חיסכון לכל ילד הכל על חיסכון לכל ילד, האם כדאי להוסיף 50 ש"ח לכל ילד? ועוד...

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
(-באופן עקרוני-דבר שעולה מאוד בלי השוואה לדברים דומים-יכול לתקן ולרדת מעט בהמשך,
לא כך?)
הוא כלל לא דומה למסלולי ההלכה האחרים, למרות השם הזהה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
כמובן!
לכן ניסיתי להשוות אותו למור חיסכון סיכון מוגבר-והוא עדיין עובר אותו בלי השוואה...
(אולי זה מושפע מעליית הדולר?)
זה גם שונה משמעותית ממור.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
לכן ניסיתי להשוות אותו למור חיסכון סיכון מוגבר-והוא עדיין עובר אותו בלי השוואה...
זה משקיע בהשקעה פאסיבית.
במחקרים רבים עלה שקרן פאסיבית הניבה יותר מקרן אקטיבית.

הבט

משתמש פעיל
מתסכל שאנחנו שבויים אצל אינפינטי בלי מתחרים
השירות שלהם פשוט זוועה
הם כאילו עושים לך טובה שהכסף אצלם

הייתי בטוח שכספי ילדיי שם כבר מלפני שנה
ועדיין לא נכנסתי לאזור האישי גם בגלל השירות הזוועתי
פשוט לא הצלחתי להיכנס ולעשות את האימות הראשוני ולא הצלחתי לקבל עזרה עד היום

בימים האחרונים התעקשתי שאני חייב להיכנס בר לאזור האישי לראות מה קורה
כתבתי להם מייל חריף וב"ה הם הכניסו אותי לאזור האישי

אני נכנס לאזור האישי ואני פשוט בהלם היתרה של הילדים: 0.00 ש"ח

מתברר שטעיתי במילוי הטופס ובמקום לכתוב שהקופה שממנה אני רוצה לעבור היא מנורה מילאתי הראל
וביטו"ל לא אישר את העברה
ובמקום לטרוח ולעדכן אותי שיש בעיה
הם פשוט פתחו את החשבונות לילדים והיתרה 0.00 ש"....

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

הבט

משתמש פעיל
אני מאוכזב משירות הלקוחות של כל בתי ההשקעות.
באמת?
מדוע??
אתה לא חושב שאינפיניטי גרועים בהרבה מאחרים??
וגם האתר שלהם מיושן והרבה ופחות נוח מהחברות האחרות

סתם כך אני לא מבין איך בתי השקעות יכולים להרשות לעצמם לזלזל בלקוחות שהם כל כך צריכים

נ.ב עם כל האכזבה שלי משירות של אינפיניטי ברור שאני ישים שם את החיסכון לכל ילד של ילדיי משום שהתשואות בעז"ה של המסלול שיש רק להם יותר חשובים לי מהשירות

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
באמת?
מדוע??
אתה לא חושב שאינפיניטי גרועים בהרבה מאחרים??
וגם האתר שלהם מיושן והרבה ופחות נוח מהחברות האחרות

סתם כך אני לא מבין איך בתי השקעות יכולים להרשות לעצמם לזלזל בלקוחות שהם כל כך צריכים

נ.ב עם כל האכזבה שלי משירות של אינפיניטי ברור שאני ישים שם את החיסכון לכל ילד של ילדיי משום שהתשואות בעז"ה של המסלול שיש רק להם יותר חשובים לי מהשירות
לא יצא לי ברור מה מותר לכתוב.
אז אני מעדיף לא להתבטא על שירות לקוחות כזה או אחר.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סליחה על העמרצות.
נולד לי ילד לא מזמן, והכנסתי אותו למסלול אלטשולר שחם (הלכה) בלי לחשוב יותר מדי.
האם עשיתי נכון? האם כדאי לי לשנות את זה?

ומה לגבי הילדים הבאים בעז"ה?

הבט

משתמש פעיל
סליחה על העמרצות.
נולד לי ילד לא מזמן, והכנסתי אותו למסלול אלטשולר שחם (הלכה) בלי לחשוב יותר מדי.
האם עשיתי נכון? האם כדאי לי לשנות את זה?

ומה לגבי הילדים הבאים בעז"ה?

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה. עברתי על המאמר ולא כ"כ הבנתי מה למעשה.
שני שאלות:
1. לכאורה בילדים הבאים כדאי להשקיע באינפיטי. נכון?
2. האם הילד הנוכחי שההשקעה שלו נמצאת באלטשולר כדאי לשנות לאינפיטי?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה