המלצה לאמהות שבדרך- איזי טנס

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ממליצה בחום!!!!
השתמשתי כמעט עד הסוף זה עזר ואז עברתי לאפידורל
עוזר מאוד גם בבית

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אולפני shir;1474471:
בס"ד

לניאדו, לא שאלו, כך היה אוטומתית

כשאני ילדתי שם, ממש לא היה ככה (לפני שנה ו-9) אבל ת'אמת אני ממש לא זוכרת את הדקירה בתור סיוט...
יש כאבים גדולים מזה שמטשטשים...

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י OR_Design;1474829:
מוזר , ילדתי לפני 8 חודשים ואני לא קיבלתי שום זריקה שמטשטשת את האפידורל,
להיפך - הזריקה היתה פשוט סבל לא נורמלי בשבילי.. שלא לדבר על הכאבים שאחרי
אולי בבתי החולים הם פשוט נמנעים מלתת לכל אחד?
או שזה לא בכל בתי החולים?

איפה ילדת?

חביבה

משתמש מקצוען
חברתי השתמשה במכשיר ונהנתה מאד לאורך כל הלידה. היא אמרה שעזר לה מאוד גם אחרי הלידה לשלב של ההתכווצויות.

Kohen

משתמש רשום
מאתמול לא הייתי כאן....
המכשיר עזר לי עד הדקה ה-99.
היה מדהים. עד כדי כך שהייתי חייבת לשתף אתכן!
מי שבאה מלכתחילה בלי אפידורל זה עוזר. פסיכולוגי או פיזית, העיקר עזר!!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה כמה שמאוד נהנו ממנו
כולל חברה אחת שהאפידורל עשה לה בעיות נוראיות של כאבי גב חודשים אחרי הלידה, והיא לא חשבה שתוכל בלעדיו (אבל לא הייתה לה ברירה) - שימוש במכשיר הטנס עזר לה מאוד מאוד.

(אישית לא ניסיתי, יש לי את השיטות שלי להתמודד...)

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לא הצלחתי להבין איך המכשיר הזה עובד
ושמחה לשמוע לגבי האפידורל, למרות שהזריקה לא היתה זכורה לי כסיוט, ולא היו לי תופעות אח"כ..

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מישהי שילדה בשערי צדק ויכולה לומר אם הם משתמשים בשיטה החדשה של זריקת האפידורל,

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממליצה בחום!
בלידה האחרונה לא השתמשתי כלל באפידורל בזכות הטנס. בשבילי לא לקחת אפידורל היה בגדר חלום ששיך למלאכיות בלבד, והנה בזכות המכשיר כלל לא הייתי זקוקה לשיכוך כאב הצירים.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
סליחה על השאלה שאולי קצת מוזרה.
אם זה כזה טוב ועוזר, מדוע בתי החולים לא משתמשים עם זה?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נכתב ע"י הגפן;1476124:

הם לא כל כך מודעים לזה כמו שאני ראיתי.
בפעם הראשונה שבאתי עם זה - המיילדות שאלו אותי איך זה ואם זה עוזר וכו', ממש היה להם חדש...
לא מלמדים על זה בבית הספר לרפואה...

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Kohen;1475159:
מאתמול לא הייתי כאן....
המכשיר עזר לי עד הדקה ה-99.
היה מדהים. עד כדי כך שהייתי חייבת לשתף אתכן!
מי שבאה מלכתחילה בלי אפידורל זה עוזר. פסיכולוגי או פיזית, העיקר עזר!!

תולה תקוות:eek:
לבוא ולדעת שאסור לך לצרוך אפידורל.....
השאלה אם זה מרגיע במשך כמה שעות או שזה טוב ללידות קצרות שאז גם ככה אין הרבה זמן לסבול.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
רק תזכרו לקחת עוד סט של בטריות.
בפעם הראשונה לא לקחתי ולא הבנתי למה זה הולך ונהיה פחות ופחות חזק כשאני מעלה ומעלה את הדרגה...

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הי,
זה לא פורום נשים סגור...
לתשומת לב.

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יד שרה משאילים,
ורק צריך לקנות ערכת מדבקות.

לי אישית זה לא ממש עזר ואפילו קצת הציק.
אבל מכירה כמה שממש עזר!
כך שזה עניין שמשתנה...

בהצלחה!!

Kohen

משתמש רשום

לענ"ד הרבה יותר קל לצוות ביה"ח להתמודד עם יולדת שקטה...
בכל מקרה, ביה"ח "מאיר" מציע ליולדות בתשלום של 350 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה