יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

מים אחרונים

משתמש פעיל
צודק לגמרי רק תמצא את הציצן שיעלה את הקמפין חזק
ותתמקד על רשת אחת
העליתי את זה כאן: :)

אחלה רשת ואחלה אנשים...
מקווה שהם יריצו את זה הלאה!
לי אין גישה...

ריבקולה

משתמש רשום
העיניין כאן הוא לא חרם אלא צרכנות נבונה. לא להיות עדריים ותמיד להעדיף את הזול.
לעיתים אתה הולך ברחובות ירושלים, בעיקר באזור רב שפע- ירמיהו, ואתה מרגיש בפלנטה אחרת...
כאן מרגישים את יוקר המחיה, מאדדד...
אבל למרות הכל הציבור קונה וקונה! במחירים הזויים!!!
וכל עוד הציבור שלנו ימשיך לקנות בלי חשבון, אף אחד לא יחשוב על להוריד מחירים, בשביל מה???
לא צריך חרם, צריך לא לקנות במקומות שמפקיעים מחירים. אם נתמיד כך כחברה, בודאי יהיו לכך תוצאות.

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הפסדנו כי אין יותר לחם מלא מסוג טעים. זה בעיקר!
אם מישהו יודע על חברה נוספת שמייצרת לחם מלא אוורירי וטעים כמו אנג'ל - אשמח שיעדכן.

האסטרטגית

משתמש פעיל
בעייני הרבה יותר מכעיס שמהתלים בציבור,
ואביא דוגמא למשל כל החברות שמקצצים בכמות ומשאירים את המחיר הקודם או למשל חנות שלא ננקוב בשמה העלתה את המחירים של השתיה המתוקה וגם את התרכיז הטבעי (מדובר על עליה של 15 ש"ח) כשעלה המס, לגטימי. אבל כשירד המס הם הורידו רק על השתיה המתוקה ולא על הטבעי , וכששאלתי אותם למה התרכיז הטבעי נשאר אותו מחיר גבוה אז אמרו לי שזה "טבעי" ועל זה לא היה מס גבוה אז אין מה להוריד ...
מה אתם חושבים שאנחנו מטומטמים עד כדי ???

סופר חיובי

משתמש מקצוען
@מים אחרונים
תפנה מהלו"ז שלך 6 שעות יומיות לימים הקרובים לטובת ראיונות מקיפים תחת התואר "מוביל החרם החרדי על יוקר המחיה - מים אחרונים, שלום לך, מים אחרונים? איתנו? טוב תיכף נעלה אותו...
הוא חשב רק לעשות @מים אחרונים וללכת....
הלו זה מצריך עבודה הרי אתה לא רוצה שנשב ברעב ולא נאכל כלום....כי הרי כולם העלו...
צריך למקד את הציבור וזה מצריך המון עבודה וכו'

יערי

משתמש מקצוען
סליחה אם אני מקרר את האמבטיה, אבל הנסיון בעבר הוכיח שחרמות כלכליים שונים בתוך המגזר לא הצליחו, אלא אם הם היו חרמות כלל מגזריים כמו אסם.
המקרה של אנג'ל הוא שונה כי זה היה חרם לשם שמים, ויש כאן תעודת כבור למגזר שחרם לשם שמים מצליח לעומת חרם על יוקר המחיה.
ואני גם מצטרף לדברים למעלה, הסיבה שחנויות מרשות לעצמם להעלות מחירים זה כי יש להם קונים למרות זה, מי שחי עם חשבון יודע למצוא תחליפים לכל החנויות האלו.

h.m Automation

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
נערך לאחרונה ב:

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אחד התאוריות שלי, ספציפית לגבי חנויות רגילות של אוכל ומוצרי בית,
מכיון שיש כהיום מחירות שכונתיות ועוד, שהציבור בחר לקנות אצלם, אין שום רווח כלכלי כמעט לקיים חנות זולה!

אמר לי פעם אדם שמחר מוצרים לחנוכה ביוקר, שיש 2 אפשרויות להרויח.
1. למכור קצת ביקר
2. למכור הרבה בזול.

ומכיון שלמכור הרבה בזול, לא שייך לאחר המכירות השכונתיות ועוד...
לא נשאר ברירה אלא למכור קצת ביקר. אחרת אין להם שום הצדקה כלכלית.

זאת המציאות.

מים אחרונים

משתמש פעיל
הפסדנו כי אין יותר לחם מלא מסוג טעים. זה בעיקר!
אם מישהו יודע על חברה נוספת שמייצרת לחם מלא אוורירי וטעים כמו אנג'ל - אשמח שיעדכן.
מה קשור?
הכנסנו את אנג'ל מסיבה ברורה בלבד:
ברור.
אני מקשר בין השניים רק בעכבות הצלחת החרם.

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אני נמאס לי להתלונן שמעלים לי מחירים, שגונבים אותנו שעושקים אותי, אני מעוניין להצטרף לצד השני של המטבע, במקום להתלונן כל החיים על משהו שכנראה לא ישתנה עד ביאת המשיח גוא"צ, אני מעוניין לעבור צד, [אולי כבר עשיתי את זה:)].

נ.ב
אגב זה נכון [לדעתי] לכל תחומי החיים, במקום להתלונן תעשה את זה בעצמך [כלו' את ההיפך, כמובן לפי כל כללי המוסר].

ברכה וישועה

משתמש פעיל
מביאים לצערנו. צריך לנדנד להם
היו כאלה שטענו באשכול בהתחלה, שאנחנו לא עושים חרם, אנחנו פשוט לא יכולים לאכול מהלחם, והנה הועלתה הצעה לנדנד מי שכן רוצה להביא גם אנג'ל

מים אחרונים

משתמש פעיל
מי מתלונן?
אנחנו עושים!
בלי להתלונן!

לענין:
מישהו העלה מחירים בעימוד?
אז עוברים למעמד אחר!
אבל לא תמיד יש לך שווארמה אחרת באזור או פיצריה דומה וכו'...

ואני לא מתכויין דווקא למזון!
כל חנות אחרת!

וחוץ מזה אנחנו לא מתלוננים עליהם!
אנחנו מתלוננים אליהם!
אם הם יבינו מה המצב. בסדר.
ואם לא...

אתה איתנו?

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כל עוד מתנהל שוק תקין של היצע וביקוש המחיר הוא נגזרת ישירה של הרגלי הצריכה שלכם
רוצים קורנפלקס מתחת לבית - שלמו יקר
רוצים לחסוך - כתתו רגליים לרשת הזולה

מים אחרונים

משתמש פעיל
הם כבר מזמן לא בצד השני של השפופרת.
הם יהיו ועוד איך!
אני עמכם, אבל אני לא מספיק בשביל להשפיע.
אתה מספיק, פשוט תעביר הלאה ותודיע!
נו אני במתח, מה יקרה?
מה יקרה? לא נקנה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה