שיתוף - לביקורת היה כיף היום!

כותב השורות

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
היה לי נחמד היום.

הרגשתי שהעולם הפך היום למקום טוב יותר, מקום שכיף לחיות בו.

אנשים היו ממש נחמדים אליי.

נהגים לא צפרו לי בכביש גם כאשר התעכבתי כמה שניות מול הרמזור שהתחלף לירוק.

התור במכולת היה שקט ונשאר כזה גם אחרי שהתגנבתי באלגנטיות לקדמת התור.

גם בזירת האוטובוסים הבנתי שהיה שקט, נהגים לא צרחו על נוסעים ונוסעים לא השיבו אש.

לאורך כל היום הקיפו אותי מתנדבים אנונימיים, שעזרו לי לסחוב את הקנייה הגם שעוד לא מלאו לי שלושים, במענה לשאלתי – למה זה מגיע לי? הם נימקו, 'מה יש, אנחנו נהנים לעזור, זה מעשה טוב, לא?'.

גם מעברי החצייה היו בטוחים היום למעבר רגלי, ובאדיבות יוצאת מגדר הרגיל מצד הנהגים, לא הייתי צריך להמתין שנייה על המדרכה.

במקום לראות ברחוב אנשים לחוצים וכעוסים, מצאתי אנשים מחייכים, גם אחרי שהתנגשתי בהם בלי כוונה עם המטרייה, וזה לא נעים, היא הייתה רטובה.

עכשיו ערב, ואני מופתע לגלות שעבר עלי יום בלי להתלונן, על אף אחד.
כולם היו טובים היום.

נשארתי רק אני והפחד, פחד מהמחר...

כי מחר הוא כבר לא -

#יום מעשים טובים 2023.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
היה לי נחמד היום.

הרגשתי שהעולם הפך היום למקום טוב יותר, מקום שכיף לחיות בו.

אנשים היו ממש נחמדים אליי.

נהגים לא צפרו לי בכביש גם כאשר התעכבתי כמה שניות מול הרמזור שהתחלף לירוק.

התור במכולת היה שקט ונשאר כזה גם אחרי שהתגנבתי באלגנטיות לקדמת התור.

גם בזירת האוטובוסים הבנתי שהיה שקט, נהגים לא צרחו על נוסעים ונוסעים לא השיבו אש.

לאורך כל היום הקיפו אותי מתנדבים אנונימיים, שעזרו לי לסחוב את הקנייה הגם שעוד לא מלאו לי שלושים, במענה לשאלתי – למה זה מגיע לי? הם נימקו, 'מה יש, אנחנו נהנים לעזור, זה מעשה טוב, לא?'.

גם מעברי החצייה היו בטוחים היום למעבר רגלי, ובאדיבות יוצאת מגדר הרגיל מצד הנהגים, לא הייתי צריך להמתין שנייה על המדרכה.

במקום לראות ברחוב אנשים לחוצים וכעוסים, מצאתי אנשים מחייכים, גם אחרי שהתנגשתי בהם בלי כוונה עם המטרייה, וזה לא נעים, היא הייתה רטובה.

עכשיו ערב, ואני מופתע לגלות שעבר עלי יום בלי להתלונן, על אף אחד.
כולם היו טובים היום.

נשארתי רק אני והפחד, פחד מהמחר...

כי מחר הוא כבר לא -

#יום מעשים טובים 2023.

הכי הרבה, שים על הרכב קישוטים של רכב של חתן וכלה... ;)

אולי מעניין אותך גם...