "בתחום ארבע האמות המצומצמות שלי", זה עדיין פותח את הראש.

חברה, תגדילו ראש.
תתחילו לחשוב בענק!

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איזה אינטרס יכול להיות לפרוג לקפח את המאיירים דווקא?
תמהני..

ולגבי זה שאולי לא לכל אחד אין את ההרצאה הספציפית עליה הוא חלם - ממולץ לקרוא את מה שנעמי. כתבה ^^ למעלה, על נושאים משיקים ועוד.

איזו מקפצה אדירה כזה כנס יכול לתת, מבחינה מקצועית וכן (!) מבחינה כלכלית...

בקיצור ממתינים בקוצר רוח.

@נעמי. כתבה על נושאים משיקים, והיא צודקת מאד,
אבל גם @sweetpanda1 צודקת לגמרי.
כל אחד שמגיע מצפה לשמוע לפחות מילה אחת בתחום שלו. התייחסות מגבוה כאילו נותנת לו לגיטימציה ומאפשרת לו להפתח לחלקים נוספים ומעשירים.

ועדיין, אני חושבת שההשקעה היא אדירה ומתגמלת.
מי שרוצה להשאר בריבוע שלו, להתבכיין שאין בייביסיטר במקום ושאין תנאים ושאין ושאין, חבל. חבל לי עליו, הוא מפסיד.
יש הרבה מאד שבוחרים לראות את הטוב מההפקה הענקית הזו. לראות שיש מי שדואג לנו ומביא לנו כנסים ותוכן שלא נגישים לנו בציבור הכללי. יש מי שדואג לנו ליום מעשיר, וגם אם זה לא ממש "בתחום ארבע האמות המצומצמות שלי", זה עדיין פותח את הראש.

חברה, תגדילו ראש.
תתחילו לחשוב בענק!

שניכם לא הבנתם אותי נכון.
א. לא באתי בטרוניה.
ב. מן הראוי שיהיה הרצאה בכל תחום "המעצבים" גם בלי קשר להשראה ובלה בלה בלה.
את זה הבנו, ומן הסתם יש תחומים נוספים שגם ציירים מתעניינים בזה. וכמובן שיש גם נושאים נושקים, אבל התימה היא איך יש מה לחדש ולהתקדם בשאר התחומים ולמאיירים אין???? איך?
תגידו!
לא הגיוני שיש כ"כ הרבה הרצאות ואף כמה בתחומים שונים, ומאיירים גם עדיין אין תכניה מסודרת וגם הכניסו ביחד אנימציה??? זה נושק זה ברור כמו שהבית הלבן הוא לבן, אבל זה שני תחומים שונים לגמריי!!
ג. ניכר העניין שלא נעשה משהו עבור מאיירים (גברים!!) בלא יודעת כמה שנים האחרונות, ומי שלא יודע שלא יתערב או שישאל בעצמו מאיירים, תמיד יש פניה לנשים בתחום, בזה ב"ה אין הדרת נשים.

בקיצור מי שרוצה להמשיך להיות תוכי והלמשיך לקרוא לשווא לאנשים כפויי טובה, שימשיכו הם לא מקדמים את העולם...
ביקשתי שיענו לי תשובה על שאלתי בצורה ברורה ובוגרת.
חבל שזה לא המצב...

prog_office

Administrator
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
חברים יקרים אתם מפספסים דבר חשוב מאין כמותו...
תבינו שהרצאות על חידושים בפוטושופ וכד' תוכלו למצוא גם בשוטטות ברשת בזמנכם החופשי ובחינם. גם הרצאה על איור, או על עיצוב גרפי וכד'.

אתם צריכים להבין, הכנס הזה לא בא לדבר איתכם על דברים שאתם כבר יודעים!! ההרצאות שמותאמות לחלק כזה או אחר של האומנים הן החלק הקטן ביותר ביום הזה!

כיום, כשאנחנו חיים בעולם טכנולוגי שהולך ומתפתח כל העת במהירות מטורפת, אנחנו חייבים לסנכרן את הראש לנו נכון, וללמוד כל הזמן לאן העולם שלנו מתקדם. הנושאים האלו רלוונטים לכל תחומי המקצוע בין אם איור, גרפי, או עיצוב פנים. אז נכון שבכלל שיש הרבה יותר מעצבים גרפיים בקהל תהיה פה ושם איזו אמירה שמדברת קצת יותר אליהם, אבל בגדול הסיפור של הכנס שונה לגמרי ממה שאתם חושבים עליו.

הולכים לדבר על עולם היזמות ולאן הוא הולך, איך הולך להראות הפרסום והקרייאטיב בדור הבא, איך נלמד למתג את עצמינו וליצור שיתו"פ נכונים בדור של אינטרנט ורובוטיקה. לדעת לאן לכוון את המקצוע שלנו בזמן שהכל הופך מתוכנת על מכונות.

ובלי קשר, הכנס הזה הוא הזדמנות מצויינת ליוצרים לפרוץ, להציג את עצמם (למשל, עמדה לכרטיסי ביקור שתעמוד בכניסה לאולם) ליצור שיתופי פעולה עם המון אנשי מקצוע מתחומים רלוונטים.
בכנסים הקודמים קיבלנו המון פידבק על שיתו"פ שנוצרו בין יוצרים שהשתתפו.

נשאיר לכם קצת הפתעות גם ליום של הכנס בעצמו :) אבל ממליץ לכם לפתוח את הראש ולא להכנס לקטנות. מבטיחים לכם שהכנס מושקע בטירוף ומותאם בדיוק לכל היוצרים שהוזמנו.

אז בואו נעזוב בדיוק מאיפה נביא את הבייביסיטר או לאן תהיה הטיסה בפרס הנחשק. נקח את העט, נסמן וי על התאריך 08.01.18 כ"א טבת תשע"ח ונרשם כמה שיותר מהר.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עייפתי מלהסביר את עצמי...
תודה בכל אופן למענה.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מבינה שאת מצפה שחיים דיקמן ידאוג לך לבייביסיטר או משהו…

קצת רמה, רבותי!
ההנהלה כאן מפיקה ארוע ענק,
אני בטוחה שעומדים מאחורי זה המון המון המון עבודה, מחשבה, רצון לא לפספס אף פרט
לדאוג שיהיה הכי מקצועי, הכי יהודי, ואנשים כאן במקום להעריך, מתבכיינים על הקטנות..
אתם אנשים מספיק גדולים כדי לדאוג לילדים שלכם בעצמכם / לבעל, ואם אתם זוכים בהגרלה אתם לא חייבים לנצל אותה. מסכימים לכם להישאר בארץ. תפסיקו!

תגידו תודה ותבואו, או שלא.

נ.ב.
התגובה היא לאו דווקא למצוטטת כאן, אלא על כל רוח התגובות כאן
פשוט זה הקש ששבר את גב הגמל
וסליחה אם הייתי חריפה מדי, אבל קצת הערכה וכבוד למארגנים לא יזיקו כאן
ואם יש לכם משהו חשוב להעיר, אתם יכולים גם לעשות זאת בפרטי.

ניפגש!
ממש לא ציפתי שיארגנו לי בייביסיטר
אבל בגדול אמורים להתאים ארוע לקהל יעד...והערתי מתוך הנחה שאולי 70% ממשתפפות הכנס הם נשים ואימהות וסגנון השעות מותאם יותר לגברים ופחות לנשים הנ"ל
סליחה שהערתי...לא ראיתי שיש קודמים לי

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@sweetpanda1 , אולי תפתחי אשכול עם השאלה שלך?
הבנתי אותה.

ואף על פי כן, אני עדיין חושבת שצריך לשים דגש על דברים אחרים.
ועדיין, כמו שאת אומרת, אני לא שוללת את הכיוון שלך. כל אחד רוצה 'לק' מהתחום שלו.

אולי, וזו הצעה לפעמים הבאות, יהיו מיני-סדנאות בכל תחום, שימסרו כמה וכמה פעמים? נניח, משהו כמו עשרים דקות-חצי שעה ליחידת חומר.
כך ירגיש כל אחד בתחומו שהוא מקבל את הצומי שלו, ומנגד - ההרצאות העיקריות כבודן במקומן ישאר.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לכל אחד מה לעשות בכנס, אצל הנשים יש קהל הרבה יותר גדול מגברים, ומשום כך יש יותר נשים מעצבות פנים מגברים, ולכן להן ראינו צורך לתת הרצאה ממוקדת יותר היות ובכל אולם יישבו קהל גדול.

לעומת זאת יש הרצאות אצל הגברים שמתאימים לכל היוצרים, הרצאות חשובות. (אפרופו, דורון ויטנברג שכינת בתור עב"ם הוא מרצה בכיר שמגיע במיוחד מלונדון כדי להרצות באירוע).

אז אם תקח את רשימת ההרצאות של נשים, תחלק לפי עולמות תוכן לפי לוח הזמנים של אותו יום, תראה שכל אישה יכולה בבוקר עד המליאה להיות ב 3 הרצאות מקסימום, כמו שכל גבר יכול להיות ב 3 הרצאות מקסימום. למעט מופע הסטדנדט אפ שהוא מיועד לנשים בלבד מטבע הדברים.

תכלס לסיכום, לאורך היום יש לכל אחד אפשרות להכנס לאותו מספר של הרצאות מקצועיות ומעניינות מהשורה הראשונה, באחריות. לצד יצירת שיתופי פעולה מדהימים, פעילויות נוספות, תערוכה מדהימה, תחרות יוצרים ועוד. והכל במחיר מסובסד שבמקומות אחרים לא מכסה אפילו את הבוקר טוב של דבר כזה, אודות לבנק הפועלים וחסויות נוספות.

בהצלחה לכולם, מצפים לראותכם, מושקע כאן המון המון רק בשביל לתת לכל אחד שמגיע תוכן איכותי, לצד פוטנציאל אדיר לשיתופי פעולה והיכרות של אנשי מקצוע וציידי כשרונות וכו'

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני כבר הגעתי למסקנה שבטח הגברים ישבו ביציע או על הבמה עם המרצים.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש דברים שרק אני יודע ממה שהכנסים הללו עושים. חלקם אני יכול לספר, מדובר בשיתופי פעולה מדהימים.

בכנס האחרון שהתקיים לפני שמונה שנים בבני ברק, שמעתי מאנשים שסיפרו שאפילו שנתיים ויותר אחרי האירוע הגיעו אליהם לקוחות ועבודה בזכות הכנס. אנשים מגיעים לאירוע מחליפים כרטיסי ביקור (המצאה גאונית - קיר הכרטיסים בכנסים של פרוג). ואחרי זמן פתאום בנאדם צריך מעמד, או גרפיקאי, או צלם והוא יודע שיש לו כרטיסים ופרטים עוד מהכנס של פרוג.

באירוע מגיעים גם משרדי פרסום, הפקות ועוד לא מעט ציידי כשרונות שבדיוק מחפשים את קהל היעד הספציפי.

קחו סיפור מדהים שאתמול בבוקר אחת המעצבות המובילות ביותר בציבור החרדי, שולחת לי הודעה נרגשת ששמחה לשמוע שהכנס של פרוג חזר סוף סוף, כי בכנס הקודם היא הגיעה מירושלים לבני ברק (הכנס היה בהיכלי מלכות בבני ברק), באוטובוס היא פגשה עוד מעצבת שנסעה כמובן לאירוע, ומאז ועד היום הן עובדות ביחד, שותפות, וחולקות סטודיו מצליח ביותר. וזה סיפור ששמעתי ממנו רק אתמול. מדהים בעיני.

ובלי סוף בשנים הללו שמעתי סיפורים על גבי סיפורים של שיתופי פעולה מדהימים שנוצרו והתהוו במהלך האירוע.

אגב, חייב לספר כאן שאתמול בערב, היו הגשות של קורס עימוד בבני ברק, היו הגשות ממש מדהימות, ובמהלך ההגשות ניגש אלי אחד התלמידים ומספר לי שאחותו זכתה בכנס השני שהתקיים ב 2009 בתחרות של הכרזות הזוכות, וזה מאד פרסם וקידם אותה, זה ממש שימח אותי. ההשלכות של הכנס הן לאורך זמן, ללא ספק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה