דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

shani123

משתמש מקצוען
גם אנחנו בירושלים
הכרטיסים לא הוטענו.
קיבלנו אותם מיד אחרי פסח
השתמשנו בהם מזמממן

שיראל טר

משתמש חדש
@אשל ירושלים אני מאשדוד ואמרו מזמן (כמעט חודש) שאני זכאי לתווים ועדיין לא הגיע כלום ובמספר הטלפון נאמר שהפרטים נמצאים במערכת מה עושים?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים אני מאשדוד ואמרו מזמן (כמעט חודש) שאני זכאי לתווים ועדיין לא הגיע כלום ובמספר הטלפון נאמר שהפרטים נמצאים במערכת מה עושים?
תתקשרו ל0777711174 ותוודאו מולם שמספר הטלפון שלכם מופיע במערכת, לא ניתן לבצע את המשלוח ללא מספר טלפון תקין.

פלנופסיס

משתמש חדש
@אשל ירושלים
למה עדיין פרטינו לא קיימים במערכת?
הגשנו טופס מקוון כבר לפני בערך חודש, קיבלתי אישור מעיריית ירושלים שאנו זכאים בתאריך 22.4.21
ועדיין לא קיבלנו כלום ולא דיברו איתנו.
למי אפשר לפנות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל ירושלים
למה עדיין פרטינו לא קיימים במערכת?
הגשנו טופס מקוון כבר לפני בערך חודש, קיבלתי אישור מעיריית ירושלים שאנו זכאים בתאריך 22.4.21
ועדיין לא קיבלנו כלום ולא דיברו איתנו.
למי אפשר לפנות?
אנחנו מקבלים מעת לעת קבצים מהרשויות, ומחכים להצטברות השמות לפני שקולטים אותם, אם קיבלתם מהעיריה אישור, סביר להניח שבימים הקרובים יקלטו אתכם במערכת, תמשיכו לעקוב.

2gezer

משתמש רשום
ב"ה , ערב חג השבועות פ"א, סיימנו את ההטענה השניה, למעט חריגים (לדוגמא: משפחות שהרשות ביצעה בהם תיקונים של מספר נפשות, ואחרים) שאותם אנחנו מטעינים ידנית אחד אחד
לא הוטען לנו הכרטיס בפעימה השניה - בירושלים,
ולא אמור להיות אצלינו משהו חריג וכדו
מה צריך לעשות?
תודה רבה!

עין יוקדת

משתמש פעיל
אני הגשתי בקשה בעריית י-ם בתחילת מרץ ואושר לי הבקשה
לפני כחודש אשל-ירושלים. טענו שיש פרטים לא נכונים
עברו איתי ביחד על הל הפרטים - והכל תקין
ועדיין אני מחכה לכרטיס...
מה יכול להיות הבעיה??????
אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית
שאני יכול לשאול אותך בפרטי?
תודה.

אוצרית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@אשל ירושלים
הכרטיסים שלנו הוטענו בפעימה השניה
והתחלנו להשתמש בהם.
בערב חג עשינו קניה
ופתאום הכרטיס נחסם.
ועדיין יש בו כסף.
ולא רק לנו נחסם, אלא גם למי שהיה לפנינו בתור.
מה זה אומר??
מה קרה?

avigaillll

משתמש פעיל
אני זכאית להנחה בארנונה הגשתי בקשה, ועדיין לא קיבלתי עדכון אודות התלושים, איפה אני יכולה לברר

oritdi

משתמש פעיל
עדכון קטן - במטרה להועיל לכלל,
אני מחכה כבר הרבה זמן לקבלת הכרטיס, ומשיחת טלפון פשוטה לאשל ירושלים מתברר שאני רשומה גם על שם הוריי,
ולכן נחשב לפרט שגוי.. וזאת הסיבה שלא קיבלנו את הכרטיסים,
אם לא היינו מתקשרים לא היינו יודעים שקיימת בעיה כל שהיא, מכיון שקיבלנו הודעה שאנו זכאים..
לכן אני ממליצה אם אתם עדיין מחכים לכרטיס, תתקשרו לוודא שאכן כל הפרטים נכונים, כדי שלא תפסידו את המועד של עדכון פרטים..
חבל שאף אחד לא טורח לעדכן שבכלל יש בעיה ואנשים סתם מחכים.

avigaillll

משתמש פעיל
אני זכאית להנחה בארנונה הגשתי בקשה, ועדיין לא קיבלתי עדכון אודות התלושים, איפה אני יכולה לברר איפה זה עומד?

אזור בית שמש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה