המלצה לאמהות שבדרך- איזי טנס

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש גמ"ח בגבעת שאול ירושלים
היא גובה על המדבקות מחיר עלות (פחות מחצי ממה שקראתי פה בתחילת האשכול...)
מי שרוצה ניתן לפנות באישי

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י מ_ר_צ;1476680:
יש גמ"ח בגבעת שאול ירושלים
היא גובה על המדבקות מחיר עלות (פחות מחצי ממה שקראתי פה בתחילת האשכול...)
מי שרוצה ניתן לפנות באישי

מעונינת לשמוע
(ניסיתי באישי ואין מענה)
משהי עוד מכירה? מדבקות יותר זול

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ביד שרה 60 ש"ח למדבקות בלבד

כוכב מאיר

משתמש פעיל
נכתב ע"י סתם;1476127:
מכירים גמ"ח / השכרה בבני ברק

די דחוף :)

עזר מאוד !
מנסיון יד שרה בבני ברק כמעט תמיד המכשיר כבר בהשאלה
לקחנו מסניף ר"ג זה על ציר ז'בוטינסקי קפיצה מב"ב

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הגפן;1476146:

בכיף, אבל לא מעל גבי הפורום :)
מי שמעוניינת יכולה לשלוח לי מייל
770ariel
בג'ימייל

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י כוכב מאיר;1477623:
עזר מאוד !
מנסיון יד שרה בבני ברק כמעט תמיד המכשיר כבר בהשאלה
לקחנו מסניף ר"ג זה על ציר ז'בוטינסקי קפיצה מב"ב

תודה
200 ש"ח עירבון באשראי
60 ש"ח מדבקות

Kohen

משתמש רשום
רק תשמנה לב, שרוב הגמחי"ם שלוקחים מחיר פחות מ120 ש"ח אלו מדבקות משוחזרות מיולדת קודמת... לא הכי סימפטי..... אז כדאי לכן לברר מלכתחילה האם אלו מדבקות חדשות או לא.
התקשר לחברה עצמה וזה באמת עלות המדבקות (חדשות!) 120 ש"ח.

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י Kohen;1478125:
רק תשמנה לב, שרוב הגמחי"ם שלוקחים מחיר פחות מ120 ש"ח אלו מדבקות משוחזרות מיולדת קודמת... לא הכי סימפטי..... אז כדאי לכן לברר מלכתחילה האם אלו מדבקות חדשות או לא.
התקשר לחברה עצמה וזה באמת עלות המדבקות (חדשות!) 120 ש"ח.

גם ביד שרה???

תהילה חזקיאן

משתמש סופר מקצוען
בררתי אצל מילדת בכירה בלניאדו על המכשיר הנ"ל

וזו תשובתה:
המכשיר ידוע ומוכר.
יש לי מצגת מהחברה המשווקת של המכשיר.
בדרך כלל המכשיר מועיל לשלב ההתחלתי שבו הצירים
עדיין אינם בעוצמות גבוהות , אינם סדירים והפתיחה אינה גדולה
אך בשלב המתקדם לרוב הוא אינו מועיל ומחליטים על אפידורל
אלא אם כן ההחלטה על לידה טבעית היא מאוד נחושה בלב היולדת
והיא ממשיכה את ההתמודדות עם הצירים.
לסיכום המכשיר יעיל וטוב לנשים עם סף כאב גבוה , למעוניינות בלידה טבעית
ולשלב הראשון של הצירים.
עכ"ל

יש לי את המצגת אך אני לא מצליחה להעלות.
מי שמעוניינת שתשלח לי מייל.

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחותי מתעניינת בקנית המכשיר, האם יש למישהי מושג איפה אפשר לקנות אותו וכמה הוא עולה?

שיר76

משתמש רשום
מחיר המכשיר

אני עובדת ביד שרה,
אפשר לקנות דרכנו את המכשיר כולל האלקטרודות (מדבקות) בעלות של 275 ש"ח באשראי
עם משלוח חינם עד הבית שמגיע בין 3 ימים לשבוע או לברר בסניפים קרובים אם יש להם במלאי ואז אפשר לשלם איך שרוצים..........
הטל' של היש"ם (חנות מכירות של יד שרה ) - 026444670

1987

משתמש פעיל
סליחה על השאלה שאולי קצת מוזרה.
אם זה כזה טוב ועוזר, מדוע בתי החולים לא משתמשים עם זה?

אני יודעת שעד לפני כמה שנים היה את המכשיר להשאלה/השכרה בקבלה במענייני הישועה. הם הפסיקו להחזיק אותו כי תכלס המכשיר עוזר רק אם משתמשים איתו ממש מהצירים הראשונים ורוב היולדות מגיעות לבי"ח אחרי הזמן הזה ( חוץ מאלו עם הזירוזים או שהיו במחלקת נשים מראש וכו .. ) ולכן הם הוציאו את המכשירים כי לא היה בזה כמעט שימוש. מידיעה ברורה

מכונתכתיבה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לא. זה על בטריות.
מעניין, כנראה שיש כמה סוגים, אני השאלתי מיד שרה,בעלי לקח והיא בפירוש אמרה שזה סוג שנטען חשמלית וגם קיבלתי מטען חשמלי, ומקום להכניס את המטען. (כך שאין מקום לספק;))

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
מעניין, כנראה שיש כמה סוגים, אני השאלתי מיד שרה,בעלי לקח והיא בפירוש אמרה שזה סוג שנטען חשמלית וגם קיבלתי מטען חשמלי, ומקום להכניס את המטען. (כך שאין מקום לספק;))

זרמו המון מים בירדן מאז שהשתמשתי בזה... כנראה יש היום דברים יותר משוכללים...

שביעית

משתמש סופר מקצוען
מהנסיון שלי - זה היה מאוד מציק!!
ההרגשה היתה כאילו זה מזרז את הציר ומביא מהר את שיא הכאב {כידוע הציר מתחיל ולאט מתגבר עד לנקודת הסיוט ואז נחלש..}. כל פעם שהרגשתי שעומד להגיע עוד ציר - לחצתי ואז בבת אחת שטף אותי הכאב. זה היה איום!!!

ולגבי כאבי הגב - דווקא בלידה שהיתה בלי אפידורל - היו לי כאבי גב מטורפים לאחריה. הסבירו לי בבית החולים שזה נובע מגוף מכווץ מכאב במשך כמה שעות. השרירים נתפסים.
לעומת זאת, בלידת אפידורל יש הרפיה והגב נוטה פחות להתפס.
נקודה למחשבה....

דרך חדשה

משתמש מקצוען
לי זה עזר מאד בעיקר בשלבים הראשונים, ולצערי (או לשמחתי, עוד לא החלטתי...) כשכבר רציתי אפידורל, לא מיהרו לתת לי כי לא הייתי נראית מספיק סובלת (בעקבות הטנס שהייתי מחוברת אליו) ועד ש... כבר היה מאוחר וילדתי בלי אפידורל.
אז, המלצה לאלו שכן רוצות בהמשך אפידורל... תתנתקו מזה מספיק בזמן.
אגב, יש בבית שמש גמח במחיר סמלי ממש, אשמח למסור את המספר.

מבקשת עצה

משתמש רשום
שלום,
ניסיתי את המכשיר לפני ה... על הזרוע, כדי להתנסות כפי המלצתם,
אך לא הרגשתי כלום!:eek:
האם אכן אמורים להרגיש איזה רטט כל שהוא?
אשמח לעזרה מהמנוסות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה