הם ימשיכו לשים עלינו פס, לא לדאוג!

קדיתא

משתמש פעיל
נכתב ע"י רובייט;n5038807:
ליהודים שעלו לא היה מקום לשבת, אז הם נאלצו לעמוד!!
תארו לכם כזה מצב מגוחך, כל הערבים יושבים להם בחצי אוטובוס, בעוד היהודים נאלצים לעמוד.
למה מחכים?! שחס ושלום יקרה משהו?
רק שהם יראו דם הם יתחילו לתקן תקנות בנושא?!

מדובר בשוהים חוקיים, למה שלא יעלו לאוטובוסים?! הם לא שלמו על הנסיעה?! איזה 'תקנות' יש לתקן בנושא?!

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני משתמשת הרבה ואפילו הרבה מאד בתחבורה הציבורית
ואני רוצה להעיר את תשומת לבכם לתופעה הזויה!!!!!!
אנשים בטוחים שאבא שלהם הנהג באוטובוס
עולים עם כל האוכל של שבת שלמה ל50 נפשות ובסביבות ה500 עגלות.
אופנים, בימבות, ועוד אלפי מזוודות
פותחים ארוחות משפפפפפפפפפפפחתיות באוטובוס .
מי כעמך ישראל אבל מה עם חילול ה' ומה עם גזל זמן של כל יושבי האוטובוס עד שמעמיסים ומפרקים את כל הסחורה הזאת,,,,,,,
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

קדיתא

משתמש פעיל
נסעתי היום מבני ברק לעיר אחרת באוטובוס. מה אומר ומה אדבר. בוקה מבוקה ומבולקה. אנשים נשים וטף, עוללים ועוברים, משאות ומסעות, קיא ותמרות עשן. נהגים חבולים ונוסעים מרוטים. צעקות וקללות ו'חילול השם' ו'קידוש השם' ובריכות של זיעה.
הוא לא עצר בתחנה הוא לא יצא בזמן זה כל יום ככה עד שליצמן לא יסע באוטובוס שום דבר לא יקרה הלו עכשיו רק יצאנו אז אני מקווה שלא תתחילו לפני שנגיע יש לי כבר עשר בעמידה שלא תעיז לגעת לי בדלת אני לא זז מפה עד שמגיע עוד אוטובוס זה כל יום ככה תדבר עם הפקח אין עם מי לדבר תן לי את הפרטים שלך שעה אני מחכה פה איזה שעה שעתיים אל תדבר אליי ככה גיברת שלא שילמה שתבוא לשלם אתה לא מתבייש לעכב את כולם מה אנחנו בני ערובה שלך מה הנהג אשם אפשר תא מטען תכניס בצד השני נהג דלת אחורית אתם חברה מטומטמת אמרתי לך ללכת לשירותים לפני שיצאנו עכשיו תתאפק מצטערת לא זזה לאחורִי המזגן הזה לא מוציא קור נהג אפשר להגביר מזגן מ'זתומרת אין הלוך ושוב כן אנחנו רק בעזרא את לא מבינה איזה סיוט מה אכפת להם העיקר שמשלמים צריך פעם אחת לא לשלם נהג סע לא לימדו אותך על חילול השם ליטאי גאוותן פרענק מחומם יוווו איזה פקק גם אני רוצה צי'טוס הנה הגשר שנפל מה פתאום זה לא זה זה כן זה איפה הרב-קו של יענקי? איפה שהמוצץ של יפי.

אף אחד לא עומד בעומס. אף אחד גם לא מוכן להודות בכך.
החברות לא עומדות בעומס הנוסעים והתחבורה, ולא מצליחות לספק תחבורה בשעות היעודות. הן לא מוכנות להודות בכך.
המשפחות המסכנות לא עומדות בעומס החום, כורעות תחת הטישויים והמגבונים והטיטולים והתפוחים החתוכים לרבעים, קורסות מרוב דקדוקי עניות, ולא מוכנות להודות בכך שאי אפשר גם וגם.
אי אפשר לחיות חיי צמצום וגם לצאת בכל יום לאטרקציה אחרת ולמפגשי בנידודים. אי אפשר לצאת עם שבעה ילדים בצהרי היום באמצע אוגוסט של גוש דן, עם עגלה וטיולון ושלוש מזוודות וארבעה תיקים ושני גלגלים שבורים ולצפות שהכל יתנהל על מי מנוחות. זה הכל חבילה אחת. חבילה אחת גדולה שלא נכנסת בתא העליון באוטובוס, וכשמתעקשים לדחוף אותה היא נופלת שוב ושוב בכל עיקול. בום. "סליחה של מי השקית הזאת?".

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י קדיתא;n5039288:
נסעתי היום מבני ברק לעיר אחרת באוטובוס. מה אומר ומה אדבר. בוקה מבוקה ומבולקה. אנשים נשים וטף, עוללים ועוברים, משאות ומסעות, קיא ותמרות עשן. נהגים חבולים ונוסעים מרוטים. צעקות וקללות ו'חילול השם' ו'קידוש השם' ובריכות של זיעה.
הוא לא עצר בתחנה הוא לא יצא בזמן זה כל יום ככה עד שליצמן לא יסע באוטובוס שום דבר לא יקרה הלו עכשיו רק יצאנו אז אני מקווה שלא תתחילו לפי שנגיע יש לי כבר עשר בעמידה שלא תעיז לגעת לי בדלת אני לא זז מפה עד שמגיע עוד אוטובוס זה כל יום ככה תדבר עם הפקח אין עם מי לדבר תן לי את הפרטים שלך שעה אני מחכה פה איזה שעה שעתיים אל תדבר אליי ככה גיברת שלא שילמה שתבוא לשלם אתה לא מתבייש לעכב את כולם מה אנחנו בני ערובה שלך מה הנהג אשם אפשר תא מטען תכניס בצד השני נהג דלת אחורית אתם חברה מטומטמת אמרתי לך ללכת לשירותים לפני שיצאנו עכשיו תתאפק מצטערת לא זזה לאחורִי המזגן הזה לא מוציא קור נהג אפשר להגביר מזגן מ'זתומרת אין הלוך ושוב כן אנחנו רק בעזרא את לא מבינה איזה סיוט מה אכפת להם העיקר שמשלמים צריך פעם אחת לא לשלם נהג סע לא לימדו אותך על חילול השם ליטאי גאוותן פרענק מחומם יוווו איזה פקק גם אני רוצה צי'טוס הנה הגשר שנפל מה פתאום זה לא זה זה כן זה איפה הרב-קו של יענקי? איפה שהמוצץ של יפי].

החברות לא עומדות בעומס הנוסעים והתחבורה, ולא מצליחות לספק תחבורה בשעות היעודות. הן לא מוכנות להודות בכך.
המשפחות המסכנות לא עומדות בעומס החום, כורעות תחת הטישויים והמגבונים והטיטולים והתפוחים החתוכים לרבעים, קורסות מרוב דקדוקי עניות, ולא מוכנות להודות בכך שאי אפשר גם וגם.
אי אפשר לחיות חיי צמצום וגם לצאת בכל יום לאטרקציה אחרת ולמפגשי בנידודים. אי אפשר לצאת עם שבעה ילדים בצהרי היום באמצע אוגוסט של גוש דן, עם עגלה וטיולון ושלוש מזוודות וארבעה תיקים ושני גלגלים שבורים ולצפות שהכל יתנהל על מי מנוחות. זאת הכל חבילה אחת. חבילה אחת גדולה שלא נכנסת בתא העליון באוטובוס, וכשמתעקשים לדחוף אותה היא נופלת שוב ושוב בכל עיקול. בום. "סליחה של מי השקית הזאת?".

"סליחה של מי השקית הזאת" שבר אותי. חחח

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י קדיתא;n5039288:
הוא לא עצר בתחנה הוא לא יצא בזמן זה כל יום ככה עד שליצמן לא יסע באוטובוס שום דבר לא יקרה הלו עכשיו רק יצאנו אז אני מקווה שלא תתחילו לפי שנגיע יש לי כבר עשר בעמידה שלא תעיז לגעת לי בדלת אני לא זז מפה עד שמגיע עוד אוטובוס זה כל יום ככה תדבר עם הפקח אין עם מי לדבר תן לי את הפרטים שלך שעה אני מחכה פה איזה שעה שעתיים אל תדבר אליי ככה גיברת שלא שילמה שתבוא לשלם אתה לא מתבייש לעכב את כולם מה אנחנו בני ערובה שלך מה הנהג אשם אפשר תא מטען תכניס בצד השני נהג דלת אחורית אתם חברה מטומטמת אמרתי לך ללכת לשירותים לפני שיצאנו עכשיו תתאפק מצטערת לא זזה לאחורִי המזגן הזה לא מוציא קור נהג אפשר להגביר מזגן מ'זתומרת אין הלוך ושוב כן אנחנו רק בעזרא את לא מבינה איזה סיוט מה אכפת להם העיקר שמשלמים צריך פעם אחת לא לשלם נהג סע לא לימדו אותך על חילול השם ליטאי גאוותן פרענק מחומם יוווו איזה פקק גם אני רוצה צי'טוס הנה הגשר שנפל מה פתאום זה לא זה זה כן זה איפה הרב-קו של יענקי? איפה שהמוצץ של יפי].

אי אפשר לחיות חיי צמצום וגם לצאת בכל יום לאטרקציה אחרת ולמפגשי בנידודים. אי אפשר לצאת עם שבעה ילדים בצהרי היום באמצע אוגוסט של גוש דן, עם עגלה וטיולון ושלוש מזוודות וארבעה תיקים ושני גלגלים שבורים ולצפות שהכל יתנהל על מי מנוחות. זאת הכל חבילה אחת. חבילה אחת גדולה שלא נכנסת בתא העליון באוטובוס, וכשמתעקשים לדחוף אותה היא נופלת שוב ושוב בכל עיקול. בום. "סליחה של מי השקית הזאת?".

ואני נסעתי אתמול בקווים הפנימיים 61 ו62 בירושלים. נשמע אותו דבר.
רק במקום הגשר שקרס, גשר המיתרים :)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י קדיתא;n5039085:
מדובר בשוהים חוקיים, למה שלא יעלו לאוטובוסים?! הם לא שלמו על הנסיעה?! איזה 'תקנות' יש לתקן בנושא?!

אולי כמו באמריקה של פעם, קרונות נפרדים לכושים ולבנים...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י קדיתא;n5039288:

כל מילה פנינה. תודה.

לגבי החבילה - ונופל ממנה לבן ומתנפץ על רצפת האוטובוס. (אמיתי).

הגיע הזמן שאנשים יקלטו שיש מחיר לזה שהם מביאים לעולם הרבה ילדים.
והמחיר הזה הוא, בהחלט, לוותר על אי אלו בילויים. גם אם זה רק 'טיול בשביל הילדים' ו'מפגש כדי שהם יהנו'.

ולפני שיבואו כאן הנודניקים הקבועים לקונן על 'ארס הזלזול בעידוד הילודה שחדר אלינו משולי המחנה', אבהיר שלהפך.
דווקא משום שברור לי כמה גדולים היוקר והחשיבות של כל נשמה בישראל, אני מבינה שלמען הילדות שהבאתי לעולם, עליי לוותר לפעמים.
לוותר על שמחות, על מפגשים, על טיולים ונסיעות. זה מחיר זול כל כך, מול שוויה של פעוטה יפהפיה אחת שנוספה למשפחה. לא?

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רותי קפלר;n5039651:
כל מילה פנינה. תודה.

לגבי החבילה - ונופל ממנה לבן ומתנפץ על רצפת האוטובוס. (אמיתי).

והמחיר הזה הוא, בהחלט, לוותר על אי אלו בילויים. גם אם זה רק 'טיול בשביל הילדים' ו'מפגש כדי שהם יהנו'.

ולפני שיבואו כאן הנודניקים הקבועים לקונן על 'ארס הזלזול בעידוד הילודה שחדר אלינו משולי המחנה', אבהיר שלהפך.
דווקא משום שברור לי כמה גדולים היוקר והחשיבות של כל נשמה בישראל, אני מבינה שלמען הילדות שהבאתי לעולם, עליי לוותר לפעמים.
לוותר על שמחות, על מפגשים, על טיולים ונסיעות. זה מחיר זול כל כך, מול שוויה של פעוטה יפהפיה אחת שנוספה למשפחה. לא?

ועכשיו לנושא הרותח הבא-
חוצפה שמשפחות עם ילדים מעזות ליסוע באוטובוס לצרכים שאינם פיקוח נפש!! צריך להתחשב בשאר הנוסעים התמימים שבסה"כ שילמו על הנסיעה ומגיע להן נסיעה שקטה ורגועה!
רוב רובם של ההורים השפויים היו מוותרים על כל רשימת החוויות שהזכרת ויותר מכך, ורובם עושים את זה רק כי זה כורח המציאות. כן, ילדים בגילאים מסויימים חייבים לצאת לטיולים ומפגשים ולו כדי לא להיות המסכנים של הכיתה כשכל חברהם יעבירו חוויות מהחופש, והם יספרו שנשארו בבית ועשו יום אפיה עם אמא " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה"... (ואישית, הילדים שלי עדיין בגילאים שגינה במרחק 15 דקות מהבית מספקת אותם ב"ה, אבל זה לא כך בכל גיל).
ודווקא בגלל שגם ילדים בוגרים הם יקרים וחשובים ולא רק הפעוטות שנוספו למשפחה, יש לספק להם את הצורך הזה, גם במחיר יום מתסכל ומייאש להורים.
הייתי אומרת שאנשים ילמדו לשלם את המחיר, והמחיר הוא שכירת רכב שמותאם למשפחה. אבל טיולים הם צורך בסיסי שלא תמיד אפשר לוותר עליו.

מה כן? לחנך את הילדים שהאוטובוס הוא לא שלהם, וגם לא הפארק. ובכל מקום ציבורי יש צורך להתחשב בסביבה. לא לדחוף, לא לצעוק ולא לשיר בקולי קולות ב1 בלילה (אמיתי...)

יואו איזו חצופה אני... יאללה עגבניות!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מקופלת;n5039687:
ועכשיו לנושא הרותח הבא-
חוצפה שמשפחות עם ילדים מעזות ליסוע באוטובוס לצרכים שאינם פיקוח נפש!! צריך להתחשב בשאר הנוסעים התמימים שבסה"כ שילמו על הנסיעה ומגיע להן נסיעה שקטה ורגועה!
רוב רובם של ההורים השפויים היו מוותרים על כל רשימת החוויות שהזכרת ויותר מכך, ורובם עושים את זה רק כי זה כורח המציאות. כן, ילדים בגילאים מסויימים חייבים לצאת לטיולים ומפגשים ולו כדי לא להיות המסכנים של הכיתה כשכל חברהם יעבירו חוויות מהחופש, והם יספרו שנשארו בבית ועשו יום אפיה עם אמא " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה"... (ואישית, הילדים שלי עדיין בגילאים שגינה במרחק 15 דקות מהבית מספקת אותם ב"ה, אבל זה לא כך בכל גיל).
ודווקא בגלל שגם ילדים בוגרים הם יקרים וחשובים ולא רק הפעוטות שנוספו למשפחה, יש לספק להם את הצורך הזה, גם במחיר יום מתסכל ומייאש להורים.
הייתי אומרת שאנשים ילמדו לשלם את המחיר, והמחיר הוא שכירת רכב שמותאם למשפחה. אבל טיולים הם צורך בסיסי שלא תמיד אפשר לוותר עליו.

מה כן? לחנך את הילדים שהאוטובוס הוא לא שלהם, וגם לא הפארק. ובכל מקום ציבורי יש צורך להתחשב בסביבה. לא לדחוף, לא לצעוק ולא לשיר בקולי קולות ב1 בלילה (אמיתי...)

לא עגבניות אלא שוקולד מקופלת...
לקינוח טעים!!!!!!!;);)

נתין

משתמש פעיל
אז מה אנחנו כן עושים באוטובוס?
  • תופסים תריסר מקומות בתחנה ראשונה (חמותי עולה ביציאה מהעיר).
  • אוכלים ארוחה דשנה ושומנית בריח טונה שום ופריכיות אורז (אנחנו אוכלים כולם נהנים).
  • מנהלים שיחות נפש קולניות (הצעתי לצולעבסקי הצולע את הבת העיוורת של סגינהורא).
  • משאירים אחרינו עקבות וסימני דרך (חול ים, אריזות ממתקים, וכמובן מסטיק תחת הידית).
נסיעה טובה

יוסי לוי

משתמש צעיר
לעת עתה הפתרון היחיד הוא תביעות, תביעות ושוב תביעות.

תראו את המצורף כדוגמה.

קבצים מצורפים

• 12142-01-17.pdf
    1.2 MB · צפיות: 21

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מקופלת;n5039687:

צודקת בכל מילה!!!
ומותר להצטופף קצת באוטובוס גם אם שילמתם מחיר מלא,
לא יקרה כלום אם ישבו 3 ילדים בני 5 על 2 מושבים.
אה! ולחנך קודם את ההורים שהאוטובוס הוא לא שלהם...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לבן משפחתי קרה מקרה דומה באוטובוס קו 984 בתחנה בעפולה לכיון בני ברק
ותבעו על כך
וקיבלו פיצוי גדול של כמה אלפי שקלים!!!!!

רק תביעות!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יוסי לוי

משתמש צעיר
אחד הדברים שנציגי הציבור עשו היה לבטל את חובת התשלום לעגלה פתוחה. מאז הצפיפות באוטובוסים גברה פלאים, מה שלמעשה בראיה כלל ציבורית, גרם לנזק הרבה יותר מתועלת.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נתין;n5039736:
  • תופסים תריסר מקומות בתחנה ראשונה (חמותי עולה ביציאה מהעיר).

• הולכים לתחנות הראשונות
    אין ברירה

נכתב ע"י נתין;n5039736:
    • אוכלים ארוחה דשנה ושומנית בריח טונה שום ופריכיות אורז (אנחנו אוכלים כולם נהנים).
      /QUOTE]

כל ילד מקבל עם עליתו לאוטובוס שקית ביגלאך ותו לא- לכל הדרך!!!!

נכתב ע"י נתין;n5039736:
      • מנהלים שיחות נפש קולניות (הצעתי לצולעבסקי הצולע את הבת העיוורת של סגינהורא).

• שיחות שקטות ורגועות
        או שינה נעימה!!!
        חבל שאין מצב טיסה {באוטובוס} היה חוסך המון בעיות!!!!!

נכתב ע"י נתין;n5039736:
        • משאירים אחרינו עקבות וסימני דרך (חול ים, אריזות ממתקים, וכמובן מסטיק תחת הידית).
        נסיעה טובה

חס ושלום
        אסור ללכך את ארץ ישראל....

נכתב ע"י נתין;n5039736:

• [
        נסיעה טובה

:):):):p

קדיתא

משתמש פעיל
נכתב ע"י יוסי לוי;n5039743:

תראו את המצורף כדוגמה.

שרק לא יעלה על אוטובוס בעמנואל השופט הערבי הזה. תארו לכם מצב מגוחך כזה. הערבי הזה יושב ואני צריך לעמוד. למה מחכים? שיהיה דם?!

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעניין אותי אם יש לנו סיכוי לקבל משהו...
סיפור טרי משבוע שעבר, חיכינו כמה משפחות עם המון ילדים קטנים בתחנה מרכזית בכרמיאל לקו 361 של נתיב אקספרס לכוון צפת,
המתנו במשך יותר משעה וחצי!!!!!, לאוטובוס שהיה אמור להגיע תוך 10 דקות, כל כמה דקות השתנה זמן ההגעה הצפוי ולדעתי האוטובוסים עקפו על התחנה, התדירות של הקו היא כל חצי שעה, למעשה הגיע אוטובוס מפוצצצץ, אנחנו עלינו אחרונים עד שהצלחנו להדחף עם כל הילדים, הנהג כמעט סגר באמצע שעלינו, נדחפנו כמו...ואז הנהג הודיע שהוא לא יכול לנסוע, ערביה נחמדה שהיתה באוטובוס אמרה שהיא יורדת, פילסנו לה דרך, שתרד, למה לא? תכלס גילינו שהיא פשוט מארגנת יחד עם הנהג בלאגן, הם הזמינו משטרה, הגיע שוטר אחרי 20 דקות ואמר שכל מי שלא שילם -שירד מהאוטובוס, שזה עבירה פלילית, אמרנו לו שהנהג לא הסכים לקחת תשלום,-אז התשובה היתה שאסור יותר מעשר בעמידה וזה חוק(זה היה התכסיס שלו-כדי שנהיה חיבים לרדת), לא עזרו כל תחנונינו , היינו מותשים פיזית ונפשית, ירדנו על כל ילדינו ומיטלטלינו בבושת פנים, מיד אמנם הגיע אוטובוס ואסף אותנו, אבל זה היה פשוט הזוי, דרך של חצי שעה הפכה לסיוט של 3 וחצי שעות!!!
מה עושים עם זה?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י רותי קפלר;n5039651:

איזה לשון זה "הגיע הזמן שאנשים יקלטו שיש מחיר לזה שהם מביאים לעולם הרבה ילדים."
תפסיקו להיות נחיתיים מותר להשתמש באוטובוס עם משפחה "ברוכת ילדים" ואין צורך להתנצל בפני אף אחד לא גנבנו כלום וזה גם אפשרי מנסיון כמובן שאוטובוס ציבורי זה לא טיול כיתתי ולא צועקים ולא מרעישים ולא אוכלים בו (למעט ממתקים בצורה הסטטית ) ומתנהגים בדרך ארץ ואם זה כורח המציאות אז עושים מצווה ומצטופפים ונותנים לעוד אנשים לשבת כמובן שתמיד עדיף אם אפשר להגיע לתחנה הראשונה כן מה קרה למה אתם חושבים שאנחנו לא זכאים לתחבורה ציבורית אנחנו ככל אחד זכאים גם זכאים
ולתגובת "מקופלת" ציטוט:
צריך להתחשב בשאר הנוסעים התמימים שבסה"כ שילמו על הנסיעה ומגיע להן נסיעה שקטה ורגועה!
גם אנחנו נוסעים תמימים שבסה"כ שילמנו על הנסיעה ומגיע לנו נסיעה שקטה ורגועה! די לנחיתות !!!
ציטוט:
והם יספרו שנשארו בבית ועשו יום אפיה עם אמא " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה"
אני חושב שזה לא חינוכי לומר לילדים על כל דבר שהם מפסידים " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה" וד"ל
אם כזו רמה של נחיתות וכאלה תובנות לא פלא ש(אנחנו חושבים שה)חילונים מסתכלים עלינו בעין עקומה

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יהודי קטן;n5039838:
צריך להתחשב בשאר הנוסעים התמימים שבסה"כ שילמו על הנסיעה ומגיע להן נסיעה שקטה ורגועה!
גם אנחנו נוסעים תמימים שבסה"כ שילמנו על הנסיעה ומגיע לנו נסיעה שקטה ורגועה! די לנחיתות !!!
ציטוט:
והם יספרו שנשארו בבית ועשו יום אפיה עם אמא " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה"
אני חושב שזה לא חינוכי לומר לילדים על כל דבר שהם מפסידים " כי יש לנו הרבה ילדים ב"ה" וד"ל
אם כזו רמה של נחיתות וכאלה תובנות לא פלא ש(אנחנו חושבים שה)חילונים מסתכלים עלינו בעין עקומה

:)
מומלץ לקרא שוב את תגובת מקופלת כדי להבין את כוונתה ואת ההקשר שבו נאמרו הדברים... :)

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יוסי לוי;n5039743:

תראו את המצורף כדוגמה.

תודה רבה
חשוב ומחכים
אם ברצוני לתבוע גם כן
איך עושים זאת
וכמה זה עולה?
(כתבו כאן פעם 50 ש"ח אבל כאן השופט פסק 750 ש"ח הוצאות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה