דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אשל י-ם הודיעו, שיש כרגע בעיה במערכת השפעול האוטומטית, צפי לפתרון הבעיה - מחר.
ברגע שנשפעל נשלח הודעת טקסט / קולית למוטבים.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני גם לא מבינה
רק למי שיש הנחה של 70% בארנונה
מה אני אשמה שההכנסות שלי נמוכות אבל יש לנו רק 6 נפשות?
זה לא תלוי במס' הנפשות?
6 נפשות זה הכנסה של עד 8700 בערך למשפחה בשביל להגיע ל80 אחוז.
באמת ב7 נפשות מקבלים 70 אחוז עד הכנסה של 11800 פער עצום.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
לי יש 90% הנחה, ולמרות הכל לא קבלתי
אני מנסה לברר ומתקשר לאשל אברהם, אך הם מבקשים מספר זהות.
אני מקיש את מספר זהות שלי או של אשתי, ואז עונה מענה מוקלט שאיני זכאי ועלי לפנות לרשות המקומית
משהו יודע מה אני אמור לעשות?
לנו קרה כנ''ל, הנחה מטעמי הכנסה
פניתי לרשות המקומית, עד שענו לקח זמן, אבל אכן - העיריה לא עדכנה בטעות וכו', ועדכנו מיידית.

שמשי שמשי

משתמש רשום
וואי וואי איזה בלגנץ...פעם ראשונה שאני חופר בפורום הזה כי התחלתי לעקוב אחרי הזכאות שלי.
סתם מעניין לשם השוואה המענקים של טראמפ באמריקה גם יצר שם כזה בלבול עד כדי שווי של 100 כרטיסיות בפרוג?! - אני לא בטוח או כמעט בטוח שלא....(יש עוד נושא שנידון בפורומים שהגיע לכמעט 100 לשוניות בזמן כ"כ קצר ? זה בהחלט אומר משהו ולא במובן החיובי!!!)
למה למה למען השם זה צריך לעבוד ככה כאן בארץ על מענק של כמה שקלים מסכנים (ושוב לשם השוואה באמריקה למיטב ידיעתי זוג נשוי עם 2 ילדים קיבלו מענק של 3,400 דולר "מזומן" שזה יותר מ11,00 שקל למשפחה ואוחזים כבר בפעימה שניה שזה יותר מ20,000 שקל מענק למשפחה של 4 נפשות!!!) לא יכולתם לקחת חברה אחת נורמלית ומסודרת שמפעילה את כל העניין הזה מא' עד ת'?! למה 10 ידיים וחברות ועיריות על כל כרטיס מסכן כזה איפה הכבוד העצמי המינימלי?!!!:mad: חילקתם כמה שקלים מסכנים תנו בכבוד אפשר לחשוב שמדובר כאן בסכומים של עשרות אלפי שקלים למשפחה!!!:mad:
במחיר הזה כמעט יכולתם להבטיח 20,000 שקל לנפש כי בכל מקרה כמעט ואי אפשר לעבור את כל הבירוקרטיה עד לקבלתה.... :)

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
וואי וואי איזה בלגנץ...פעם ראשונה שאני חופר בפורום הזה כי התחלתי לעקוב אחרי הזכאות שלי.
סתם מעניין לשם השוואה המענקים של טראמפ באמריקה גם יצר שם כזה בלבול עד כדי שווי של 100 כרטיסיות בפרוג?! - אני לא בטוח או כמעט בטוח שלא....(יש עוד נושא שנידון בפורומים שהגיע לכמעט 100 לשוניות בזמן כ"כ קצר ? זה בהחלט אומר משהו ולא במובן החיובי!!!)
למה למה למען השם זה צריך לעבוד ככה כאן בארץ על מענק של כמה שקלים מסכנים (ושוב לשם השוואה באמריקה למיטב ידיעתי זוג נשוי עם 2 ילדים קיבלו מענק של 3,400 דולר "מזומן" שזה יותר מ11,00 שקל למשפחה ואוחזים כבר בפעימה שניה שזה יותר מ20,000 שקל מענק למשפחה של 4 נפשות!!!) לא יכולתם לקחת חברה אחת נורמלית ומסודרת שמפעילה את כל העניין הזה מא' עד ת'?! למה 10 ידיים וחברות ועיריות על כל כרטיס מסכן כזה איפה הכבוד העצמי המינימלי?!!!:mad: חילקתם כמה שקלים מסכנים תנו בכבוד אפשר לחשוב שמדובר כאן בסכומים של עשרות אלפי שקלים למשפחה!!!:mad:
במחיר הזה כמעט יכולתם להבטיח 20,000 שקל לנפש כי בכל מקרה כמעט ואי אפשר לעבור את כל הבירוקרטיה עד לקבלתה.... :)
אולי בהשוואה לאמריקה זה "כמה שקלים מסכנים"
אבל בשביל משפחה שכל שקל חשוב לה הכרטיסים האלה חשובים מאד מאד!!
ואני בהחלט מסכימה עם השאלה-
למה לא לקחו חברה נורמאלית שיודעת לנהל עסקים כאלה שתעשה את זה כמו שצריך
עם מענה טלפוני הגיוני ועם מערכת שפעול ידידותית יותר.
חבל שיש קריטריונים ולא מכניסים אוטומטית כמו שהיה במענקים הראשונים.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא יכולתם לקחת חברה אחת נורמלית ומסודרת שמפעילה את כל העניין הזה מא' עד ת'?! למה 10 ידיים וחברות ועיריות על כל כרטיס מסכן כזה איפה הכבוד העצמי המינימלי?!!!
התשובה ברורה - מלכתחילה זכתה במכרז חברה (שופרסל) שעובדת כבר שנים רבות בתחום הזה כולל בחלוקת כרטיסי אשראי, אולם שני עמותות עתרו לבית המשפט מכיון שלטענתם המכרז היה תפור, בית המשפט קיבל את עתירתם ובמכרז החדש - ראו זה פלא - במקרה, אבל ממש במקרה, מי שזכו בו הם בדיוק שתי העמותות שעתרו לבית המשפט!!
כנראה שבשביל לזכות במכרז הם הבטיחו הרים וגבעות, אבל פתאום עכשיו בזמן אמת הם מגלות שזה מאד - אבל מאד - גדול עליהם מכל כיוון!

לווים

משתמש מקצוען
לא כול דבר צריך להשוות למדינה אחרת
באמריקה גם השכר עבודה הרבה יותר גבוה מפה
ובהשוואה עלות מוסדות החינוך הרבה יותר גבוה מפה
באמריקה למשל מי שיש לו ביטוח בריאות הוא מיליונר ופה לכול אזרח יש ביטוח בריאות בגרושים ומקבלים את כול הטיפולים הרפואים שנצרכים אליהם.
באמריקה מבצע החיסונים נשרך באיטיות ופה כול מי שרצה חיסון קיבל.
ולא חסר עוד השוואות.

אז ...
לפי דעתי צריך ללמוד לפעמים גם להגיד תודה גם על מה שיש (במיוחד שיש מלא אנשים שלא זכאים לתלושים האלו ונצרכים בידיוק כמוכם)
ולא רק להלין

במיוחד שלא הכול מובן מאליו.

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם כבר השוואה לאמריקה כאן היה מענקים לכוווולם בלי קריטריונים בלי בלאגן
אולי עם הבלגאן יזכרו שנתנו משהו, כשהיה אחרת לא היה צריך '' 100 כרטיסיות בפרוג '' וכנראה שגם שכחנו מזה

לווים

משתמש מקצוען
מה אמורים לעשות כדי לקבל את המענק?

בגדול לפי מה שהבנתי זה אוטומטי למי שיש לו זכאות של 70 אחוז הנחה בארנונה (אגב יש ערים כמו מודיעין עילית שנראה לי שלכול מי שגר שם אוטו יש הנחה לא?;))

אם יש עוד תנאים אשמח לשמוע.

פ.ג.

משתמש מקצוען
צריך להציג את כל התמונה
גם כאן בארץ מענקי העצמאיים ודמי האבטלה נכנסים בסכומים גבוהים מאוד לאלה הזכאים לכך והמערכות ערוכות לכך בתהליכים קלים ביותר ומהירים מאוד (גם בארה"ב יש חוץ מהמענקים גם דמי אבטלה קורונה) מה שקורה כאן עם הכרטיסים זו באמת פשלה ענקית ומעליבה וכמו שהרבה כאן כבר הגיבו, אבל ככלל המערכות כאן בארץ עובדות די יפה בכל מה שנוגע לתשלומי הקורנה

• תודה
Reactions: szn

שמשי שמשי

משתמש רשום
באמריקה למשל מי שיש לו ביטוח בריאות הוא מיליונר ופה לכול אזרח יש ביטוח בריאות בגרושים ומקבלים את כול הטיפולים הרפואים שנצרכים אליהם.

טעות. לא נכון, המדינה מממנת שם לזכאים ביטוח בריאות הכוללת יותר דברים מבארץ ואם דברת על בריאות באמריקה זה ברמה הרבה הרבה יותר מתקדמת מבארץ - מניסיון....

מאיר d

משתמש פעיל
עריכה תורנית
טעות. לא נכון, המדינה מממנת שם לזכאים ביטוח בריאות הכוללת יותר דברים מבארץ ואם דברת על בריאות באמריקה זה ברמה הרבה הרבה יותר מתקדמת מבארץ - מניסיון....
הרפואה המתקדמת בארה"ב היא רק הרפואה הפרטית, הרפואה הציבורית בשם היא כמה עשרות שנים אחורה ביחס לישראל.

שמשי שמשי

משתמש רשום
הרפואה המתקדמת בארה"ב היא רק הרפואה הפרטית, הרפואה הציבורית בשם היא כמה עשרות שנים אחורה ביחס לישראל.

נכון מאוד אבל זה בשיתוף פעולה עם הממשלה לא משלמים על כל ביקור רופא כרפואה פרטית זה במימון אולי אפילו יותר מבארץ...

לווים

משתמש מקצוען
מה זה אומר לזכאים??

כידוע ביטוח הבריאות שם מאוווד יקר ורק לעשירים ממש יש אפשרות לעשות אותו
מאות אלפים שאושפזו בארהב בתקופת הקורונה הצטרכו לשלם עשרות אלפי שח על ימי אשפוז.

פה זה לא קורה....

ב"ה אין לי ניסיון בחיפוש אחר רפואה מתקדמת
רק רציתי להביא את הנקודה שאי אפשר כול היום רק להלין ולחפש רק מה אמריקה היתה מציעה לי יותר....

שמשי שמשי

משתמש רשום
לא שמעתי על זה .... מעניין.

שוב זה נושא רחב מאוד המצריך אשכול בפני עצמו
אבל הדברים הבסיסיים כמו לידות טיפולי שיניים וכו' זה במימון ביחס למספר הילדים בבית - אגב הטיפול הכי יקר בטיפול שיניים באמריקה מסתיימת בכמה עשרות דולרים בלבד...!!!ובארץ זה רק ורק ורק ורק... מי שהתנסה בזה יבין...
ובזה אני מסיים את התגובות בנושא הזה כאן כי זה לא המקום הנכון..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה