דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

A052

משתמש סופר מקצוען
קבלנו הודעה מאשל אברהם שהשליחות בוצעה בהצלחה. בפועל לא קבלנו את הכרטיס. אציין שבת''ז מעודכנת כתובת ישנה.יש למשהו מושג?
כדאי שתבדקו את זה לפני שהמקבל ישתמש בכרטיס על חשבונכם.
זה אכן קצת מוזר, כי השליח צריך לצלם ת"ז, אבל אולי הוא עצמו שותף לקנוניה.

sap13

משתמש מקצוען
יש מישהו שיודע בודאות שהוא אמור לקבל (יש לו הנחה בשנה המתאימה)ובכל זאת לא קיבל עדיין טלפון ממשרד הפנים או שליח? וגם בדק פה 0732088553 והתקליט אמר לאחר הקשת ת.ז שהפרטים לא מופיעים?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ירושלים .לנו גם קרה ומייד שקיבלתי את ההודעה יצאתי החוצה וראיתי את השליח ערבי שניסה לדחוף לי כמה שיותר כרטיסים של שכנים בהם כאלה שכבר עברו דירה. מובן שלא הסכמתי. הראיתי לו איפה כל אחד גר ואמרתי לו שאם הם לא בבית שיתן לי.
בהודעה עצמה מצויין שם המקבל תנסי לבדוק אולי יתן לך קצה חוט
בכל מקרה הייתי מתקשרת אליהם בשלוחה 6

הר ציון

משתמש רשום
יש מישהו שיודע בודאות שהוא אמור לקבל (יש לו הנחה בשנה המתאימה)ובכל זאת לא קיבל עדיין טלפון ממשרד הפנים או שליח? וגם בדק פה 0732088553 והתקליט אמר לאחר הקשת ת.ז שהפרטים לא מופיעים?
כן אני, אבל אני מקבל באשל ירושלים ושם המספר הוא 0777711174 והת.ז. לא מופיע, וכבר שאלתי על כך בעבר
כאן

בכל מקרה הייתי מתקשרת אליהם בשלוחה 6
ומחכה שעה בטלפון אחרי כמה נסיונות שמתנתקים!!!

sim

משתמש פעיל
מישהוא שגר בחריש יודע איך מגישים שם בקשה??
רוצה לעזור לחברים, ואין שום מידע באתר של חריש
לא הגישו בקשה להנחה בארנונה שנה שעברה, ועוד לא השנה
תודה רבה מראש
וכן, יש איזה מידע על הפעימה השניה??

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך נרשמים באתר לקבלת השובר למי שאין לו דירה ולא משלם ארנונה?

שאלה נוספת: ראיתי שרשמו פה לפני יום יומיים שניתן להטעין את הרב קו עם הכרטיסים האלו משהו הצליח?? אני לא הצלחתי!!

תודה רבה!!

נערך לאחרונה ב:

חניס

משתמש רשום
כדאי שתבדקו את זה לפני שהמקבל ישתמש בכרטיס על חשבונכם.
זה אכן קצת מוזר, כי השליח צריך לצלם ת"ז, אבל אולי הוא עצמו שותף לקנוניה.
מתברר שהשליח הביא לשכנים כיוון שלא ענינו בבית . המוזר הוא שנתן את הכרטיס ללא ת''ז

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ביום שלישי שלפני החג התקשרו אלינו שבעוד כמה ימים נקבל את הכרטיס
מאז - שקט, בית שמש
יש למי לפנות?

נועה ב

משתמש מקצוען
אני
:(
יש מה לעשות????????
כבר חודשיים אני מתקשרת יום יום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה