עזרה הטוב ביותר ביותר כסף :(

פפרר

משתמש מקצוען
גם אני עזבתי לפני 7 שנים את מכבי לטובת לאומית אחרי ששבעתי אכזבות
ב"ה מרוצה עד הגג ,
חבל שאנשים כ"כ מקובעים , לא מפסיקים לקטר אבל פוחדים לעזוב

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מפסיקים לקטר אבל פוחדים לעזוב
זה מה שאני לא אוהבת.
מי שלא מרוצה-שיעזוב!
אנשים מתלוננים ומרכלים אבל נשארים באותה קופה.
מי שלא טוב לו שיחפש מקום טוב יותר בשבילו, אין ענין רק ללכלך...

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
זה מה שאני לא אוהבת.
מי שלא מרוצה-שיעזוב!
אנשים מתלוננים ומרכלים אבל נשארים באותה קופה.
מי שלא טוב לו שיחפש מקום טוב יותר בשבילו, אין ענין רק ללכלך...
אני מאד רציתי לעבור בחזרה ללאומית אך מכיוון שהתחלתי במכבי שלי טיפול כלשהו שאמרו לי לפני ששילמתי בפרוש שאחרי 3 טיפולים אני יכולה לקבל החזר ממכבי, ובסוף אחרי 3 טיפולים שרציתי החזר אמרו לי שבגלל ששילמתי ביותר צ'קים ההחזר יהיה רק אחרי 5 טיפולים, תכלס כבר עבר שנתיים מאז התחלתי את הטיפול ולא קיבלתי שום החזר מכיוון שבין טיפול לטיפול צריך לחכות חודשיים ואחרי 4 טיפולים לא יכלתי להמשיך כי אני ב"ה בהריון. ואם הייתי עוזבת לא הייתי מקבלת החזר.

צפתית

משתמש מקצוען
@פרינטופ רחובות

מענין מה שאת אומרת... עשינו ניתוח להסרת השקד השלישי באסותא בשר"פ- מאוחדת שיא

את בטוחה שלא שילמת שקל ?
מענין אם אפשר לקבל החזר רטרו 5 שנים?

imac100

משתמש מקצוען
הפיקציה של מכבי שלי ורפואת השיניים זה רמאות אחת גדולה
חוץ מטיפולי שיניים משמרים שזה עולה רק 22 ש"ח כל השאר זה גניבה מוחלטת
לדוג'
טיפול שורש
עקירה של שן ושתל
יצא הבדל של אולי 100 שקל במרפאה פרטית וזה אחרי 50%..
או לדוגמא הם פשוט ממציאים חורים מתחת לאדמה או שן שעשו לה רק טיפול שורש הם אמרו שצריך לעקור ולעשות שתל כדי שירוויחו יותר\
צילום CT ראש לשיני בינה בפרטי עולה 300 אצלהם 279 אחרי 50%
הבנתם את העיקרון
בקיצור שטויות במיץ גזר כל הפרסומות על מכבי שלי
זה ילמד בבתי ספר לשיווק איך לקחת כסף מהציבור בלי לתת לו כלום!!!!!!!!!!!!!!!

בעשור האחרון 8 עקירות
4 שתלים
עוד 12 כתרים או יותר
טיפולי שורש וסתימות.
בתחילה עוד לא היה מכבי שלי אלא רק זהב עם 30%
לקחתי את ההצעה של מכבי ל3 רופאים פרטים בבני ברק
ועדיין מכבי יצא זול יותר.
בגל השני של הטיפולים כבר היה מכבי שלי.
שם הפער היה משמעותי בטירוף.
לא רואה איך אפשר לומר שטיפולי שיניים במכבי לא משתלמים.

elibeli

משתמש מקצוען
@פרינטופ רחובות

מענין מה שאת אומרת... עשינו ניתוח להסרת השקד השלישי באסותא בשר"פ- מאוחדת שיא

את בטוחה שלא שילמת שקל ?
מענין אם אפשר לקבל החזר רטרו 5 שנים?
אנחנו עשינו ניתוח כזה בבי"ח פרטי(לא אסותא- מה שיש לנו באזור המגורים) וגם לא שילמנו כלום- מאוחדת שיא (אולי 33 ש"ח השתתפות עצמית של טופס 17). לפי הידוע לי זה חלק מהסל ביטוחים החדש מה1.1.18 - חברה שלי עשתה את אותו הניתוח אצל אותו מנתח חודשיים לפנינו (אנחנו בחודש ה-2 והיא ב-12..)וזה כן עלה לה(לא יודעת כמה בדיוק)
לא מאמינה שתוכלו לבקש החזר כי זה חידוש בסל. בכל אופן לנסות תמיד אפשר-לדעתי.

צפתית

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו ניתוח כזה בבי"ח פרטי(לא אסותא- מה שיש לנו באזור המגורים) וגם לא שילמנו כלום- מאוחדת שיא (אולי 33 ש"ח השתתפות עצמית של טופס 17). לפי הידוע לי זה חלק מהסל ביטוחים החדש מה1.1.18 - חברה שלי עשתה את אותו הניתוח אצל אותו מנתח חודשיים לפנינו (אנחנו בחודש ה-2 והיא ב-12..)וזה כן עלה לה(לא יודעת כמה בדיוק)
לא מאמינה שתוכלו לבקש החזר כי זה חידוש בסל. בכל אופן לנסות תמיד אפשר-לדעתי.

אהה..טוב לשמוע שיש חידושים בסל לא רק לגבי הריון ולידה..
בכל אופן בשבילי לא רלוונטי הניתוח היה לפני 5 שנים..

zahav1

משתמש מקצוען
עברתי ממכבי לאומית, בגלל המחירים היקרים , ובכל מקרה יש לי גם ביטוחי בריאות פרטיים.
וכן בגלל שכעסתי על הרפואת שיניים ורופאת נשים באלעד.
האמת - שאין לי מניות במכבי, אבל הצטערת על כל רגע שעשיתי את הצעד הזה. קופה לא מפותחת, ידעו לשכנע אותי לעבור, אבל בשעת מעש לא אמרו לי הרבה דברים בסיסים, בית מרקחת שחסרים בו תרופות רבות, ואי אפשר לקנות בבית מרקחת לא של הקופה (אין להם הסדרים עם בתי מרקחת אחרים).
זמני המתנה במוקד למענה טלפוני מטורפים, והיכן שאני גרה בכלל לא עונים במרכזים הרפואים.
לצעיר הרב, מכבי כנראה שווים את הכסף שהם גובים, אבל אין לי נסיון עם מאוחדת, ,אז יכול להיות שאכן מאוחדת טובים יותר.

אהובי ח

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
התבקשתי לפרסם פה, הכותבת קוראת את התגובות

מה שמאוד מרגיז פה זה כך:
למה חבר מכבי-שלי, שרוצה להינתח באסותא - שכוווווולם יודעים שייך למכבי, בודק באתר זכויות מכבי וקורא מילים מתקתקות איך שחברי מכבי יש להם זכות להינתח באסותא "רק" צריכים לשלם השתתפות עצמית... ואז כשבודקים מה זה ה"רק" הזה מתברר שלמנתח טוב, המחיר הינו קרוב לעשר אלף שקל!!!! וכל מנתח דופק שם מחירים לפי גודל האגו...
ויתרה מכך, שזה פי שתיים מרגיז, מתי שהוא בוכה על כך לחברו, שהוא חבר במאוחדת... (שהם לכאורה זרים באסותא שהוא "בית מכבי") הוא מגלה שחברו שילם על אותו מנתח ואותו ניתוח פחות משלוש אלף ש"ח!!!!!!! הוא לא מאמין לו, אז הולך לאתר מאוחדת, ומחפש ניתוחים... סוג ניתוח.. ומה רואה? שהמחיר נקבע לפי הניתוח ולא לפי המנתח!. ואז פותח רשימה של המנתחים בהסדר ומגלה שם את כל המנתחים מנופחי האגו של 10 ו11 אלף מאסותא... ולחברי מאוחדת-שיא עולה אך ורק 2971ש"ח!!!!!
היתכן דבר כזה?????
הזרים מקבלים מחיר יותר זול ביותר משליש מהחברים?????
זה מה שנקרא "עם חברים כאלו מי צריך אויבים???

מוזר מאוד... אני עברתי ניתוח פיסורה באסותא שנה שעברה
ללא שקל ואני לא במכבי שלי / זהב.
בנושא השיניים הם גנבים לא קטנים...
אבל יש המון סוגי ניתוחים באסותא (אני הבנתי כמעט הכול*) שהם בחינם לחלוטין.
וכאמור ללא צורך במכבי שלי / זהב.
ההמלצה היא לקבל הפניה לניתוח מרופא בכיר במכבי ואז בד''כ הניתוחים
נאשרים על הסף.

רק בריאות!

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
יש למאוחדת מרפאות שיניים למשל? איך המחירים? איך הטיב?
באופן כללי כל מרפאות השיניים של הקופות מנסות לעשוק אותך ולהוציא ממך כמה שיותר סתימות (הם יודעים שאנחנו בקושי משלמים על זה)
לגבי הטיב צריך לברר בכל מרפאה על הרופאים, כי לפעמים הם חופשי מכניסים רופאים סנדלרים שלא בדיוק יודעים מה הם עושים.
אני עצמי נכוותי עם כמה וכמה... (גם במאוחדת וגם במכבי)

וסתם כך, תמיד כדאי ללכת לרופא פרטי לשמוע עוד חוות דעת.
(הלכתי לרופאה פרטית שאמרה לי על 2 סתימות שורש + סתימה והרופא של מכבי "מצא" לי בכל שן כמעט טיפול שורש או סתימה.. אמרתי לו שלום ולא להתראות. שיחפש מישהו אחר לעשות עליו את הכסף!)

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במודיעין עילית יש למכבי כל בקר חוץ מיום רביעי מוקד נשים ויש בו הכל
מוניטור אולטראסאונד ורופא/ת נשים
וכן גם בערב

למה אין ביום רביעי? גם ברביעי בבוקר יש.
רק שאת מוקד הערב הם מעבירם עכשיו- בעוד שבועיים,
למוקד טרם בקסם

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
באופן כללי כל מרפאות השיניים של הקופות מנסות לעשוק אותך ולהוציא ממך כמה שיותר סתימות (הם יודעים שאנחנו בקושי משלמים על זה)
לגבי הטיב צריך לברר בכל מרפאה על הרופאים, כי לפעמים הם חופשי מכניסים רופאים סנדלרים שלא בדיוק יודעים מה הם עושים.
אני עצמי נכוותי עם כמה וכמה... (גם במאוחדת וגם במכבי)

וסתם כך, תמיד כדאי ללכת לרופא פרטי לשמוע עוד חוות דעת.
(הלכתי לרופאה פרטית שאמרה לי על 2 סתימות שורש + סתימה והרופא של מכבי "מצא" לי בכל שן כמעט טיפול שורש או סתימה.. אמרתי לו שלום ולא להתראות. שיחפש מישהו אחר לעשות עליו את הכסף!)
הלכתי פעם למרפאת שיניים לביקורת (מאוחדת)
הייתי בטוחה שצריך סתימה.
הרופא עשה צילום ואמר לי שיש חור כל כך קטן, שממש חבל לעשות סתימה בשביל זה, ושאמשיך לעקוב עוד חצי שנה.
שאלתי אותו כמה פעמים אם הוא בטוח ו-כן

אז גם זה יש.. ממש לא חיפשו מה לעשות לי

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בטוחה שצריך סתימה.
הרופא עשה צילום ואמר לי שיש חור כל כך קטן, שממש חבל לעשות סתימה בשביל זה, ושאמשיך לעקוב עוד חצי שנה.

גם אני, לפני כמה שבועות הייתי בביקורת בקופת חולים והכל היה תקין.

ולגבי מה שאומרים שזה לא יוצא הבדל במחיר, לא זוכרת את כל המחירים אבל בא נתחיל עם ביקורת וצילומים חינם. ונמשיך עם סתימה ב-80 ש'. טיפול שורש ב200 ועוד ועוד. וזה מחירון מהתקופה האחרונה למאוחדת שיא. מדובר בהפרשים של עשרות אחוזים לעומת מרפאות פרטיות (המחירים למבוגרים, לילדים כמובן השתתפות סמלית בלבד) יכול להיות שבאורטודנטיה המצב שונה, לא בדקתי לעומק.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
הייתי בטוחה שצריך סתימה.

תנסי להוריד את הביטוח המשלים ותראי איך פתאום החור צריך סתימה ואולי אפילו טיפול שורש
משום מה כל עוד את בביטוח הכי גבוה הם אומרים שהכל בסדר למרות שלא כי הם רוצים לחסוך ברגע שתורידי תגלי כמה עבדו עליך
מנסיון מר

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תנסי להוריד את הביטוח המשלים ותראי איך פתאום החור צריך סתימה ואולי אפילו טיפול שורש
משום מה כל עוד את בביטוח הכי גבוה הם אומרים שהכל בסדר למרות שלא כי הם רוצים לחסוך ברגע שתורידי תגלי כמה עבדו עליך
מנסיון מר
ברגע שאני מורידה (וכבר הורדתי)
אני הולכת למרפאה פרטית נורמלית
טובה ואמינה
אין לי שום עניין לקבל יחס של פראיירית ולחכות שעתיים בתור
מעדיפה לא לשלם לביטוח
פעם בחצי שנה ללכת לשיננית ב100 שקל עדיף לי בהרבה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון מר
אז אם הרופא לא מטפל הוא לא בסדר והוא רוצה לחסוך לקופת חולים.
ואם הוא כן מטפל זה בגלל שהוא רוצה להרויח עלייך קופה.
אין דרך לצאת מזה טוב...

אז אני ובעלי באותו שבוע אצל אותו רופא, באותה קופה, עם אותה רמת ביטוח. אני יצאת ב-0 שקלים ובעלי 16000.
אפשר להיות חשדניים בלי סוף ואפשר פשוט להגיד שזה נראה הצעה טובה ונלך על זה ונקוה לטוב. כאילו אלו שמטופלים אצל רופאים פרטיים תמיד נמצאים בידיים הכי טובות ואין שום פקשושים (וכי למה רופא פרטי לא ירצה למצא לך חורים ולהרויח יש לכיסו, אה?)
ואגב למי שהציע שברוח שאחסוך אם אבטל את הביטוח המשלים אלך לרופא פרטי, אז כמו שאמרתי בעבר ואני אגיד שוב ביטוח רפואי עושים עבור רופא שיניים וגם לא עבור סל לידה, אלא כדי שחלילה במידה ונצטרך דברים יותר רציניים שלא ניתן לרכוש עבור אדם פרטי מהשורה יהיה מימון.
וכמו שאני לא רוצה לממש ביטוח חיים, ביטוח נגד שריפות או ביטוח רכב, גם בביטוח רפואי אני משקיעה בלי לצפות להחזרים.

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את לא רוצה לנצל. נכון. אבל אם צריך לנצל חלילה גם אז לא תצפי לקבל תמורה עבור מה שכבר שילמת?
על זה מדברים כאן... (פותח האשכול)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את לא רוצה לנצל. נכון. אבל אם צריך לנצל חלילה גם אז לא תצפי לקבל תמורה עבור מה שכבר שילמת?
על זה מדברים כאן... (פותח האשכול)
הציעו לי לבטל את הביטוח המשלים כי הוא עולה יותר יקר מרופאי שיניים פרטיים.
עניתי שאני לא מבטלת, כי הוא שם למקרה חרום ולא עבור טיפולי שיניים.
על הדרך ברור שאני מנצלת לטיפולי שיניים, טיפולים משלימים ובית החלמה. אבל כלכלית הבדיקה היא לא אלו מול מה שאני משלמת. מקוה שזה מובן.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעשור האחרון 8 עקירות
4 שתלים
עוד 12 כתרים או יותר
טיפולי שורש וסתימות.
בתחילה עוד לא היה מכבי שלי אלא רק זהב עם 30%
לקחתי את ההצעה של מכבי ל3 רופאים פרטים בבני ברק
ועדיין מכבי יצא זול יותר.
בגל השני של הטיפולים כבר היה מכבי שלי.
שם הפער היה משמעותי בטירוף.
לא רואה איך אפשר לומר שטיפולי שיניים במכבי לא משתלמים.
כנ"ל.
מעולה למקרים מורכבים.
קיבלתי הצעות מ4 רופאים פרטיים - מכבי שלי היה הזול שבכולם. לבסוף אנו מטפלים בהדסה ע"כ במחיר של מכבי שלי....

אצל בת אחרת שלנו טיפול שורש לא צלח בגלל תעלה עמוקה- שלחו אותי לטיפול תחת מיקרוסקופ.
הלכתי לרופאה פרטית מעולה- ואמרה אותו דבר, ורצתה 4000 על טיפול תחת מיקרוסקופ, בלית ברירה חיכינו 6 שבועות וביצענו את הטיפול מכבידנט- אסותא תל אביב ב-40 ש"ח.

כנ"ל מכרה שנזקקה ל"ע לניתוח ראש- והמליצו לה כל היועצים על מנהל המחלקה בהדסה ע"כ- לא קיבלה אותו ממאוחדת כי הוא (כמה מפתיע) עובד רק עם מכבי (חינמי)
בקיצור - הכל יחסי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה