חומרה המחשב התחיל לשגע אותי עם השמע, מישהו יכול לעזור?

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי מחשב וינדוס 11, נייד, הרמקולים תמיד עבדו רגיל, עכשיו פתאום נהיה שאני מפעיל סרטון או שיר או כל דבר שדורש שמע, הוא מתחיל ואז פתאום מושתק, ובבדיקה בהגדרות אני רואה שפתאום נוצר סמל של כביכול כמה ערוצים או משהו כזה (מסומן בתמונה מצורפת 1) ובפנים הוא מביא לי לבחור בין כמה רמקולים כביכול (תמונה 2) וכאילו מראה שכל אפליקציה רמקול אחר או משהו כזה (תמונה 3).
אם אני מחליף השמע חוזר לכמה שניות ואז שוב קופץ לשני וחוזר חלילה.
מישהו יודע איך מסדרים את זה? זה באג? וירוס? משהו בהגדרות?.
יש לציין שבאוזניות/רמקול בלוטוס אין שום בעייה
אשמח לתשובה מהירה זה משגע אותי ממש.

:
בעייה שמע 2 .png
בעייה שמע 1.png
בעייה שמע 3.png

בני2

משתמש מקצוען
תכנס למנהל ההתקנים ותמחק את כל התקני השמע. תעשה הפעלה מחדש הוא אמור להתקין אוטומטית מחדש בתקווה שזה מה שיפתור תבעיה.

paoawaear

משתמש פעיל
יש לי מחשב וינדוס 11, נייד, הרמקולים תמיד עבדו רגיל, עכשיו פתאום נהיה שאני מפעיל סרטון או שיר או כל דבר שדורש שמע, הוא מתחיל ואז פתאום מושתק, ובבדיקה בהגדרות אני רואה שפתאום נוצר סמל של כביכול כמה ערוצים או משהו כזה (מסומן בתמונה מצורפת 1) ובפנים הוא מביא לי לבחור בין כמה רמקולים כביכול (תמונה 2) וכאילו מראה שכל אפליקציה רמקול אחר או משהו כזה (תמונה 3).
אם אני מחליף השמע חוזר לכמה שניות ואז שוב קופץ לשני וחוזר חלילה.
מישהו יודע איך מסדרים את זה? זה באג? וירוס? משהו בהגדרות?.
יש לציין שבאוזניות/רמקול בלוטוס אין שום בעייה
אשמח לתשובה מהירה זה משגע אותי ממש.

:צפה בקובץ המצורף 1483863צפה בקובץ המצורף 1483862צפה בקובץ המצורף 1483864
גם לי זה ככה ואין לי שום בעיה בשמע

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תכנס למנהל ההתקנים ותמחק את כל התקני השמע. תעשה הפעלה מחדש הוא אמור להתקין אוטומטית מחדש בתקווה שזה מה שיפתור תבעיה.
עשיתי את זה ובינתיים הבעייה נפתרה.
הסרתי מנהל התקן שמע של הרמקולים והפעלתי מחדש, לתשומת לב @מאזדה .
תודה רבה לכולם

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@השארפער @בני2 - אם אני מבינה נכון אני צריכה לבחור את כל ההתקנים פה וללחוץ על "הסר התקנת התקן"?
צפה בקובץ המצורף 1483933
@מאזדה , בניגוד למה שכתב @בני2 אני לא הסרתי את כולם אחד אחד, כל מיני חיבורים של אוזניות ובלוטוס וכאלו לא הסרתי, אלא רק את מה שאני יודע שהוא של הרמקולים הפנימיים, והועיל לי ג"כ.
בהצלחה

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
@השארפער זה בעקבות עדכון וינדוס.
שם הם מאפרים בעצם לקבוע הגדרות שמע לכל תוכנה בנפרד.
כלומר: לקבע שכרום יהי' על 80 ברמקול, ופריימר בכלל יהי' על אוזניות.
בקיצור: עדכון חשוב ושימושי.
אממה, יש הרבה שמתלונים.
לא ברור האם זה באג בעדכון שעדיין לא פועל טוב,
או שפשוט השינוי שאתם משנים בהגדרה זה לתוכנה שאתם לא משתמשים בה כעת (לדוג' סרטים וטלויזי') - מה שבעצם גורם שכשחוזרים לתוכנה שפתוחה לכם (לדוג' כרום) - זה מייד חוזר להגדרה הקודמת.

מאזדה

משתמש פעיל
@מאזדה , בניגוד למה שכתב @בני2 אני לא הסרתי את כולם אחד אחד, כל מיני חיבורים של אוזניות ובלוטוס וכאלו לא הסרתי, אלא רק את מה שאני יודע שהוא של הרמקולים הפנימיים, והועיל לי ג"כ.
בהצלחה
אחרי שהבעיה חזרה לי ולא רציתי לאתחל שוב את המחשב.
ניסיתי להפוך את אחד ההתקנים של אוזניות ללא זמין וזה הספיק.
לא היה צריך לאתחל מחדש.

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@השארפער זה בעקבות עדכון וינדוס.
שם הם מאפרים בעצם לקבוע הגדרות שמע לכל תוכנה בנפרד.
כלומר: לקבע שכרום יהי' על 80 ברמקול, ופריימר בכלל יהי' על אוזניות.
בקיצור: עדכון חשוב ושימושי.
אממה, יש הרבה שמתלונים.
לא ברור האם זה באג בעדכון שעדיין לא פועל טוב,
או שפשוט השינוי שאתם משנים בהגדרה זה לתוכנה שאתם לא משתמשים בה כעת (לדוג' סרטים וטלויזי') - מה שבעצם גורם שכשחוזרים לתוכנה שפתוחה לכם (לדוג' כרום) - זה מייד חוזר להגדרה הקודמת.
למה זה כ"כ חשוב ושימושי?
במיוחד אם זה יכול להתבלבל ולעשות פתאום הפוך, הרי הרבה יותר גרוע לי שמשהו שאני רוצה שיהיה באוזניות פתאום יצווח בקול...
ולמה אם כן זה גורם שהכל עובד לשנייה ונכבה?

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
שימושי - אפשר לעשות הכל על שקט, חוץ ממשהו מסויים שיתריע.
אפשר לעשות שמישהו מקשיב שיר באוזניות, בזמן שאני עובד על המחשב רגיל בלי לשמוע את האודיו פלייר.
אפשר לעשות שהתוכנה על יחסית שקט, ורק ההתרעות של כרום יהיו על גבוה, וכו' וכו'.

גיטי א.

משתמש מקצוען
גם לי קרה עכשיו בעיה עם השמע במחשב דל
כותב שלא מוצא התקן שמע ועל הסימון של הרמקול בצד שמאל למטה יש איקס אדום
יעזור לי להסיר התקנה של כל ההתקני שמע במנהל ההתקנים ואז להפעיל את המחשב מחדש?
מפחדת לעשות נזק
@בני2

בני2

משתמש מקצוען
גם לי קרה עכשיו בעיה עם השמע במחשב דל
כותב שלא מוצא התקן שמע ועל הסימון של הרמקול בצד שמאל למטה יש איקס אדום
יעזור לי להסיר התקנה של כל ההתקני שמע במנהל ההתקנים ואז להפעיל את המחשב מחדש?
מפחדת לעשות נזק
@בני2
את יכולה להתחיל מלבדוק שהרמקולים מחוברים למחשב. להמשיך בהפעלה מחדש. אם לא עוזר אפשר גם לנסות למחוק את ההתקנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה