דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
@אשל ירושלים קבלתי 2 כרטיסים, הפעלתי את שניהם, ואמרו שהשפעול עבר בהצלחה.
כשבדקתי בטל' כמה היתירה בכרטיס, על כרטיס אחד אמרו את סכום היתירה ועל הכרטיס השני אמרו יתרה אפס.

מה הפתרון לבעיה הזו?

בת מלך

משתמש מקצוען
זה לא פרוייקט נצחי, את מי שלא מצליחים לאתר באמצעות חברת המשלוחים ולא באמצעות שיחה נוספת שאנו יוזמים לאחר החזרה מחברת ההפצה אלינו.
הכרטיסים שלו מבוטלים.
אתם לא התקשרתם. השליח לא הגיע. הכרטיסים עדיין לא הגיעו ופעימה שניה כבר נגמרת.
איך זה יתכן??????
תנו אפשרות להתקשר אליכם בצורה נורמלית. קבלתם את הזכות להפעיל פרויקט, ואנשים מחכים לשליח בכליון עיניים. אבל אין אפשרות להשיג לא אתכם ולא את השליח.
לא יתכן שתתעללו ככה באנשים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך זה יתכן??????
תנו אפשרות להתקשר אליכם בצורה נורמלית. קבלתם את הזכות להפעיל פרויקט, ואנשים מחכים לשליח בכליון עיניים. אבל אין אפשרות להשיג לא אתכם ולא את השליח.
אם לא יתקשרו אלייך לא יבטלו, הביטול יתבצע לאחר נסיונות של חברת ההפצה ושלנו ליצור קשר ולאחר שליחת הודעה לעיריה שלא הצלחנו ליצור קשר.
הכי קל ליצור איתנו קשר במייל פורסם פה בפורום עשרות פעמים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך זה יתכן??????
לצערנו יש אנשים שלא עונים לטלפונים, לשמחתינו אין הרבה כאלה (הצלחנו לחלק עד היום יותר מ200 אלף כרטיסים).

מימונית

משתמש פעיל
איך זה יתכן??????
גם אני

stbar

משתמש מקצוען
קבלתי מייל מעיריית ירושלים שחסרים לי כמה טפסים להגשת הבקשה
איפה אני מעלה אותם? בבקשה הישנה?
ועוד שאלה הם רוצים הצהרה של ההכנסות- איך חיים- אז צריך לכתוב במילים שלנו ולחתום? מישהו נתקל בזה?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@אשל ירושלים
כבר קיבלנו 3 הודעות ש'היום הכרטיסים יגיעו אליכם' ועדיין לא קיבלנו את הכרטיס הראשון!
[אנחנו מביתר]
מה קורה? יש לנו עדיין סיכוי לקבל?

rk 1234

משתמש פעיל
קבלנו הודעה לפני שבוע שנכנס לנו ההטענה השניה ועדין לא נכנס כלום

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קיבלתי שבוע שעבר כרטיס
משהו יודע כמה אמורים לקבל בכל פעימה? וכמה פעימות?
יכול להיות שכתבו את זה., פשוט אין לי כח לחפש ב176 דפים...

לא מאוחר

משתמש מקצוען
קבלתי בימים האחרונים, לראשונה, שני כרטיסים, שבשניהם יחד יש את מלוא הסכום המגיע לי.
האם זה נחשב כפעימה הראשונה או שזה נחשב כבר כמו השני, כי הוותיקים מקבלים כעת את השני?
ומדה וזה הראשון, מתי אקבל את השני?
והאם זה שוב יתחלק לי בשני הכרטיסים?

המון המון תודה, אין מילים על המסירות!!

KasherNET

שירות לפני הכל!
מנוי פרימיום
אמרו שעד שבועות יהיה לכולם את הפעימה השניה. בינתיים אני לא רואה לא עלי וגם על אחרים שמקבלים....

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קבלתי מייל מעיריית ירושלים שחסרים לי כמה טפסים להגשת הבקשה
איפה אני מעלה אותם? בבקשה הישנה?
ועוד שאלה הם רוצים הצהרה של ההכנסות- איך חיים- אז צריך לכתוב במילים שלנו ולחתום? מישהו נתקל בזה?
כן, גם בהנחה לארנונה, לכתוב איך מסתדרים עם הוצאות שכר דירה ושכר לימוד...
צריך לענות לעו"ד או לדיין, כך ידוע לי. ושהוא יחתום על זה. ומצרפים איפה שאפשר לצרף, העיקר שהמסמך יצורף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה