עזרה הילדים שלי בסכנה.....

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לעבור
בטח אם לפי הכותרת הילדים בסכנה.

פטוצ'יני

משתמש חדש
במקום לתת עצות אני אומר אולי פשוט נעבור למעשי, אני מוכן לבא עם חבר שעובד בעזרה לילדים ממשפחות חד הוריות (נראה לי שהשם שלה "מקימי")אני ביררתי אצלו בשבילכם, אנו יכולים לדבר עם האחראים, ופשוט לדאוג להרגיע אותם ולעזור לילד בהכל (חבר שלי כבר טיפל ב 3 משפחות - סה"כ 5 ילדים הוא שיבץ אחד מהם בת"ת והוא בירר בשבילו בצורה הזויה והשבוע הוא יוצא עם 3 חניכים לטיול טרקטורונים (על חשבונו... הוא פשוט מטורף.) אז באמת אפשר שתצרו איתי קשר בפרטי אני פשוט לא יודע איך עושים את זה, ונתקדם, אני מאמין שזה יעזור מאוד גם לילד וגם לילדים שלכם וה' יעזור לכולנו (חיכיתי שהמודעה תרד מהדף הראשי בשביל למנוע תגובות והסברים מיותרים )

ישא ברכה

משתמש פעיל
יש לי שכינה בבנין שמשתמשת בן שלה להפריע לילדים שלי לזרוק אליהם אבנים מקלות וכו...
הילדים ממש מפחדים לצאת מהבית לבד
והמצב ניהיה יותר ויותר מורכב....
לפני כחודש זרקה לי ביצים מאחורי הדלת ומקללת קללות שבחיים לא קיללו אותי ככה
המשטרה לא עושה כלום. וגם כי הוא קטין
הלכתי לבית משפט שיהיה לי צו הרחקה השופט לא הביא לי כי היא חד הורית וילד חינוך מיוחד
מה אתם מציעים לי עוד לעשות???
מיד כשראיתי את ההודעה זה היה מוכר לי מאוד
גם אני סבלתי ממנה (אתם גרים ברחוב א*******?)
יש לי איזה תובנה בנושא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה