המלצות על מזגנים

קפה הפוך

משתמש צעיר
אנחנו עומדים כעת ב"ה לפני כניסה לדירה חדשה ואנחנו מעוניינים להתקין מזגנים נשמח לקבל המלצות על חברה ודגם ומקום ממולץ לקנות גם מבחינת שירות וגם במחירים הטובים ביותר.

כמה שהצלחתי לברר המליצו לי על תדיראן
וכן אשמח לקבל המלצות על דגמים מוצלחים
תודה מראש.​

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
רק תדיראן!

לכתוב לך איזה חברות ניסינו עד שהגענו למסקנה הזאת?

ובכן: טורנדו, אלקטרה, סאגה, אונליין (ז"ל) ועוד...

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
רק תדיראן מנסיון והמלצות!!
לא לגעת בטורנדו ואחרים.
(ואם יש לכם תקציב מיותר כדאי להשקיע במיציבושי)

מוזיקאית

משתמש מקצוען
תדיראן,יש את דגם אלפא שהוא מעולה!
קניתי בקרן בני הישיבות הייתי מרוצה!(מהמחיר והשרות)
הצלחות.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הערכות התקנה שמגיעות עם מזגנים הם ממש לא משהו בלשון המעטה...
זה על פי רוב כולל צינורות אלומיניום שהם בלי השוואה באיכות שלהם לצינורות נחושת שמתקינים מקצועיים ישימו לך.
רק להשוואה 3 מטר ערכת התקנה אלומיניות תעלה בין 70 ל110 שקלים, בעוד שצינורות נחושת עולים למתקין כ70 שקלים למטר.

אלקטרה השירות שלהם מצוין, מניסיון.
יש פה כאלה שיגידו שתדיראן עושה פחות בעיות מאלקטרה אבל אני לא יודע.

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הערכות התקנה שמגיעות עם מזגנים הם ממש לא משהו בלשון המעטה...
זה על פי רוב כולל צינורות אלומיניום שהם בלי השוואה באיכות שלהם לצינורות נחושת שמתקינים מקצועיים ישימו לך.
רק להשוואה 3 מטר ערכת התקנה אלומיניות תעלה בין 70 ל110 שקלים, בעוד שצינורות נחושת עולים למתקין כ70 שקלים למטר.

אצלנו המתקין השתשמש בערכת התקנה..

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אצלנו המתקין השתשמש בערכת התקנה..
אפשר להשתמש בערכת התקנה מאלומיניום אבל זה יותר קשה לעשות את החיבורים כמו שצריך וצריך הרבה יותר להיזהר בקיפופים, ולכן רוב המתקינים יעדיפו שלא לעשות את זה, אא"כ הוא מנסה לחסוך את ה70 שקל למטר של הצינור נחושת.

אריה קיי

משתמש צעיר
מזגני סאגה וטורנדו הם מזגנים למי שמחפש משהו זול אבל לא איכותי, מזגני תאדירן הם בכלליות טובים אבל יש בהם בעיה שהם מוציאים אויר מדי עוצמתי וקר (אפשר לשים לב שבהרבה מקומות מחברים מדף מתחת למזגן בגלל זה) לי יש LG כמה שנים ואני מאוד נהנה מכל הבחינות

Aclim Smart

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית, עוד לפני בחירת דגם וחברה אנו ממליצים לתכנן את המזגנים בצורה מושכלת לפי ההמלצות הבאות:

• מזגן מיני מרכזי? מולטי? Vrf? עילי? רצפתי?
מזגנים מיני מרכזיים, מערכות מולטי וvrf מתאימים לשטחים גדולים או למספר נפשות רבות כיוון שהם מאפשרים למזג את כל חלקי החלל בצורה יעילה. מזגנים רצפתיים יתאימו לחללים בגודל בינוני. לעומת זאת מזגנים עיליים מיועדים למזג שטחים קטנים ודירות קטנות וכן הם זולים יותר וקלים להתקנה​
  • מהי הטמפרטורה בקיץ ובחורף?
בקביעת עוצמת המזגן יש לקחת בחשבון את האתגרים העומדים מולו. כך, אקלים טרופי יצריך מזגן בעל עוצמה גבוהה להבדיל ממקום קריר בו השימוש יהיה בעיקר לחימום החלל עלול להצריך מזגן אינוורטר.​

• מהם כיווני האוויר של הבית?
צרכי המיזוג של דירה דרומית- מזרחית שונים מזו של דירה צפונית-מערבית מכיוון שזו הראשונה סופגת הרבה יותר חום.​

• באיזה קומה אתם נמצאים?
כאן מדובר הן על שיקולי טמפרטורה ורוח והן על בידוד. למשל, דירת גג קרה יותר בחורף וחמה יותר בקיץ.​

• איזה בידוד יש לדירה?
דירות הבנויות מבלוקים מבודדים או מבלוקים רגילים זקוקות למזגנים שונים. גם בבתים פרטיים יש חשיבות רבה לבידוד הגג.​

• כמה נפשות יש בבית, ומהו גילם?
היקפי השימוש של בית עם ילדים רבים הינם גבוהים יותר וכן דורשים מזגן בעל אופי שונה כדוגמת יוניזטור, פילטרים ועוד.​

• באילו שעות היממה תהיה הדירה 'מאוכלסת'?
האם המזגן יהיה פעיל בעיקר בשעות הערב ? הלילה? הבוקר? יש לכך השלכות בהתאמת המזגן המתאים.​

לנו באקלים סמארט ידע וניסיון של שנים רבות בהתקנות של מערכות מיזוג אוויר, אנו ערים לטכנולוגיית חדשות כך שטכנאי מיזוג האוויר שלנו מכירים כל פרט ופרט במערכת. צוות יועצי מיזוג האוויר שלנו ינהל וילווה את הפרויקט לכל אורכו, יסייע להתאים לכם את המערכת ויבצע תכנון מקיף על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.
ניתן לקבל שירות יעוץ חינם

chaya3330

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
האם מישהוא התנסה בלהתקין את המזגן בעצמו? האם מזגני תדיראן מגיעים עם כל הציוד להתקנה? או שזה תלוי באיזה חנות אנחנו קונים את המזגן?

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
מזגני תדיראן וכן שאר החברות המובילות לא מגיעים עם צנרת,
להתקין לבד ללא מומלץ בכלל
למרות המחיר של ההתקנה

elshco11

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מזגני סאגה וטורנדו הם מזגנים למי שמחפש משהו זול אבל לא איכותי, מזגני תאדירן הם בכלליות טובים אבל יש בהם בעיה שהם מוציאים אויר מדי עוצמתי וקר (אפשר לשים לב שבהרבה מקומות מחברים מדף מתחת למזגן בגלל זה) לי יש LG כמה שנים ואני מאוד נהנה מכל הבחינות
היי,
דיברת על מדף מתחת למזגן...
מי יודע היכן משיגים אחד כזה?
לא רוצה לאלתר, פשוט רוצה משהו יפה ומקצועי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה