עזרה המערכה לשיפור התנאים של שבויי הבנקים יוצאת לדרך...

היכל

משתמש פעיל
גם אני אחד מהקורבנות של הבנק הנ"ל ,לעבור בנק א"א כזה מהר אבל אני חושב שאפשר להתאגד ביום אחד ולהרים כולם טלפון לסניף באיום מעבר,
אני חושב שלקבל כ"כ הרבה טלפונים ביום אחד על אותו נושא יכול יותר להשפיע,
למה אי אפשר כזה מהר

היכל

משתמש פעיל
לא משנה אבל צריך לדעת שלא התבכיינות ע"ג האתר הקדוש פרוג תביא לשינוי
השינוי יבוא אם יחליטו 100 לקוחות לפחות על עזיבה של הבנק באותו שבוע וכולם ידגישו את הסיבה
אבל אם אנשים מעדיפים להתבכיין בכיף

איש גמזו

משתמש מקצוען
ממש לא כפרת העוונות, האשכול נועד בדיוק לזה ולא בכדי לקטר...

בינתיים העלו פה כמה וכמה רעיונות, ובעז''ה נעשה ונצליח

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

שירה בירה

משתמש מקצוען
לתשומת לב העוברים - זה לא רק הבנק הנ"ל עם השירות הגרוע הזה
יש לנו חשבונות ב2 בנקים אחרים - וגם שם לרוב לא עובד

אנחנו פשוט עושים הליכה לסניף מחוץ לבני ברק - משום מה שם תמיד עובד :eek:
אז לפני שאתם עושים מעבר בנק - תוודאו ששם המכשירים כן עובדים

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אני בפועלים ושנים לא דרכתי בסניף, מכונות תמיד פועלות, אשראי ברגע בריבית סבירה , שירות טלפוני סביר, ואת כל ההו"ק מזמן העברתי לאשראי חוץ מחיידר של הילדים ומשכנתא וחסל צרות ובלאגן ..
גילוי נאות הייתי במזרחי וגם שם מכונות כנ"ל וברחתי ואני היום בפועלים וממש חלום!

אני וביתי

משתמש מקצוען
גם בפועלים בבני ברק ב2 הסניפים עד לפני תקופה היו תקלות במכונות להפקדה והיה אפשר להישאר בלי שום מכונה או עם מכונה אחת עם תור של שעה, בתקופה האחרונה הם שמו הרבה מכונות וגם אם חלק לא פעולות כמו שקורה בדכ עדיין נשאר מכונה או שתים .

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הבנק שלי נמצא בעיר אחרת ומסתדרת מצוין!!
בשביל מה צריך בנק מתחת לבית?
אלא א"כ, אתם עסק שמקבל מלא צ'קים ומזומן, וכל יום מגיע להפקיד במכונות.
בשביל פעם או פעמיים בחודש שמפקידים צ'ק, מוטב לעבור לבנק שעובד!

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
גם בירושלים המצב דומה
למעלה מחמישים אחוז ממכונות ההפקדה לא עובדות
לגבי מעטפות
אמרה לי פעם פקידה (או פקיד)
שאפשר להפקיד גם במעטפה רגילה
רק להקפיד לרשום פרטים אישיים
וכמובן את פרטי החשבון על הצ'ק עצמו

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם בירושלים המצב דומה
למעלה מחמישים אחוז ממכונות ההפקדה לא עובדות
לגבי מעטפות
אמרה לי פעם פקידה (או פקיד)
שאפשר להפקיד גם במעטפה רגילה
רק להקפיד לרשום פרטים אישיים
וכמובן את פרטי החשבון על הצ'ק עצמו
זה רעיון.
תשמרו לכם מעטפה אחת בבית ולפי הפרטים שכתובים עליה תמלאו מעטפה רגילה.
ככה תהיו בטוחים שמילאתם הכל.

מי צריך בנק כל כך מיושן?
היום פועלים הכניסו לטלפון כל כך הרבה אפשרויות במענה האוטומטי הטלפוני, כגון אשראי ברגע, העברות וכו', שהם מראים עד כמה הם עם הפנים ללקוחות ולציבור.
גם הסניף שלנו רחוק.. יש לבעלי חבר שמפקיד לנו לפעמים צ'קים כי הוא גר סמוך :)

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
זה רעיון.
תשמרו לכם מעטפה אחת בבית ולפי הפרטים שכתובים עליה תמלאו מעטפה רגילה.
ככה תהיו בטוחים שמילאתם הכל.
למעשה גם את זה לא צריך
כשהמכונה לא עובדת ואני נאלצת להפקיד במעטפה
(קורה כאמור, יותר מידי פעמים)
אני כותבת רק שם, טלפון, סכום כל צ'ק והסכום הכולל אם יש כמה צ'קים
אין צורך בסרבול הזה של מספר צ'ק, מספר בנק וכו'
רק שיהיה להם מספר טלפון לחזרה במידה ותהיה בעיה
ושוב, כמובן- חתימה על גב הצ'ק עם מספר החשבון להפקדה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
סתם שאלה
הבנק צריך להתקשר לפני שהוא מחזיר צק?
היא סיפרה שהיה להם פק"מ שיכל לכסות את הצ'ק לו היו משחררים אותו. מהסיפור מובן שלא היתה בעיה לשחרר.

חדוה

משתמש מקצוען
איזה כיף לדעת שיש כ"כ הרבה חברים לצרה
אני ממודיעין עילית והמצב מחפיר
לפני שהולכים לבנק אומרים פרק תהילים שהמכונות יעבדו...
יש לנו עסק וההפקדות הם על בסיס יומיומי
פעם היו מעטפות בשפע היום הן מוסתרות תחת רגלי הפקידות והן לא מסכימות לשחרר כשהמכונות לא עבדו הלכתי לבקש מעטפה והן בקושי הסכימו להביא לי אחת מי מדבר על כמות?
עזבו מעטפות, כבר מספר פעמים נשכחו צקים במעטפות והטרטרת היתה מעצבנת
הבעיה שסגרו לנו את סניף הפועלים
נשאר בנק לאומי שגם איתו אנחנו עובדים אבל פחות
התלוננו המון וזה גורם לנו להמון בעיות שנכנסים התחייבויות ואין כיסוי כי המכונה לא עובדת
אין פה עיר קרובה ואין לנו רכב
בינתיים רק הקיר שומע את התלונות זה כנראה חלק מהגלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה