דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה ענית לי
1. אמרת לשלוח מייל לאשל ירושלים עם פרטי התקשרות מעודכנים, עשיתי את זה לפני 3 ימים ועדיין לא קבלתי מענה
היום אחרי 3 ימים התקשרתי למוקד, פעם אחת חיכיתי 27 דק' ואז זה התנתק לי, לא התעצלתי חייגתי שוב ואחרי 36 דק' ענתה לי פקידה, ואכן על שמי היה רשום מס' טלפון אחר, ועדכנו את המספר שלי בשעה טובה ומוצלחת, ועכשיו בערב אני מקבל טלפון שהשליח ביצע את המסירה, לא ידוע לי על איזה מסירה הוא מדבר האם של אלו שמס' טלפון שלי היה רשום על שמם או המסירה שלי, וכך גם אני לא יודע מה קורה עם הכרטיס שלי.
2. היכן אני יכול כרגע לברר מה איתי, ומתי אקבל את שלי, מסתבר שכבר נשלח ויכול להיות שכרב הוחזר או נמסר למישהו אחר, איך אני מברר את זה?
אתה גר בביתר? זה שעידכנת היום את הטלפון אצלנו כעת לא גרם לעידכון מספר הטלפון שנמצא אצל חברת השליחויות, ולכן לאור הבלגן של מספרי הטלפון בביתר (כאמור לעיל מספר פעמים) סביר להניח שההודעה שקיבלת מהמערכת האוטומטית של בר הפצה לא היתה עבורך, למרות הבעיות, חברת השליחויות תדאג להגיע לכל אחד כולל גם אליך, התאזר בסבלנות.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בבירור עם אשל ירושלים במענה האוטומטי נאמר כי אני זכאית אך לא קיבלתי אף מייל או מידע לגבי הצפי לקבלת כרטיסים.
@אשל ירושלים האם ידוע מתי אקבל הודעה/כרטיס/מידע כלשהו בעניין?
אנחנו בעיצומה של החלוקה יגיעו אליכם בע"ה.

איש עברי

משתמש מקצוען
לפי המסתמן בשבועות הקרובים יוחלף שר הפנים באחר.
האם זה ישפיע על הפעימה השלישית?

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
נאבד לנו כרטיס אחד מתוך 3
התקשרנו למערכת האוטומטית, ונאמר לנו כי הכרטיסים החדשים ישלח אלינו תוך חודש.
(לא היינו צריכים להכניס כמה כרטיסים נאבדו. אין שאלה כזו)
בכל אופן,
למרות שעבר חודש - הכרטיסים החדשים עדיין לא הגיעו
ואילו 2 הכרטיסים שנותרו בבית הוטענו באלף ש"ח ביחד בהרכב מוזר של 301 והשני 699
ולגבי הכרטיס השלישי אין לנו מושג.

מה אנחנו אמורים לעשות?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נאבד לנו כרטיס אחד מתוך 3
התקשרנו למערכת האוטומטית, ונאמר לנו כי הכרטיסים החדשים ישלח אלינו תוך חודש.
(לא היינו צריכים להכניס כמה כרטיסים נאבדו. אין שאלה כזו)
בכל אופן,
למרות שעבר חודש - הכרטיסים החדשים עדיין לא הגיעו
ואילו 2 הכרטיסים שנותרו בבית הוטענו באלף ש"ח ביחד בהרכב מוזר של 301 והשני 699
ולגבי הכרטיס השלישי אין לנו מושג.

מה אנחנו אמורים לעשות?
מה שמסתמן כעת, זה שאלו שאיבדו או זרקו כרטיסים, יקבלו את החדשים רק בסוף הפרוייקט.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים

עזר כנגדו

משתמש פעיל
אולי כבר שאלו, אבל לא מצאתי תשובה בעמודים האחרונים.
הוטענה לנו פעימה שניה בסכום נמוך משמעותית מהפעימה הראשונה.
צריך לפנות למשהו בעניין? (בני ברק)
תודה לעונים מידיעה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי כבר שאלו, אבל לא מצאתי תשובה בעמודים האחרונים.
הוטענה לנו פעימה שניה בסכום נמוך משמעותית מהפעימה הראשונה.
צריך לפנות למשהו בעניין? (בני ברק)
תודה לעונים מידיעה.
מידיעה, , אין סינכרון אוטומטי בין ישראכרט למערכת המחשב, ישראכרט שולחת מידי כמה ימים את רשימת המימושים של הלקוחות למערכת שלנו, ורק אז המערכת מתעדכנת שיש מקום פנוי להטענה נוספת בכרטיסים.
לכן ההטענות חלקיות, כי מבחינת מערכת המיחשוב הכרטיס עדיין מלא.
בימים הבאים יעודכנו כל נתוני ישראכרט במערכת המחשב של הפרוייקט, ואז המערכת תטעין אותם בכל השארית.
בכל מקרה אין מה לדאוג, הטעינה תתבצע עד להשלמת סכום הזהה לסכום של ההטענה הראשונה.

לא מאוחר

משתמש מקצוען
הכרטיסים הגיעו ביום שישי. עשיתי שפעול. עכשיו אומרים שיש לי שם 950 ש"ח, במקום 1950 כפי שלכאורה אמור להיות

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הכרטיסים הגיעו ביום שישי. עשיתי שפעול. עכשיו אומרים שיש לי שם 950 ש"ח, במקום 1950 כפי שלכאורה אמור להיות
כרטיסים? 2? אם קיבלת 2 כרטיסים והסכום שלדעתך צריך להיות הוא 1950, אז כרטיס אחד יוטען ב1000 והשני ב950, צריך לעשות שפעול נפרד לכל כרטיס ויכול לקחת כמה שעות בין השפעול להטענה בפועל.

A052

משתמש סופר מקצוען
למה לא?

הכרטיסים נפרדים ולא מקושרים אחד לשני.

עזר כנגדו

משתמש פעיל
מידיעה, , אין סינכרון אוטומטי בין ישראכרט למערכת המחשב, ישראכרט שולחת מידי כמה ימים את רשימת המימושים של הלקוחות למערכת שלנו, ורק אז המערכת מתעדכנת שיש מקום פנוי להטענה נוספת בכרטיסים.
לכן ההטענות חלקיות, כי מבחינת מערכת המיחשוב הכרטיס עדיין מלא.
בימים הבאים יעודכנו כל נתוני ישראכרט במערכת המחשב של הפרוייקט, ואז המערכת תטעין אותם בכל השארית.
בכל מקרה אין מה לדאוג, הטעינה תתבצע עד להשלמת סכום הזהה לסכום של ההטענה הראשונה.
תודה על המענה.
נמתין בסבלנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה