שיתוף - לביקורת היכן נמצא הלב?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ב"ה

אולי עוד אספיק להתפלל מנחה, למרות שכולם מסתובבים להם כאן בשיא הצהריים.

אולי כדאי שאלך לחדרי שם אוכל להתרכז קצת יותר, אבל אם אלך אז אולי הם ישימו לב שאני לא בסביבה ואז יתחילו להשתולל קצת, טוב אז אני אעמוד כאן בצד של הסלון לתפילה.

סיימתי אשרי אבל דסי כאן עומדת, נו נו, אני מסמנת לה.

מה אמא? למצוא משחק? היא מבינה, יש לי.

הנה, דסי מצביעה על גלידה עם כדור שקופץ, נו נו, אני מצביעה שתזוז הצידה, דסי ילדה מתוקה, מבינה וזזה.

יופי אני יכולה להתחיל שלוש פסיעות השתחוויה והופ, אלי פותח את המקפיא מסתכל, מסתכל שוב, ועומד שם, אוף, חייבים לסגור את המקפיא גם ככה הגומיות "לא הכי", אסור להשאיר אותו פתוח.

אני ממשיכה מלך עוזר ומושיע ומגן, אלי הוציא קרטיב מהמקפיא, אני בכלל לא מרשה קרטיבים עכשיו, וכמובן שלא בבית.

יוסי בוכה שהוא רוצה גם, די אני מסמנת שוב אהה, אהה, לסגור את המקפיא, אלי מבין הוא סוגר את הדלת של המקפיא לוקח את הקרטיב ומשאיר את יוסי לבכות.

שימי מגיע מהחדר, הוא קרא שם בשקט יוצא למרפסת, אוף איזה רוח חמה נכנסת ומחממת את כל הבית, נו טוב.

מודים אנחנו לך, אמא כן מרשה, היא לא מרשה, אתה מפריע לה להתפלל, היא מתפללת כבר שעה, תן לה לסיים, אני מרימה ראש רואה את אלי עם מגבת מנגב משהו שנשפך.

עושה שלום במרומיו, חשבתי שאני אצליח להתפלל אבל בדיוק כשהתחלתי כולם רצו דברים הסתובבו במעגלים שפכו, פתחו, זרקו.

מעניין רק סיימתי להתפלל והכל נרגע כולם עסוקים ואף אחד לא הולך לפתוח מקפיאים.

פעם הבאה אני חושבת שאלך להתפלל בחדרי.

ובפעם הבאה, נראה לי שעדיף להישאר כאן בסלון ככה הם יהיו יותר רגועים.

מלך עוזר ומושיע ומגן – איזה שקט, סוף סוף אפשר להתרכז, אחרי שאני אסיים אולי אצא ל"קידי שיק" לחפש פיג'מות קיציות.

עושה שלום במרומיו – היי, איך הגעתי לכאן? מה אמרתי?

נראה לי שאני צריכה לחזור על התפילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה