עזרה הורים - האם ההייתם באים לאברך הזה ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בשביל ההתחלה אפשר לעשות כמה דברים, 1. לפנות לארגונים כדוגמת "יד אליעזר" ולהציע את עצמך כחונך, 2. ללכת לדבר עם אנשי חינוך כדוגמת - מנהל/מפקח/רבה/משגיח/ר"מ וכו' ולהציע את עצמך לחונכות עבור תלמידים, לא תמיד זה מיידי, אבל ברגע שאתה פשוט הולך ויורה לכל הכיוונים וכל איש חנוך כזה שאת רואה אתה אומר לו שאתה רוצה להיות חונך וכו', בסןף יתחילו לשלוח אליך וכך תצבור ניסיון ואז כבר ממש לא תצטרך פרסומות....
אני כבר אחרי כל זה
5 שנים יד אליעזר
ופניות רבות כמעט שנתיים למנהל/מפקח/רבה/משגיח/ר"מ בשני חיידרים בנתיים ללא תוצאות

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בעלי גם פרסם את עצמו בעיתון, ואף אחד לא התקשר!!!
יש לי חבר שפרסם עצמו במודעה קטנה וכמעט לא נראתה והגיעו אליו כמה וכמה ילדים
אני לא הייתי מגיעה לאברך ממודעה... הייתי מגיעה מפה לאוזן או מהרבה/ המפקח/ המנהל/ הר"ם, אברך זה לא ציפורן חודרנית שגם שם הייתי מבררת ולא הולכת למודעה... סורי....
את צודקת שלא הולכים לסתם אברך שמפרסם בלי להכיר, אבל אם למשל בעלך מכיר באופן כללי את האברך ואז הוא רואה שאותו אברך מפרסם שהוא חונך ולא ידעת את זה, היית שולחת אליו ??
הנה לך מקרה שהיית הולכת ממודעה
וחוץ מזה, שגם את כן היית הולכת לאברך ממודעה אבל היית מבררת עליו קודם, אבל ההכרות הראשונה איך הייתה ?? לא מהמודעה ?! ;)

ע"פ רוב האברכים שלא מפרסמים בתחילת דרכם, אלו האברכי הכוללים היקרים! (לא מזלזל בהם) שחושבים 'הרי אני יודע ללמוד גמרא ומשנה, ויש לי הסברה טובה (והראיה שהחברותא נהנה מההסברים שלי וכן כל האברכים בכולל מבינים אותי, אז מה הבעיה ?! אני אלמד את הילד ואסביר לו והוא ידע את הגמרא שמלמדים בכיתה מצוין !'
רק אותו אברך לא יודע שחונכות זה לא סתם חברותא, חונכות זה דורש מקצועיות וידע ! יש ילדים אם קשב וריכוז וצריך לדעת איך להסתדר איתם ואיך לכוון אותם, ויש סתם ילדים שלא מקשיבים בכיתה כי א.ב.ג. ... וצריך לגלות למה הוא לא לומד, זה לא סתם !
ואז לפי זה להתאים להם את הלימוד. כי ללמד אותו את הגמרא (מה שהרבה אברכים עושים, מבלי להמעיט מאלו שלא) [ממה שאני רואה רבות בבתי הכנסת] את זה הוא שומע בכיתה מהמלמד והוא לא מצליח ! אז מה?! הוא שוב צריך לשמוע שיעור ?!

אז בשביל זה מגיע המודעה שבה האברך המקצועי שיש לו כלים וידע ונסיון ! מציג (לא בתור שיווק אלא בתור הצגה) את כישוריו ומקצועיותו כדי שהאבא ידע שהוא לא שולח לעוד אברך שימסור לו שיעור פרטי, אלא אל אחד שיוציא אותו עם כלים ביד גם לאחרי החונכות למשך כל החיים !

מצטרפת

משתמש מקצוען
אני חושבת שדווקא ההתמקדות בפרטים במודעה -על סימני פיסוק, תמצות וכו' נשמע ממש מקצועי ולא סתם אברך שמחפש הכנסה צדדית... בתור מורה להוראה מתקנת, הפרטים הללו ממש משכנעים. פרסומת תמיד עושה משהו, אני חושבת ואולי משהו ששמע עליו אבל עדיין לא היה מספיק בטוח, עכשיו מבין קצת יותר מה הוא עושה וזה לפעמים גם גורם למי שכבר תכנן להתקשר פשוט לעשות את זה...

עריכה ת

משתמש פעיל
אני חושבת שדווקא ההתמקדות בפרטים במודעה -על סימני פיסוק, תמצות וכו' נשמע ממש מקצועי ולא סתם אברך שמחפש הכנסה צדדית... בתור מורה להוראה מתקנת, הפרטים הללו ממש משכנעים. פרסומת תמיד עושה משהו, אני חושבת ואולי משהו ששמע עליו אבל עדיין לא היה מספיק בטוח, עכשיו מבין קצת יותר מה הוא עושה וזה לפעמים גם גורם למי שכבר תכנן להתקשר פשוט לעשות את זה...

הכל נכון... אבל בציבור שלנו בדרך כלל מאד מחפשים אברך ושיהיה כמה שיותר בן תורה ומישהו שגדל מבפנים ולכן כל המעלות הנ"ל יהיו יותר נכונות לנוער ומשפחות יותר חרדליות פחות מתוך תוכינו

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מודעה יפה מאוד.
אתה באמת עסוק עם המודעה יותר מדי זמן.

פרסום תמיד עובד, השאלה רק איפה מפרסמים.

מקווה בשביל הילדים שאתה לא מסתמך רק על הכישורים המיוחדים שלך והניסיון אלא גם לומד את התחום (חיים של תורה/אחיה/NLP/CBT ושאר ירקות) זה קריטי.

נ.ב. כדאי לתקן את הטקסט 'יסביר לו'.. זה לא משווק מספיק, תשלב קצת מהנוסח ש @מחשבה אחת הציע.
בהצלחה

הכל נכון... אבל בציבור שלנו בדרך כלל מאד מחפשים אברך ושיהיה כמה שיותר בן תורה ומישהו שגדל מבפנים ולכן כל המעלות הנ"ל יהיו יותר נכונות לנוער ומשפחות יותר חרדליות פחות מתוך תוכינו
נו באמת.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אתה באמת עסוק עם המודעה יותר מדי זמן.
זה בגלל שאני לא גרפיקאי ברמה גבוהה (אפילו שיש לי חוש לזה כפי שאתם רואים) שבשלוש לחיצות כפתור (סתם הגזמתי) יוצא לו משהו יפה
חוץ מזה שאני בטבע שלי שאם לא יוצא פיקס אז זה לא טוב.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אפשר עוד להביע דעה או שעבר זמנו?
המודעה יפה מאד, מעוצבת מעולה!
השאלה הפותחת מצוינת ויחד עם זאת כמה הארות לשוניות
1. הפיסוק במודעה עצמה לא מדויק, לא מפסקים לפני ו' החיבור ואחרי סימן קריאה וכולי
ואם האברך מלמד פיסוק אז כדאי מאד שהמודעה תפוסק כמו שצריך, וגם סימני הקריאה מיותרים לעניות דעתי
2. השאלה ישירה ומאד ממוקדת, את התשובה אפשר להרים עוד יותר עם הנעה לפעולה
לכן הייתי פונה בגוף אחר, אברך ילמד עם בנכם- להזכיר להורים שהם אלו שצריכים לבצע את ההרמה של הטלפון
אברך ילמד אותו וכולי קצת שאנן לגבי - איפה אני בתמונה בתור הורה
3. אם כבר כאב, התמונה של הילד שלומד היא של תשוקה- התוצאה וקצת מנוגדת לכאב ומפחיתה אותו
הייתי שמה תמונה של ילד משחק כדורגל;), או לפחות משהו משתובב ולא לומד- אקט פסיכולוגי, לא בטוח שמתאים לסגנון מודעה עדינה....

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בעיקרון עדיין אפשר
זה כמה שינויים
איזה מהם לבחור ?
1

פרסום שלי  עיצוב שלי 1.jpg

2
פרסום שלי  עיצוב שלי 2.jpg

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אני לא איש שיווק, אבל ... כל נושא החינוך ילדים אף אחד לא חושב שהילד שלו 'בעייתי', הוא חושב שהילד שלו יכול יותר...
לכן - כדי ליצור ענין אצל ההורים בנושא הרגיש הזה... פרגון ודרבון זה יותר מפתה..
לדעתי לא.

'רוצה שילד יצליח יותר' זה נשמע כמו סוג של מותרות. לא בוער, לא נוציא על זה משאבים כ"כ מהר.
אבל אם זה -
'הילד סובל? אתם עושים הכל בשביל לעזור לו?' שדורך על הכאב ועל המצפון יחד, זה עלול לעשות יותר הנעה לפעולה.
לעצם העניין - הניסוח של המודעה מסורבל ולא חד, אצלי זה יוצר קישור לא חיובי בתודעה על אפשרות האברך לקדם את ילדי לימודית (כאילו, הוא בעצמו לא נשמע מבריק, אז איך יבריק לי ת'ילד)
גם ההמלצות על גבול הבנאליות. זה לא מספיק מבטיח...
ממליצה ללטש את הטקסט

זושא כץ

משתמש מקצוען
אישית. לא אוהב את המכתבים של הפירגונים שחתומים בר"ת.
מישהו חושב שזה אמיתי וזה לא הגרפיקאי הכניס?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אישית. לא אוהב את המכתבים של הפירגונים שחתומים בר"ת.
מישהו חושב שזה אמיתי וזה לא הגרפיקאי הכניס?
אתה היית רוצה שהשם שלך יתפרסם בראש חוצות ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה