עזרה הטוב ביותר ביותר כסף :(

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
במקרים הנ"ל של רופאי שיניים יש באמת אפשרות לבדוק ולבחור חכם. אבל במקרה של פותחת האשכול, אין אופציה לניתוח בקופ"ח אחרת. אלא אם לעבור קופה, לחכות את הזמן שצריך וכמו שכתבו כאן לעיל לא תמיד רלוונטי לעבור קופה בהתאם לאזור מגורים ועוד שיקולים.
אבל באמת צריך להיות איזה שהוא חקיקה בעניין נגד הפקעת מחירים שכאלו...
לקחת הכי הרבה ולתת הכי קצת.

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
אני פשוט מזועזעת ממכבי- הריון שלם ואין לי רופאת נשים מסודרת שאליה אני מגיעה בקביעות- למה?- כי יש רופאות שעובדות אבל כל אחת רק פעם בשבועיים- אז באמת תודה רבה על כל הרופאות החדשות שאתם מכניסים למרפאה- ממש עוזר...
ועוד יותר גרוע מזה שכרגע לפני לידה אין היום רופאת נשים וגם לא רופא נשים בכל האזור שלי. ממש בושה וחרפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש מזועזעת מהרעיון!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
הפיקציה של מכבי שלי ורפואת השיניים זה רמאות אחת גדולה
חוץ מטיפולי שיניים משמרים שזה עולה רק 22 ש"ח כל השאר זה גניבה מוחלטת
לדוג'
טיפול שורש
עקירה של שן ושתל
יצא הבדל של אולי 100 שקל במרפאה פרטית וזה אחרי 50%..
או לדוגמא הם פשוט ממציאים חורים מתחת לאדמה או שן שעשו לה רק טיפול שורש הם אמרו שצריך לעקור ולעשות שתל כדי שירוויחו יותר\
צילום CT ראש לשיני בינה בפרטי עולה 300 אצלהם 279 אחרי 50%
הבנתם את העיקרון
בקיצור שטויות במיץ גזר כל הפרסומות על מכבי שלי
זה ילמד בבתי ספר לשיווק איך לקחת כסף מהציבור בלי לתת לו כלום!!!!!!!!!!!!!!!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פשוט מזועזעת ממכבי- הריון שלם ואין לי רופאת נשים מסודרת שאליה אני מגיעה בקביעות- למה?- כי יש רופאות שעובדות אבל כל אחת רק פעם בשבועיים- אז באמת תודה רבה על כל הרופאות החדשות שאתם מכניסים למרפאה- ממש עוזר...
ועוד יותר גרוע מזה שכרגע לפני לידה אין היום רופאת נשים וגם לא רופא נשים בכל האזור שלי. ממש בושה וחרפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני ממש מזועזעת מהרעיון!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
זה שאין לך רופאה קבועה זאת בעיה שלך!
וכל רופאה בכל מרפאה לא עובדת כל יום אלא משהו כמו פעם בשבוע וגם במכבי הרופאות נמצאות פעם בשבוע.
אין לי מושג איפה את גרה, אבל בשום קופה אין בכל אזור בארץ רופאת נשים לכל אשה...............
וחוץ מזה שכמעט תמיד את יכולה לשלוח לרופאה בקשה או שאלה והן מגיבות על זה.

ליבי ;)

משתמש מקצוען
אין לי שום עניין לסנגר על מכבי, כי אני בדיוק כמו כל המבוטחים שלה שמשלמים על מכבי שלי ביוקר...
אבל לפי מה שידוע לי, כל הקופות מעולות לחיי היומיום, לקבלת קורסים ומוצרים שווים, מה שנקרא, כשבריאים...
אבל לא עלינו, כשיש מקרה רפואי קשה, מכבי הכי זמינים ויעילים.
שמעתי ממקור ראשון.

חנה קונקטורית ומאמנת

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וזה משנה עם יש מכבי שלי או לא???
מה הקשר בין זה לבין העובדה שעושקים אותנו יום יום על ביטוח יקר ולא נותנים תמורה???
וזה שעוזרים יותר במקרים קיצוניים לא מהווה אישור לעשוק את כולם במקרים היומיומיים הנפוצים הנוגעים לכלל הציבור...

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
וכל רופאה בכל מרפאה לא עובדת כל יום אלא משהו כמו פעם בשבוע וגם במכבי הרופאות נמצאות פעם בשבוע.
אין לי מושג איפה את גרה, אבל בשום קופה אין בכל אזור בארץ רופאת נשים לכל אשה...............
שטויות,
אין רופאות, ברור!
(בבני ברק)
מחכים 3 חודשים לתור, זה חרפה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שטויות,
אין רופאות, ברור!
(בבני ברק)
מחכים 3 חודשים לתור, זה חרפה
אני אשדודית.
ויש לי תורים זמינים
(אולי בגלל שאני תמיד רוצה ב7 בבוקר)
וכבר קרה לי כמה פעמים שהגעתי עם מיקרה דחוף ומיד דחפו לי תור.
היה פעם אחת שהייתי צריכה אולטראסאונד דחוף מהרגע להרגע ולא היה טכנאי וכמובן שנורא התעצבנתי כי גם אין מוקד.
אז הכניסו לי טכנאי שבכלל לא היה אמור להיום שם באותו זמן...

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
במודיעין עילית יש למכבי כל בקר חוץ מיום רביעי מוקד נשים ויש בו הכל
מוניטור אולטראסאונד ורופא/ת נשים
וכן גם בערב

ליבי ;)

משתמש מקצוען
וזה משנה עם יש מכבי שלי או לא???
מה הקשר בין זה לבין העובדה שעושקים אותנו יום יום על ביטוח יקר ולא נותנים תמורה???
וזה שעוזרים יותר במקרים קיצוניים לא מהווה אישור לעשוק את כולם במקרים היומיומיים הנפוצים הנוגעים לכלל הציבור...

בואו נעמיד דברים על דיוקם..
אף אחד לא עושק
ברגע שתרצי תוכלי להחליף קופה.
מכבי הכי יקרים וזאת עובדה.

ליבי ;)

משתמש מקצוען
התבקשתי לפרסם פה, הכותבת קוראת את התגובות

מה שמאוד מרגיז פה זה כך:
למה חבר מכבי-שלי, שרוצה להינתח באסותא - שכוווווולם יודעים שייך למכבי, בודק באתר זכויות מכבי וקורא מילים מתקתקות איך שחברי מכבי יש להם זכות להינתח באסותא "רק" צריכים לשלם השתתפות עצמית... ואז כשבודקים מה זה ה"רק" הזה מתברר שלמנתח טוב, המחיר הינו קרוב לעשר אלף שקל!!!! וכל מנתח דופק שם מחירים לפי גודל האגו...
ויתרה מכך, שזה פי שתיים מרגיז, מתי שהוא בוכה על כך לחברו, שהוא חבר במאוחדת... (שהם לכאורה זרים באסותא שהוא "בית מכבי") הוא מגלה שחברו שילם על אותו מנתח ואותו ניתוח פחות משלוש אלף ש"ח!!!!!!! הוא לא מאמין לו, אז הולך לאתר מאוחדת, ומחפש ניתוחים... סוג ניתוח.. ומה רואה? שהמחיר נקבע לפי הניתוח ולא לפי המנתח!. ואז פותח רשימה של המנתחים בהסדר ומגלה שם את כל המנתחים מנופחי האגו של 10 ו11 אלף מאסותא... ולחברי מאוחדת-שיא עולה אך ורק 2971ש"ח!!!!!
היתכן דבר כזה?????
הזרים מקבלים מחיר יותר זול ביותר משליש מהחברים?????
זה מה שנקרא "עם חברים כאלו מי צריך אויבים????"

אחלה כותרת, אגב..

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בואו נעמיד דברים על דיוקם..
אף אחד לא עושק
ברגע שתרצי תוכלי להחליף קופה.
מכבי הכי יקרים וזאת עובדה.
בידיוק!
כמו האלו שמתעצבנים שקנו משהו במחיר יקר,
מישהו הכריח אותך לקנות?!
תעברי קופה....
אם את עד כדי כך מזועזעת...

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
חוץ מהכל מכבי לא ממנת את הסירופ של "נורופן"!
מצב הזוי. אני חושבת שזאת קופת החולים היחידה שלא ממנת תרופה חיונית ושימושית כ"כ.
ובזמן האחרון מרוב רצון לעזור למטופלים שלהם:
הם הפסיקו לממן את "אקמולי"!
הם כ"כ טובים שנראה להם שכולם אצלם בריאים כ"כ שאין אפילו צורך בתרופות מינמליות להורדת חום אצל ילדים!!!!
חרפה!
מי שיודע מה אפשר לעשות לגבי זה שידבר.
דיברתי בעבר עם איש קשרי הקהילה של מכבי על הענין ואמר שעד שלא יהיה על זה רעש גדול מהציבור לא יזוז כלום... גם כן עזרה.

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בגלל סיפורים כמו שלך במשך שנים, (למעלה מ20 שנה)אכן קיימתי את האיומים ועברתי קופה!
(אני לא רוצה לחוזור על האכזבות המרות שהיה לי איתם... ועל הכספים הרבים שגבו ממני עם כל הביטוחים המשלימים!!)
אני יכולה לומר שכבר אחרי חודשיים אני מרגישה בעולם אחר!! (עברתי למאוחדת...)
גם משלמת פחות עבור כל המשפחה, יחס אישי מקסים!! כמה מזכירות זמינות שחוזרות אלייך מיד
והכי הדהים אותי -
הוציאו לי 6 התחייבויות ל3 מקרים שונים אצל רופאים מומחים ומכונים שונים בלי שום טירטורים ותוך שעה!! ישירות למייל!
פשוט עמדתי נדהמת!!
מעולם לא קיבלתי כזה יחס ובכזו מהירות!
אני מודה לד' שעברתי קופה. את יכולה לנסות...

ולגבי מכבידנט - אכן, בחישוב לאחור התחרטנו לכל אורך הדרך..
הם מחייבים כל חודש לעשות שיננית(בתשלום כמובן) ואת משלמת על חודשים בהם הם היו בשביתה ולכן כל הטיפול התארך לשנתיים במקום לשנה!! ובינתיים שילמנו מכבי שלי ...
בקיצור- כלכלית לא חסכנו כלום. ואף הפסדנו!

חנה קונקטורית ומאמנת

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש למאוחדת מרפאות שיניים למשל? איך המחירים? איך הטיב?
ומה לגבי שמירת הזכויות? אם אעבור למאוחדת אצטרך לחכות זמן המתנה?

חחח

משתמש סופר מקצוען
ומה לגבי שמירת הזכויות? אם אעבור למאוחדת אצטרך לחכות זמן המתנה?
כשאת עוברת מקופה לקופה את מקבלת את המעמד שהיה לך בקופה הקודמת ללא תקופת המתנה.
כגון, מכבי שלי-מאוחדת שיא. מכבי זהב-מאוחדת זהב. וכן על זו הדרך

סינק זה כיור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
למישהו יש נסיון עם טיפולי שיני'ים בלאומית?
מימון וכו'?

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
כשהייתי בלאומית היה לי רופאה אחת שעבדה פעמיים בשבוע וזה היה מקסים! בכל פעם שהייתי צריכה היה לי תור זמין.
וכעת אחרי ביקור אחד קבעתי תור לביקור הבא- אבל קרה והרופאה לא הגיעה וביטלו לי את התור ואז הייתי צריכה לחכות עוד איזה חודש+ או ללכת לרופאה אחרת...
בקיצור---- ממש מרגיז שככה צריך להתחנן לרופאת נשים.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כשהייתי בלאומית היה לי רופאה אחת שעבדה פעמיים בשבוע וזה היה מקסים! בכל פעם שהייתי צריכה היה לי תור זמין.
וכעת אחרי ביקור אחד קבעתי תור לביקור הבא- אבל קרה והרופאה לא הגיעה וביטלו לי את התור ואז הייתי צריכה לחכות עוד איזה חודש+ או ללכת לרופאה אחרת...
בקיצור---- ממש מרגיז שככה צריך להתחנן לרופאת נשים.
זה באמת מרגיז!
אבל זה מוזר לי.
בכל מיקרה, למה עברת מלאומית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה