החשבון ג'ימייל שלי פתוח במקום אחר נוסף- מה עושים?

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
כלומר שהתחברת לג’ימייל שלך ממכשיר אחר?

ניהול חשבון גוגל שלך - הסרת החשבון מהמכשיר הזה

@@@@@

משתמש רשום
מדריך להחלפת סיסמא בג'מייל:

SuperWoman

משתמש צעיר
תבדקי קודם כל בפרטים איפה הוא פתוח ותראי אם את מכירה את הכתובת
כ.PNG

רבקי

משתמש פעיל
יכול להיות מאוד שזה את בעצמך ממכשיר אחר.
זה קרה ל פעם שנכנסתי ממחשב נוסף
אז שיניתי את הסיסמה ורק אז נזכרצי...

SuperWoman

משתמש צעיר
שמעתי פעם שאם מתקינים התוכנה שיוכלו לראות אם פתחו מייל שנשלח (לא זוכר את השם)
לפעמים זה עולה כאילו מישהו פותח את המייל
מישהו שמע על זה פעם?
כן, לכן הסרתי את התוסף הזה
זה קרה לי ולעוד אנשים שאני מכירה
לכן אמרתי לה שתסתכל בפרטים.
אם כתוב אירלנד- זה בגלל התוסף mailtrack

מילולית

משתמש מקצוען
מדריך להחלפת סיסמא בג'מייל:
זה מה שעשיתי. תודה רבה!

יענקי די

משתמש פעיל
יכול להיות שאתה מחובר לתכנים מסוימים.. אתר..
לא מחייב שזה פתוח במחשב אחר.
תבדוק אולי כתוב מיקום?
זה אומר שפתחת את החשבון שלך דרך 3 מכשירים שונים
זה לא אומר שזה פתוח כרגע
האמת שאנחנו באמת מחוברים שני אנשים על אותו מחשב
אולי זה זה
אני יכול להיות רגוע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה