דרוש מידע המענק של דרעי. הפרטים!

לאנגער

משתמש מקצוען
עירית ביתר שלחה לנו 2000 שמות אותם אנחנו מחלקים כעת, אלו 2000 שכבר היו שגויים בעבר ותוקנו.
העיריה בלבלה את מספרי הטלפון, כל כרטיס עם מספר טלפון של משפחה אחרת....
עיריה שלומאלית שכזו אין לנו בכל 127 הרשויות שלנו......
אני מביתר, קיבלתי כרטיסים בשעה טובה, אבל באמת בלי לקבל שום טלפון קודם.
מתנצל בפני מי שקיבל את הצנתוק במקומי.

שוקלטין

משתמש צעיר
יש מישהו שניסה להגיש בקשה מקוונת ?
משום מה הוא נותן לי רק אם אני ממלאה את כל בני המשפחה, אבל אז אני צריכה עבור כל אחד לצרף מסמכים.
איזה מסמכים מצרפים לילד בן 3?
אשמח לשמוע איך ניתן לעשות זאת

חיים חיימי

משתמש רשום
מישהו יודע אם יש איזה שהוא דרך לבדוק מה עם הזכאות שלי
הגשתי כבר לפני כמה שבועות ואני לא יודע מה עם זה

T5

משתמש פעיל
יש מישהו שניסה להגיש בקשה מקוונת ?
משום מה הוא נותן לי רק אם אני ממלאה את כל בני המשפחה, אבל אז אני צריכה עבור כל אחד לצרף מסמכים.
איזה מסמכים מצרפים לילד בן 3?
אשמח לשמוע איך ניתן לעשות זאת
גם ניסתי כעת עבור חבר
ויש לו 10 ילדים ולא נותן בכל באתר לרשום מספר כזה
אלא רק 10 נפשות סה"כ
ואחרי שמילאנו את כל הפרטים לילדים עשרות נסיונות לשלוח טופס מקוון
וכותב נכשל
נכנסו כל פעם שוב ומילאנו מחדש
ועדיין לא נותן
כמו"כ גם היתה את הבעיה הזאת של טפסים והכנסות לילדים ומה עושים נותן לבחור בין שכיר לעצמאי או אברך לא יודע אם יש ילד שמתאים לאחד מהקריטריונים הללו

טוהר השלום

משתמש מקצוען
אנחנו מבני ברק. הגשנו בקשה בנפרד כי אנחנו לא משלמים ארנונה.
התקשר אלינו היום מפתחון לב!!! (סוף סוף)
אמרו שקבלו את הפרטים שלנו אתמול. ועכשיו הם עובדים להנפיק את הכרטיסים
יקח מינימום 3 שבועות....
כמה זמן עבר מאז שקיבלתם אישור מהעירייה?

sap13

משתמש מקצוען
רק ביום שלישי הועברו פרטינו לראשונה לפיתחון לב.
מתי אמורים הכרטיסים להיות מוכנים?

נשמה יהודית

משתמש רשום
בבירור עם אשל ירושלים במענה האוטומטי נאמר כי אני זכאית אך לא קיבלתי אף מייל או מידע לגבי הצפי לקבלת כרטיסים.
@אשל ירושלים האם ידוע מתי אקבל הודעה/כרטיס/מידע כלשהו בעניין?

אלמוניון

משתמש חדש
גם אצלי היה סיפור עם הרישום לכרטיסים מקוון. כתבנו על כל ילד שהעיסוק "אחר". ובמקום לצרף תלוש משכורת צירפנו את הקובץ של תעודת הזהות עם הספח. התקבל. ומאז לא עודכננו.

הר ציון

משתמש רשום
א

טיפה כתבנו לשלוח מייל אלינו לתקן פרטי התקשרות, את כל התיקונים יש לעשות מול העיריה, אנחנו אמורים לקבל מהעיריה רשימה עם פרטים מלאים, ועם כתובת וטלפון
לא הבנתי מה ענית לי
1. אמרת לשלוח מייל לאשל ירושלים עם פרטי התקשרות מעודכנים, עשיתי את זה לפני 3 ימים ועדיין לא קבלתי מענה
היום אחרי 3 ימים התקשרתי למוקד, פעם אחת חיכיתי 27 דק' ואז זה התנתק לי, לא התעצלתי חייגתי שוב ואחרי 36 דק' ענתה לי פקידה, ואכן על שמי היה רשום מס' טלפון אחר, ועדכנו את המספר שלי בשעה טובה ומוצלחת, ועכשיו בערב אני מקבל טלפון שהשליח ביצע את המסירה, לא ידוע לי על איזה מסירה הוא מדבר האם של אלו שמס' טלפון שלי היה רשום על שמם או המסירה שלי, וכך גם אני לא יודע מה קורה עם הכרטיס שלי.
2. היכן אני יכול כרגע לברר מה איתי, ומתי אקבל את שלי, מסתבר שכבר נשלח ויכול להיות שכרב הוחזר או נמסר למישהו אחר, איך אני מברר את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה