דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

חניס

משתמש רשום
קבלנו הודעה מאשל אברהם שהשליחות בוצעה בהצלחה. בפועל לא קבלנו את הכרטיס. אציין שבת''ז מעודכנת כתובת ישנה.יש למשהו מושג?

אלי365

משתמש פעיל
מחפש בדחיפות
הלינק להרשמה לקבלת הכרטיס (למי שלא רשום בארנונה)
של עיריית מודיעין עילית.
תודה רבה למי שיכול לעזור!

(באתר של העירייה יש תקלה כבר כמה ימים, ולא ניתן לעבור לפרטים אודות המיזם - לפחות לא לנטפרים)

נערך לאחרונה ב:

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
עד מתי אפשר להצטרף לקבלת המענקים.. מחכה לתשובה מארנונה

אם הגשת בקשה לארנונה ואת זכאית תקבלי את הכרטיסים
(גם יעבור התאריך של קבלת המענקים בגלל שהכל הולך לפי זמן ההגשה)

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
דחוף:
האם למי שמגיש טופס מקוון
מי שאין לו הנחה בארנונה כי הדירה מפוצלת וכאלו או יחידה
צריך להגיש תצלום חשבון בנק?????.
אני בבית שמש

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
דחוף:
האם למי שמגיש טופס מקוון
מי שאין לו הנחה בארנונה כי הדירה מפוצלת וכאלו או יחידה
צריך להגיש תצלום חשבון בנק?????.
אני בבית שמש
בכל עיר זה עובד אחרת, למשל בי-ם אין צורך להגיש דפי חשבון ורק אם הם חושדים הם מבקשים.
ויש מקומות שחייבים להגיש דפי חשבון למשל בקרית יערים ומועצה מקומית שומרון.

תבדקי איך הנוהל אצלכם בעיר. אבל לדעתי עם לא ביקשו ממך בתהליך ההגשה אין צורך להגיש

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מחפש בדחיפות
הלינק להרשמה לקבלת הכרטיס (למי שלא רשום בארנונה)
של עיריית מודיעין עילית.
תודה רבה למי שיכול לעזור!

(באתר של העירייה יש תקלה כבר כמה ימים, ולא ניתן לעבור לפרטים אודות המיזם - לפחות לא לנטפרים)
הנה (נראה לי)

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
צירפתי כאן מייל שכתבתי לאשל ירושלים בצירוף התמונה שהובאה כאן https://www.prog.co.il/threads/המענק-של-דרעי-הפרטים.628882/page-86#post-9085781, מה דעתכם?
1617724420133.png

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע אם מחשבנים את ההנחה בארנונה לפי הברוטו-הגבוהה או הנטו -הנמוך
אני מירושלים
זה די דחוף לי....

א'ב'

משתמש פעיל
הי אם אני עברתי דירה ואני אמורה להיות זכאית רק שהעירייה כאן מאוד איטית האם אני יוכל לקבל את המענק עם 3 הפעימות?
או שהפסדתי? :(

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה