דרוש מידע הורים לילדים ממושקפים? תרמו לי מניסיונכם

סימי ג

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איזה קופת חולים הכי שווה לי להיות עם 3 ילדים ממושקפים, שצורכים משקפיים לפחות פעמיים בשנה?
אשמח לעזרתכם

שלהבת הנשמה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לזה תשובה מדויקת
זה תלוי בעיר המגורים בסוג המשקפיים ועוד

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בתכלס' אם עושים ביטוח משלים בקופ"ח רק בשביל משקפיים
אז לא שווה לעשות בכלל ביטוח משלים

נדנדה

משתמש מקצוען
בלאומית אפשר בביטוח של כ9 ש"ח לחודש לקבל משקפיים פעם בשנה ב 21 ש"ח. (ולא צריך רצץ ביטוחים, ז.א. שאפשר לעשות רק לחודש אחד את הביטוח ולבטל)
בבני ברק יש אפשר לקנות באופטיקה ליבוב יש שם מבחר גדול.

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
במכבי ומאוחדת מקבלית פעם בשנה משקף חינם (מהמסגרות שבמחיר שזה מכסה.. אם עלה יותר משלמים הפרש)
במכבי עד 700 ש"ח נראה לי לא משלמים כלום- מנסיון דרך מכבי מגן זהב שזה לא הביטוח הכי גבוה
במאוחדת - עד 700 ש"ח משלמים השתתפות של 70 ש"ח למשקף דרך מאוחדת שיא שזה הכי גבוה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
בכללית פלטינום - פעם בשנה משקפיים חינם, עד 600 (אם עולה יותר, משלמים את ההפרש).
כמדומני שהפלטינום עולה 19 שח בחודש.
מילד רביעי והלאה חינם.

נדנדה

משתמש מקצוען
במכבי ומאוחדת מקבלית פעם בשנה משקף חינם (מהמסגרות שבמחיר שזה מכסה.. אם עלה יותר משלמים הפרש)
במכבי עד 700 ש"ח נראה לי לא משלמים כלום- מנסיון דרך מכבי מגן זהב שזה לא הביטוח הכי גבוה
במאוחדת - עד 700 ש"ח משלמים השתתפות של 70 ש"ח למשקף דרך מאוחדת שיא שזה הכי גבוה
אבל כמה עולה מכבי זהב לילד? או מאוחדת שיא? וכמה חודשי המתנה צריך?
בלאומית כמו שכתבתי קודם עולה כ 9 ש"ח לילד (וגם מילד רביעי חינם) וללא חודשי המתנה כך שלמי שיש זמן ומחזיק ראש, משלם פעם בשנה 9 ש"ח בלבד. ואופטיקה לייבוב זה על כל המסגרות שבחנות ויש הרבה בהשתתפות של 21 ש"ח

אין לי שום קשר ללאומית, סתם פירטתי לטובת הציבור

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ולי אין קשר למאוחדת או למכבי
אני יודעת מה הם נותנים מניסיון
למי שזה רלוונטי יעשה חיפוש או ירים טלפון לקופה ויבדוק לעומק

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכבי פעם בשנה עד 600 ש"ח
לילדים ששוברים הרבה משקפיים כדאי לקנות בחנות טובה עם אחריות
קניתי לבן שלי באחת החנויות הזולות- ואחרי חצי שנה היינו במשקף השלישי.
מאז- רק בחנות טובה- במקרה שלנו בשדה הראיה במודיעין עילית- יש אפשרות לבטח את המשקפיים ב70 ש"ח לשנה
החזיקו לו הרבה זמן, וכשנשברו חלקים- פעמיים קיבלנו משסגרת חדשה, עד שלילד נמאס וקנינו בזכאות החדשה חדש.
הם גם מתחזקים כל הזמן ממש בשמחה (הוספנו על המחיר, בכמה מהמשקפיים- בשביל דיקוק, מסגרת יקרה יותר וכו, אבל זה היה שווה)

מביטה

משתמש פעיל
כללית פלטינום פעם בשנה בדיקה + משקפיים עד 650 ש"ח קנינו בעינית ויצא חינם, אפשר לקנות יקר יותר ולהשלים את היתר.
אין דבר כזה פעמים בשנה, אבל אפשר לנסות להשיג זכאות באופטיקה סנטר, לא יודעת מה התנאים, אבל בכל שנה יש משקפיים ב40 ש"ח

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
כולם פחות או יותר אותו דבר, אבל באופטיקה אמרו לי שכדאי לנו לעבור למכבי בגלל שהם נותנים עדשות דקות בחינם וכללית לא.

מאפינס

משתמש פעיל
כולם פחות או יותר אותו דבר, אבל באופטיקה אמרו לי שכדאי לנו לעבור למכבי בגלל שהם נותנים עדשות דקות בחינם וכללית לא.
זה ממש לא נכון שהם נותנים עדשות דקות בחינם!
אני במכבי ויש לי ילד ממושקף עם מספר גבוה, תמיד אני צריכה להוסיף כסף אבל זה שווה!
מכבי נותנים הנחה משמעותית לעדשות דקות רק לילד מתחת לגיל 10 עם מספר מעל 5

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
זה ממש לא נכון שהם נותנים עדשות דקות בחינם!
אני במכבי ויש לי ילד ממושקף עם מספר גבוה, תמיד אני צריכה להוסיף כסף אבל זה שווה!
מכבי נותנים הנחה משמעותית לעדשות דקות רק לילד מתחת לגיל 10 עם מספר מעל 5
אולי לזה הוא התכוון. לא שאלתי יותר מדי כי אני לא הולכת לעבור בכל מקרה.

moshe_rot

משתמש פעיל
אם זה מתאים לכם, אפשר לעבור קופה באמצע שנה ולהרוויח את ההטבה השנתית פעמיים.
כמובן, צריך לבדוק אם יש תקופת המתנה, או שהרצף הביטוחי מספיק.

lizi_g

משתמש פעיל
אני הכי ממליצה (מניסיון עם ממושקפים) לעשות את המשקפיים בחנות איכותית שנותנת אחריות.
הייתי בלאומית ובמאוחדת שיש להם הסדר עם עינית - עינית עצמם נותנים אחריות לשנה ומתקנים או מחליפים את המסגרת כשהיא נשברת.

בסה"כ נשברו המשקפיים במהלך השנה שלוש פעמים פעם אחת החליפו ופעמיים תיקנו - כך שלא הייתי צריכה לקנות חדש אלא לתקן.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
לקטנים ממש, אני ממליצה על משקפיים גמישים כמו של נאנו, פישר פרייס וכו'. (מירפלקס פחות מומלץ.) הבת שלי עם מקשפיים מגיל שנה וב"ה אף פעם לא היינו צריכים תיקונים.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה צריך לעשות משקפיים פעמיים בשנה? אולי אתם עושים במקום לא איכותי?
אני כבר שנים עם ילדים ממושקפים. עושה להם בעינית. אם צריך להחליף ידית עולה 40 ש' ויש גם אפשרות להחליף את המסגרת הקדמית (קרה לי פעם אחת ולכן לא זוכרת עלות) אם אין להם חלקי חילוף (נדיר) הם מזכים במשקפיים חדשות.
קיצור, מרוצה שם מאד. מה שכן המשקפיים לא יוצאות חינם. עולה לי כ200 ש' למשקף לילד אבל מחזיק ליותר משנה. לפעמים גם שנתיים +

רחלי פאהן סופרת

משתמש פעיל
בלאומית יש לילדים שלי פעם בשנה משקף ב20 שח
חוצמיזה תשתדלי לקנות להם מסגרות גמישות ומסגרת שלמה.

ולפעמים שווה לתקן
הבן שלי לדוגמא עשו לו איזה נזק וחשבתי שזהו איתם
וב25 בחנות תקנו לו
צריך לשאול לדברר תמיד לפני שקונים

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם הם צריכים משקפים פעמים בשנה
כי נשבר?
יש משקפים שהידיות מתפרקות וכמו לגו
אולי יעזור
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה