חלבי היכר ללחמניות חלביות

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רוצה להכין לחמניות חלביות,
אשמח לשמוע רעיונות לצורות מיוחדות להיכר שאפשר להכין.

תודה

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בהתאם לבורקס גבינה.
או משולש או חצי עיגול...

לליס

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רק מבפנים. כלומר עד שלא פותחים אותה, לדעתי לא יראו.
ניסית פעם?
אחותי אפתה כאלה לחמניות בעבר.
אם הן לא מאד שחומות, רואים מבחוץ שהן כתומות.
(אלא אם את מצפה אותן לחלוטין מלמעלה)

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
הרעיון של ההלכה ב'היכר' זה שמישהו יבוא למטבח ויאמר :'הי, אני לא מכיר את זה! מה זה?'
ואז יענו לו, אה זה ככה כי זה חלבי.
תשימי ציפוי לא שגרתי אצלך בבית או שתקלעי בצורה לא שגרתית לך
אפשר (חובה מראש!!!) לתקוע בכל לחמניה קיסם בולט
תראי לי מישהו שלא ישאל מה הסיפור....

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אולי שבלולים? מעין פיציות.
או צורת בורקס משולש (אלו לחמניות ממולאות? זה יכול ללכת טוב בצורת משולש, גם אם אחרי האפייה זה כבר לא ייראה משולש משורטט)

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני מכינה אותן מרובעות: מכינה "נקניק" אחד ארוך, וחותכת לארכו כדי שהלחמניות תצאנה מרובעות

me80284

משתמש מקצוען
אני חותכת נייר אפיה לריבועים קטנים מאוד 1X2 ס"מ, רושמת על כל אחד 'חלבי' ו"מדביקה" את זה עם הביצה, הילדים נהנים - זה מרגיש להם קנוי. מאמינה שגם זה נקרא היכר.
איזה רעיון מתוק!

noae

משתמש מקצוען
אני הכנתי השבוע וקלעתי כ"בייגל מסולסל".
יצרתי רצועה ארוכה מחתיכת הבצק. שליש מהאורך סגרתי כטבעת (ביגל) ואת שני השלישים הנותרים ליפפתי סביב הטבעת.
יוצא מקסים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה