עזרה היי כל היצירתיים לכאן! רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה

English Tech

משתמש פעיל
אפליקציה של מנינים ובתי כנסת שכל מקום שאתה הולך אתה יכול לדעת איפה יש בתי כנסת באיזור שלך, מתי התפילה הקרובה, וליצור מנינים במקומות הומי אדם
יש כבר אפליקציה של מניינים (לא יודעת עד איזה רמה זה מגיע)

מיכל הולנד

משתמש פעיל
אפליקציה לשיעורים אינדוודואלים בכל תחום.
כידוע בסוף תהליך העבודה המורה/עו"ס/קלינאית תקשורת/פזיותרפיסט/מרפאה בעיסוק וכו' צריכים לכתוב דו"ח סיכום, דבר שלוקח הרבה זמן ומחשבה.
האפליקציה עובדת בצורה שכל סוף שיעור מכניסים התפתחות והתקדמות בשיעור, וכך בסוף התהליך, הבינה יוצרת בעצמה את הדו"ח ויכולה אפילו ליצור גרף התקדמות.

אם זה יוצא לפועל, אני רוצה קרדיט ושימוש חופשי באפליקציה ללא תשלום.
אני כבר לא יכולה לערוך, אבל אם זה יהיה רלוונטי-
את צריכה עוד נתונים כמו מה נלמד בשיעור, מה זוכר משיעור קודם וכו'

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא קראתי הכל

ציפ לחפצים אבודים שאתה רואה איפה הם- יש.
כנל מדידת משקפיים אונליין.

אני כבר שנים חולמת על אפליקציה בשתפ עם הרב ויא - שיהיה מסודר עם תמונות כל המאכלים עם הנגיעויות שלהם
שיהיה אפשר להעלות תמונות של כל מיני דברים שמוצאים ופורום שיתן מענה.
וכו'

English Tech

משתמש פעיל
לא קראתי הכל

ציפ לחפצים אבודים שאתה רואה איפה הם- יש.

אני כבר שנים חולמת על אפליקציה בשתפ עם הרב ויא - שיהיה מסודר עם תמונות כל המאכלים עם הנגיעויות שלהם
שיהיה אפשר להעלות תמונות של כל מיני דברים שמוצאים ופורום שיתן מענה.
וכו'
יש את כושרות
יש להם קבוצת ווצאפ עם רבנים שעונים

English Tech

משתמש פעיל
לא יודע אם זה אפשרי,אבל אפליקצייה שתדליק אש(עם קרינה לייזר או משהו כזה) פשוטו כמשמעו יהיה מעולה.
חלאס גפרורים מציתים וכו'.
כמובן שיהיה צריך להגביל את זה לטווח מסוים ולגיל מסוים.
זה עניין יותר של חומרה
(אא"כ אתה מדבר על אינדוקציה)

casefet

משתמש חדש
לי י שכמה רעיונות שווים מאד שאני רוצה שיפתחו לי ,מוכננה לשלם מרווחים,אם בא לך תתכתבי אתי כאן-sent3525 שטרודל,גימיל והמשך..

אפונה וגזר

משתמש פעיל
יש כבר דבר דומה עם איפור,
המצלמה סורקת את הפנים ומראה בזמן אמת איך הצבע של האודם
סומק וכו יראה עליך וככה אפשר להזמין אונליין איפור.
יש כבר בסיס לזה, הייתי פעם בחנות איפור והמוכרת צילמה אותי מכמה זוויות באפליקציה, והיא זיהתה את הגוון המדויק של המייקאפ שמתאים לצבע עור שלי.
פעם עלה לי רעיון לאפליקציה, שחב"ד חייבים לבנות
כל חבדניק בעולם מחובר לאפליקציה הזאת
ואז פתאום איזה יהודי חילוני נמצא בטיול באיי הפיליפינים ונתקף בהתעוררות, בא לו להניח תפילין
הוא נכנס לאפליקציה הזאת, ומאתר את החבדניק הקרוב אליו
הם יוצרים קשר זה עם זה ועושים ביחד נחת רוח לרבונו של עולם....
א. זה מידע שקל מאוד למצוא, חיפוש גוגל פשוט חבד מקום פלוני
ב. יש אתר שאפשר לחפש

TzipiR

משתמש פעיל
לעשות תוכנה שתהיה מובנית במייל/בפרוג
להגבלת זמן השמוש. בדקה האחרונה הטיימר יתחיל לפעול-ויודיע שנגמר הזמן. (ואז לעשות שנגיד בחצי שעה הקרובה לא תהיה אפשרות להכנס למייל או לאתר המסוים...-כל אחד לפי מה שהוגדר לו)

או במקביל שכל אחד יזין לעצמו את שעות השימוש המרביות לאותו יום ושזה נגמר-זהו.
יש תוספים כאלה לכרום

English Tech

משתמש פעיל
שימו לב זה חשוב מאד!!!
אפליקציה לבדיקת ארבעת המינים על ידי טלפון חכם...
כולל רמת הידור שיטות הפוסקים וסוג הזן והמוצא שלהם...
סריקת האתרוג והלולב וכ"ו על יד המצלמה תחשבו על זה זה יכול להיות גאוני...
מי שמאוד חשוב לו בד"כ לא ישתמש בטלפון כדי לבדוק את ארבעת המינים שלו

הכרת הטוב

משתמש צעיר
גאוני ממש
לפותח/ת האשכול
אפשר לעשות יותר פשוט- עם משקפיים/תכשיטים

יש כבר דבר דומה עם איפור,
המצלמה סורקת את הפנים ומראה בזמן אמת איך הצבע של האודם
סומק וכו יראה עליך וככה אפשר להזמין אונליין איפור.

מדידת משקפיים אונליין קיים כבר, לא מאוד מדויק אבל משתפר עם הזמן ויותר ויותר חברות מוסיפים.
אם כבר בתחום הזה.

אפליקציה לניהול השימוש בעדשות המגע, מתי פתחו את העדשות., תכנון הזמנה לפני סיום המלאי וכו'

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רעיונות של AI של גוגל
  • אפליקציה למציאת חנייה: אפליקציה שתראה בזמן אמת היכן יש חניה פנויה באזור מסוים, ותאפשר הזמנה מראש של חניה.
  • אפליקציה לניהול מלאי חכם בבית ובעסק: אפליקציה שתחבר בין חיישנים למערכת המלאי, ותעקוב באופן אוטומטי אחר רמות המלאי, תזהה מוצרים שנגמרים ותזמין אוטומטית הזמנות חדשות.
  • אפליקציה לזיהוי מחלות צמחים: אפליקציה שתאפשר לחקלאים וחובבי גינון לזהות מחלות בצמחים באמצעות תמונה, ותציע טיפולים מתאימים.
  • כלי לניהול השקיה חכם: אפליקציה שתתחבר לחיישני לחות בקרקע ותשלח התראות כאשר הצמחים זקוקים להשקיה, ותאפשר תכנון השקיה מותאם אישית לכל צמח.
  • "החקלאי הדיגיטלי": אפליקציה שתאפשר לחקלאים לקבל מידע בזמן אמת על תנאי מזג האוויר, מצב הקרקע, וביצועי היבול, ותציע המלצות לגבי הטיפול בצמחים.

הכרת הטוב

משתמש צעיר
דורש עדכון תמידי
אפשר לעשות באוטומציה פשוטה
או שאתה מתכוון למערכת חיישנים כלשהי (כמו סופרים אוטומטיים)?

אם יש אפשרות של סריקת קבלה/ברקוד של עדשות מגע - זה אוטומטית מחשב את אורך הזמן ומתזכר מתי צריך להחליף/להזמין - ברור עדיף
עוד יותר אבל לכאורה צריך חיבור למכשור מיוחד, זה בדיקה של רמת הניקיון של העדשות ואם הן צריכות ניקוי נוסף כדי למנוע דלקות וכו'
עוד משהו, למתקשים בזיהוי הכיוון שצריך להרכיב את העדשות, האפלקציה תוכל לזהות לפי תמונה אם העדשה בצד הנכון או הפוכה.

English Tech

משתמש פעיל
אם יש אפשרות של סריקת קבלה/ברקוד של עדשות מגע - זה אוטומטית מחשב את אורך הזמן ומתזכר מתי צריך להחליף/להזמין - ברור עדיף
עוד יותר אבל לכאורה צריך חיבור למכשור מיוחד, זה בדיקה של רמת הניקיון של העדשות ואם הן צריכות ניקוי נוסף כדי למנוע דלקות וכו'
עוד משהו, למתקשים בזיהוי הכיוון שצריך להרכיב את העדשות, האפלקציה תוכל לזהות לפי תמונה אם העדשה בצד הנכון או הפוכה.
אוטומציה פשוטה
חבל לטרוח בשביל זה

לגבי הדברים המתקדמים יותר שציינת, זה כמובן דורש גם חומרה וגם כנראה יהיה מסורבל/ מפחיד מידי (אתה לא באמת רוצה להכניס חיישן אלקטרוני לתוך העין שלך, או שאני טועה?)

תותים בלבן

משתמש פעיל
אפליקציה שתאפשר שליחת וקבלת סמס למייל באופן חינמי. ע"י הגדרת מספר וירטואלי
ולא ע"י הסטיק ולא שירות של ימות המשיח
יש כזו?

מר-שמלו

משתמש צעיר
וכמובן @מר-שמלו
הציבור מאוד ישמח לדעת מה נבחר בסוף!!!!
;)
ווואו אין עליכםם!! תודה ענקית על ים הרעיונות שהצעתם לי! אלופים! רעיונות אחד אחד...
מעריכה ממש את ההשקעה והטרחה !
ואני עדיין מחפשת את הרעיון המושלם, ומתקשה לבחור בין כל האפשרויות. חשוב לי למצוא רעיון שבו אוכל להוסיף ערך מוסף ייחודי. כלומר, אם יש כבר אפליקציות דומות בשוק, מה יבדיל את האפליקציה שלי מאחרות? בנוסף, אני רוצה שהרעיון יעניין אותי ויאתגר אותי, ושיתאים במיוחד לאפליקציית מובייל - הפרויקט שלי דורש אפליקציה, ולכן חשוב שהרעיון לא יהיה מתאים רק כתוסף או כאתר, אלא כזה שמנצל את היכולות והפונקציונליות הייחודיות של אפליקציה, כמו שימוש בחיישני המכשיר, עבודה במצב לא מקוון, אינטגרציה עם מערכות הפעלה, וחוויית משתמש שמותאמת במיוחד לסביבה ניידת.
בקיצוררררר אני עדיין לא בחרתי
אבל מבטיחה לעדכן...
תודה לכולם!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה