עזרה היי כל היצירתיים לכאן! רעיון לאפליקציה שעוד לא שמעו עליה

קולי שמעת

משתמש פעיל
אני שנים מחפשת אפליקציה שאני אשב בבית ואעלה תמונה שלי וככה כל בגד שאני רואה באתר אוכל להלביש על עצמי וזה יהיה תלת מימד שאוכל לראות איך זה נראה עלי...
נראה לי משהו ממש פשוט אולי צריך מעבר לתמונה לעלות גם מידות ואז להתאים בגדים....יחסוך לי הרבה:)
לא שמעת על AI Dress up?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפליקציה שנותנת מענה בעת שעמוםםםםםםםםםםםםםםם
פרוג
לא אפליקציה אבל רעיון פשוט מאוד ושימושי. שחופר לי כבר כמה שנים.
מכירים את זה שאתם מחכים למונית שעות ועד שבאה מונית אתם מנפנפים לה שעה כדי לגלות שהיא תפוסה?
אני בעד לשים איזשהו פנס אדום בכיפה הצהובה של המונית. כל פעם שהמונית תפוסה הפנס נדלק
ככה שאפשר לראות גם מקצה הרחוב אם המונית תפוסה או לא
זה יכול להיות מופעל ידנית על ידי הנהג או עי חישן שקולט אדם יושב באחד המושבים הפנויים.
יאלה נהגי המוניות שבינינו. לדרך:p
קיים, קיים... בהרבה מקומות בעולם (גאורגיה למשל)
וגם פה בארץ כבר נתקלתי בכיפה צהובה שנהפכת לאדומה כשהמונית תפוסה
(ויש גם לקנות את זה בעלי בכמה שקלים, פעם העלו פה באחד האשכולות קישור)

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לעשות תוכנה שתהיה מובנית במייל/בפרוג
להגבלת זמן השמוש. בדקה האחרונה הטיימר יתחיל לפעול-ויודיע שנגמר הזמן. (ואז לעשות שנגיד בחצי שעה הקרובה לא תהיה אפשרות להכנס למייל או לאתר המסוים...-כל אחד לפי מה שהוגדר לו)

או במקביל שכל אחד יזין לעצמו את שעות השימוש המרביות לאותו יום ושזה נגמר-זהו.
אפשר להשתמש בחדרי מחשבים
שם יש טיימר
וכשנגמר החבילה של הדקות המחשב פשוט נכבה...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני ניסיתי לפתח תוכנה כזאת על גלישה מוגבלת
אבל זה דרש התערבות למערכת הפעלה
וגם הרבה יצירתיות בנוגע לגלישה של בזבוז זמן לעומת גלישה לצורכי עבודה.
איפשהו באמצע גנזתי את הפרויקט אבל זה היה מעניין ועדיין לדעתי זה דבר חשוב מאוד

חיעיחע

משתמש פעיל
לא ראיתי אם כתבו ולא בטוחה שהכי שימושי בעולם
אבל אולי יש אפשרות לשים חיישנים על המושבים באוטובוס וליד המסך שמראה עוד כמה דק מגיע האוטובוס יהיה כתוב כמה מקומות פנויים יש באוטובוס החיישן יזהה אם המושב מאויש או לא...
כך שאם אני רואה שהאוטובוס מלא אעדיף להתקדם תחנה או לעלות על קו אחר....

English Tech

משתמש פעיל
לא ראיתי אם כתבו ולא בטוחה שהכי שימושי בעולם
אבל אולי יש אפשרות לשים חיישנים על המושבים באוטובוס וליד המסך שמראה עוד כמה דק מגיע האוטובוס יהיה כתוב כמה מקומות פנויים יש באוטובוס החיישן יזהה אם המושב מאויש או לא...
כך שאם אני רואה שהאוטובוס מלא אעדיף להתקדם תחנה או לעלות על קו אחר....
זה גם יותר ענייני חומרה מתוכנה

חוצניק רציני

משתמש פעיל
פרוג

קיים, קיים... בהרבה מקומות בעולם (גאורגיה למשל)
וגם פה בארץ כבר נתקלתי בכיפה צהובה שנהפכת לאדומה כשהמונית תפוסה
(ויש גם לקנות את זה בעלי בכמה שקלים, פעם העלו פה באחד האשכולות קישור)
בארגנטינה למשל,לכל מונית בצד השני של המונה יש אור אדום אם המונית תפוסה וירוק אם ריקה.

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש את זה במכשירי גוגל פיקסל,
אפליקציה שבהמתנה למשרדים היא פשוט כותבת על המסך ל....... הקש 1 ל........הקש 2, במקום להקשיב לזה,
ואחרי זה בהמתנה הארוכה כשעונים לך סוף סוף הפלאפון אומר למי שענה : רק רגע, ומצלצל מחדש אליך שתבין שסוף סוף ענו,

סקרן להבין

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עוד אפליקציה לבית סריקת מוצרים מה שקונים לבית כו בסופר שתבדוק מלאי שתדע מה יש בבית ולא לחפש לדעת מה חסר מה צריך לקנות מה משתמשים הרבה .מה לא הולך . למתקדמים מה אפשר לעשות אם מה שיש בבית יתן רעיונות לדוגמא האפלקציה יודעת שיש בבית עוף פסטה רסק ותפו''א שתתן מתכון שלא נצטרך לחשוב ולרוץ לסופר ולקנות ושוב הפסטה נשארת בארון בקיצור שתדע ליעל ולנהל את נצריכה בבית ע''פ הזנת הנתונים
אני הראשון להשתמש.. כל כך נצרך ולא נראה לי שיש כבר כזה
אני תמיד חולם על אפליקציה יעילה לניהול זמן ומטלות.
כזו שאתה רושם את כל המטלות שלך, לפי פרויקטים, לפי ימים וכו' מסמן ויא על ביצוע וכן הלאה. בסוף יום היא מתריעה בפניך מה תכננת לעשות היום ולא הספקת.
יש דבר כזה ?
אם זה יהיה בחינם ובעברית אז זה חובה..
תוסף שיהיה אפשר להשתמש באפליקציות במחשב גם ללא מכשיר חכם כמו שקיים ואצאפ וועב
אמולטור..
לא מבין איך עדיין אין, הייתי משלם על זה הרבה
אפליקציה לניהול לו"ז אישי.

כלומר, יומן שעתי שבו נוכל למלא יעדים, תכניות, הספקים, ובעיקר - שזה יסתנכרן עם מה שצריך.
כמה דוגמאות לסנכרון:
1. אם בשעה איקס קבעתי עם פלוני פגישה, האפליקציה תקשר בינינו [דומה ללוח שנה גוגל שממה שאני מכיר לא מספיק יעיל].
2. אם יש לי פרויקט שאני עובד עליו לפי שעות - האפליקציה תעקוב כמה שעות עבדתי עליו, אם יש פרויקט לפי תווים / מילים - האפליקציה תתחבר לקובץ וורד / אקסל ותסכם, ותדע לתרגם את זה לכסף.
3. צ'יפורים - אגדיר מראש מה 'מגיע לי' אם עמדתי ביעד, והאפליקציה תדע לסייע בכך. למשל אם החלטתי שאחרי עבודה של 6 שעות אתפנק בוופל בלגי - כשאגיע ל-6 שעות עבודה האפליקציה תשלח לי הודעה עם כפתור שבלחיצה עליו היא תזמין לי מוצר כזה מחנות סמוכה.

אפשר להתרחב כאן הרבה מאד - ניהול צוותי עובדים, השוואה לממוצע של אנשים אחרים כמה זמן לוקחת כל מטלה ועוד ועוד.
חזק מאד
אני אישית מחפשת אתר כזה שיעזור לי לתכנן ספרית גבס לסלון ע"פ הצרכים האישיים שלי - גודל הספרים, מיקום רצוי וכו'. (יש כזה דבר?)
וחושבת שזה אולי רעיון לבנות אפליקציה כזאת שמתכננת ארונות בבית לפי הצרכים הנדרשים - כמות הבגדים,
סגנון עיצוב נבחר, וכו'.
בתור אחד שעוזר לבית כנסת, משהו שאני מכניס את כל הספרים שיש בבית כנסת ואת הספריות לפי גודל, וזה מסדר לי אותם ואני רק מכניס אותם אחרי שימוש של אנשים. מניסיון, פעם סידרתי את הספריות וצילמתי, התבלגן אחרי יום שוב.. אם יהיה משהו שעוקב אחרי הספרים כמו של ספריה זה יהיה מעולה
לא אפליקציה אבל רעיון פשוט מאוד ושימושי. שחופר לי כבר כמה שנים.
מכירים את זה שאתם מחכים למונית שעות ועד שבאה מונית אתם מנפנפים לה שעה כדי לגלות שהיא תפוסה?
אני בעד לשים איזשהו פנס אדום בכיפה הצהובה של המונית. כל פעם שהמונית תפוסה הפנס נדלק
ככה שאפשר לראות גם מקצה הרחוב אם המונית תפוסה או לא
זה יכול להיות מופעל ידנית על ידי הנהג או עי חישן שקולט אדם יושב באחד המושבים הפנויים.
יאלה נהגי המוניות שבינינו. לדרך:p
קיים בהרבה מקומות
בלת''ק
אפליקציה לגמ''ח ברכב = טרמפ בלע''ז
ולא, לא צריך לקחת כל אחד, אבל כן! חסד!! פעם בשבוע!
בהצלחה
יש בקבוצות ווצאפ, חייב באמת שיהיה גם לפל כשר. אני מתקשר ומודיע שאני נוסע מצפת למטולה, / אני מתקשר ומקבל 'נסיעה מהצפון הקש 1,' וכו..
פעם עלה לי רעיון לאפליקציה, שחב"ד חייבים לבנות
כל חבדניק בעולם מחובר לאפליקציה הזאת
ואז פתאום איזה יהודי חילוני נמצא בטיול באיי הפיליפינים ונתקף בהתעוררות, בא לו להניח תפילין
הוא נכנס לאפליקציה הזאת, ומאתר את החבדניק הקרוב אליו
הם יוצרים קשר זה עם זה ועושים ביחד נחת רוח לרבונו של עולם....
יש אובר תפילין, ממש חבל שלא משתמשים בזה הרבה

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אפליקציה שתבדוק אם התפילן מונחים במקום ואם אין סדקים או קילופי צבע, כמובן לא לסמוך רק עליה

מתכנתת 123

משתמש רשום
אם כבר משהו לטלפונים כשרים, אז משהו שממיר כל דבר שניתן לעשות באתר לאפשרות לעשות אותו טלפונית
יעזור לכלל הציבור.
מאמינה שבכללי כל רעיון מישהו המציא כבר כזה והוא קיים בשוק, אבל יש אפשרות לשכלל את זה פי כמה.
כמו וויז לחנות/ בית ספר/ בית מלון וכו. הרעיון קיים רק להנגיש לקהל יעד ספציפי.
אתר לחיפוש בעלי מקצוע - אז אפשרות גם לתת נתונים ולפי זה יבחר את הטוב ביותר בשבילך, קביעת תור וכו.
יכול להיות שגם אלו קיימים אבל עדיין יש מלא דברים שאפשר לשפר ולהנגיש יותר לאנשים.
רעיונות נוספים:
אפשרות של יזמים לתת מידע על הרעיון שלהם ולייצר נקודות זמן לעשיה בדרך להגשמה שלו.
אפליקציה שמקשרת בין כמה שרוצים לשתף פעולה לגבי פיתוח מסוים או הקמת מיזם כלשהו, נגיד מתכנת שרוצה לפתח משהו וצריך גם גרפיקאי ומשווק וכל אחד נותן את חלקו והרווחים משותפים.
אפליקציה לחולים שמחשבנת את השעות שהם צריכים לקחת כדור כלשהו או לעשות פיזותרפיה וכו.
בגדול יש מלא דברים שהם אפליקציות מורכבות ומלאות במלא פריטים ויש כאלו שרוצים משהו קטן מזה ומאבדים ידיים ורגליים אז דוקא האפליקציות הלא מתיימרות שעושות רק משהו אחד יותר טובות להם.
בהצלחה!

בובריק

משתמש צעיר
לא מבין גדול בזה אז אני לא יודע אם זה קשור לאפליקציה אבל פתרון בוודאי יועיל
למשהו שמחליף אוטומטית את האותיות לאנגלית כשרוצים להיכנס בגיממייל בנקים וכדו' שנותנת רק באנגלית מבלי להחליף את השפה במקלדת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה