הנגן המתקדם ביותר >>>

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש בזה בלוטוס ואיך נראה הנגן מבפנים אם אפשר לצלם
אין לי כרגע איך לצלם, אבל הדגם הזה ספציפית הוא קצת פרימיטיבי... אין בלוטוס והטאצ' הוא עם ג'ל (צריך ללחוץ על המסך, לא מספיק לגעת) אבל שווה בשביל האיכות שלו.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון
אם אתה רוצה באמת משהו מקצועי לך על cowon יש לי את ה X9 שלהם והוא מפוצץ באיכות. בארץ הוא עולה קצת יקר יחסית לנגנים שהציעו פה (בסביבות ה 700 ש"ח) אבל הוא לא בליגה שלהם.... הוא מוציא אודיו באיכות אולפן!! יש גם דגמים אחרים יותר זולים.
אנחנו מדברים כאן לגבי נגנים קלאסיים MP3 ולא MP4
וסליחה שאני אומר אבל DOCO זה נגן שרק פרסומות עומדים מאחוריו, אה... ועוד כמה עובדים סיניים, כל קשר בינו לבין איכות והשמעת מוסיקה הוא מקרי בהחלט!!....... עצוב שאנשים קונים אותו, ועוד מתפלפלים ב"דקויות" של האיכות שלו.
הדוקו בשוק הנגנים הקיים שנע בין 150 ל300 ש"ח הוא הבחירה הנכונה עכ"פ לדעתי וזה לא משנה אם זה פועל סיני או פועל הונגרי
בדגמים מסויימים הסאונד שלו מצויין ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיה צריך להיות במחיר הזה ולמתחרים שלו אין מה להציע בקטע הזה...
יש נגנים ברמה הרבה יותר גבוהה מדוקו וזה ברור אבל הם עולים מחמש מאות ומעלה פחות או יותר...

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אנחנו מדברים כאן לגבי נגנים קלאסיים MP3 ולא MP4
אוקי, נראה לי שיש להם גם mp3 או דברים יותר קטנים.
הדוקו בשוק הנגנים הקיים שנע בין 150 ל300 ש"ח הוא הבחירה הנכונה עכ"פ לדעתי וזה לא משנה אם זה פועל סיני או פועל הונגרי
בדגמים מסויימים הסאונד שלו מצויין ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיה צריך להיות במחיר הזה ולמתחרים שלו אין מה להציע בקטע הזה...
לדעתי האיכות שלו זוועה, אם כבר עדיף samvix אבל רק בגלל הממשק המעצבן שלו העפתי אותו.

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
אני על ביזנס פלוס
מרוצה לגמרי
רק שסחטו ממני 250 שקל עליו ומאז לא ראיתי אותו ביותר מ190

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
כפי הידוע לי זה שני דגמים: ביזנס, וביזנס פלוס שהוא אותו דבר רק עם רמקול חיצוני, ואיכות שמע יותר איכותית, ובלוטוס יותר איכותי

N

neomy21

אורח
מישהו יודע קצת על נגן סאמויקס סמארט?
אני רוצה לקנות נגן איכותי, עם הכלטה טובה, בלוטוס, ורמקול מובנה, במחיר עד 280 ש"ח, מה אתם ממליצים?

N

neomy21

אורח
כפי הידוע לי זה שני דגמים: ביזנס, וביזנס פלוס שהוא אותו דבר רק עם רמקול חיצוני, ואיכות שמע יותר איכותית, ובלוטוס יותר איכותי
אני הייתי בחנות ברחוב אלישע 5 והמוכרת אמרה שהיא ממליזה רק על ביזנס, מבחינת הכול, וסאמויקס סמארט עדיין לא היה לה

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אוקי, נראה לי שיש להם גם mp3 או דברים יותר קטנים.
אני ראיתי לפני שנים רבות (עוד כשהייתי ילד) אם אני לא טועה, נגן של החברה הזאת שאתה מדבר אליה בMP3.
לא יודע מה קורה היום, ולא מכיר אותו מבפנים

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לקנות נגן איכותי, עם הכלטה טובה, בלוטוס, ורמקול מובנה, במחיר עד 280 ש"ח, מה אתם ממליצים?
הייתי בכמה חנויות ובדקתי על שתי הנגנים הנ"ל, מה שיצא זה שהסמארט יקר הרבה יותר (הביזנס עלה לי 170 במרכז האלקטרוניקה בירושלים) והסמארט עולה 350- בכל החנויות כרגע.
דבר שני התפעול של הביזנס הרבה יותר קל ופשוט.
לשתי הנגנים יש את אותן אופציות וההפרש ההזוי במחירים זה תוצאה של המראה של הסמארט, ככה הבנתי ממוכרים בכמה חנויות.

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
נגן דפוק שאצל כל מי שזה נמצא זה נתקע ונהרס ואז אומרים לעדכן גירסה וזה ניתקע ונהרס
ויש את זה ב- 190 ש"ח
יש אותו כבר ב150 ש"ח ראיתי מודעה של זה בעיתון במודיעין עילית. (לא בניוד קווים)

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אני קניתי אייבס SAMVIX ב 270 ש"ח

dov ber

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני הייתי ממליץ על היי פי 8+ של סמויקס
אמנם אין בו בלוטוס ורמקול מובנה, ולוקח זמן להתרגל לכפתורים שהם מהצד.
אבל הוא מוציא סאונד מאד טוב,
וכמו"כ הקלטה מאד גבוהה ועוצמתית -עד כ"כ שאפשר להקליט מהכיס ועדיין יצא ברור
המחיר שלו נע בחנויות בין 100-250 ש"ח

אברהם32

משתמש רשום
עימוד ספרים
איך מוחקים רדיו מנגן ביזנס פלוס
האם זה תוכנה או?

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם אתה מחפש איכות סאונד אין שום נגן שמתקרב לכל מה שחברת cowon מוציאה מתחת ידיה הבעיה היחידה שהנגנים שלהם מאוד יקרים ביחס למה שמוצע פה.
חשוב להבין שהיום בגלל המעבר של כל העולם לסמארטפון השימוש בנגן הפך למיותר ולכן רוב החברות הפסיקו לייצר נגנים האחרונים שעוד נשארו לייצר זה סאנדיסק cowon וכל השמות של הנגנים הפשוטים שהוזכרו כאן…

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה