המלצה לאמהות שבדרך- איזי טנס

Kohen

משתמש רשום
לאחר שימוש במכשיר איזי טנס, אני חייבת להמליץ לכולן עליו.
כאחת שרועדת מזריקות ובמיוחד מאפידורל, ניסיתי את המכשיר הזה בתחושה של לא יועיל-לא יזיק, ואני עדיין המומה מהתוצאות. מדהים.
ציטוט מהאתר שלהם: המכשיר מייצר פולסים חשמליים זעירים המשבשים את תחושת כאב צירי הלידה ומעודדים את הגוף להפריש אנדורפינים המקלים באופן טבעי את תחושת הכאב בלידה.

מדהים כמה שזה עזר. הכל טבעי בכאב מינמלי.

את המכשיר השאלתי מגמ"ח בעלות של 120 ש"ח (רק עבור המדבקות) (02-5825018)
מי שצריכה הסבר מפורט או כל שאלה, מוזמנת לפנות באישי.

בשמחות בלב קל ושמח!!

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Kohen;1474307:
לאחר שימוש במכשיר איזי טנס, אני חייבת להמליץ לכולן עליו.
כאחת שרועדת מזריקות ובמיוחד מאפידורל, ניסיתי את המכשיר הזה בתחושה של לא יועיל-לא יזיק, ואני עדיין המומה מהתוצאות. מדהים.
ציטוט מהאתר שלהם: המכשיר מייצר פולסים חשמליים זעירים המשבשים את תחושת כאב צירי הלידה ומעודדים את הגוף להפריש אנדורפינים המקלים באופן טבעי את תחושת הכאב בלידה.

מדהים כמה שזה עזר. הכל טבעי בכאב מינמלי.

את המכשיר השאלתי מגמ"ח בעלות של 120 ש"ח (רק עבור המדבקות) (02-5825018)
מי שצריכה הסבר מפורט או כל שאלה, מוזמנת לפנות באישי.

בשמחות בלב קל ושמח!!

גם אני השתמשתי בו ועזר לי מאד מאד!!!!
לקחתי מיד שרה ושילמתי עבור המדבקות בלבד.
מומלץ בחום!!

זרמי החשמל שניתן לשלוט בהם ע"י לחיצה בזמן הציר-
עוזרים מאד לכך שלא מרגישים את הכאבים.

ts4

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
קודם כל מזלטוב!

איך זה עובד? היולדת לוחצת בכל פעם שיש ציר?
יש בזה איזשהו סיכון?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קרינה?
משהו?
או הכל טוב וכשיר?
בב"ב מכירים משהו שמשכיר?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש עוד מישהי שהשתמשה ועזר לה?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אני השתמשתי, מדהים! מומלץ בחום!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השתמשתי.
אין שום סכנה בשימוש.
לי אישית זה הציק, ומהר מאוד הורדתי.
אולי כי האנדרופינים כבר היו אצלי בפעולה ולא הייתי צריכה את העזרה

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני הבנתי משיטוט קצר ברשת
שזה רק לשלב הלידה הראשוני
שאז עדיין א"א לקחת איפדורל
ומשלב לידה מתקדם זה כבר לא עוזר
אז מה עשינו? יזה יכול מפ. 7,8 ועד אחרי הכל?

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סתם;1474376:
אני הבנתי משיטוט קצר ברשת
שזה רק לשלב הלידה הראשוני
שאז עדיין א"א לקחת איפדורל
ומשלב לידה מתקדם זה כבר לא עוזר
אז מה עשינו? יזה יכול מפ. 7,8 ועד אחרי הכל?
העתקתי מאחד האתרים:
למי המכשיר מתאים?
מכשיר האיזי טנס ללידה מתאים לנשים הרות (מתום שבוע 37 להריון) המעוניינות ללדת עם או בלי אפידורל.

• לנשים המתכננות ללדת בעזרת אפידורל (עד קבלת האפידורל) :האיזי טנס ללידה מקל על הכאבים מתחילת הלידה, כך שגם אישה שרוצה אפידורל תוכל ליהנות מהקלה על כאבים מתחילת צירי הלידה ועד השלב שבו היא תוכל לקבל אפידורל (פרק הזמן הממוצע בלידה ראשונה עד להגעה לשלב בו ניתן לקבל אפידורל הינו כ- 8 שעות).
  • לנשים המעוניינות בלידה טבעית תוכלנה להשתמש באיזי טנס ללידה לאורך כל הלידה ולהקל על כאבי צירי הלידה עד גמר הלידה.
  • לנשים המנועות מלקבל אפידורל:(בעיות קרישת דם, בעיות גב מסוימות ועוד) תוכלנה להשתמש באיזי טנס ללידה לאורך כל הלידה ולהקל על הכאבים עד גמר הלידה.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כמה עולה לרכוש את המכשיר?

אולפני shir

משתמש רשום
בס"ד

השתמשתי בו לפני שבועיים...
לי אישית זה עצר, ממש עצר והרחיק התקדמות למרות שבזמן ציר זה עזר אבל התכווצתי כולי מהחוזק של הרטט בגב, מה שכנראה גרם לתהליך להיות איטי מאוד
קחו בחשבון, זה יכול לעזור מאוד ויכול להציק מאוד תלוי כל אחת...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אולפני שיר, מזל טוב :)

tamar

משתמש מקצוען
אגב, לפוחדות מזריקת האפידורל, יש התקדמות גם בנושא של האפידורל
כיום יש זריקה קטנה ולא מורגשת המקדימה את האפידורל וגורמת שאת הזריקה של האפידורל עצמו לא מרגישים בכלל.
זו הייתה הפתעה ממש משמחת עבורי בלידה האחרונה...

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י tamar;1474447:
כיום יש זריקה קטנה ולא מורגשת המקדימה את האפידורל וגורמת שאת הזריקה של האפידורל עצמו לא מרגישים בכלל.

באיזה בית חולים?
ומה אני אמורה לבקש?

אולפני shir

משתמש רשום
נכתב ע"י tamar;1474447:

גם אני הופתעתי, הכאבי גב שליוו אותי אחרי כל לידה- לא הגיעו הפעם בכלל
מה גם שמיקום הזריקה השתנה למקום הרבה יותר סביל ונח

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tamar;1474447:

מסכימה בהחלט.
קיבלתי 3 פעמים אפידורל (בביקור חולים) ולטעמי זה קל יותר מזריקה של רופא שיניים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה